Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

linki ,fotki ,dowcipy :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZdziCHu Zobacz posta
      Naprawdę poziom poczucia humoru niektórych użytkowników jest taki sam, jak w przypadku gimnazjalistów i to tych najgłupszych, którzy tworzą takie obrazki? (bo zrobić błąd w słowie Nigeria, to trzeba być kvrwa niezłym baranem bądź cieszyć się przynależnością do miłościwie nam panującej PO).

Komentarz

• A Ty myślisz że ja ten obrazek zrobiłem? Wydał mi się śmieszny więc go tutaj wrzuciłem.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Przecież wyraźnie napisałem, że nie Ty, tylko jakiś dzieciak, który jeszcze najwidoczniej nie umie za dobrze pisać. Co kogo śmieszy, kwestia indywidualna. Sorki za małe rozmycie tematu.

Komentarz

• http://img.sadistic.pl/pics/db3a2551ed87.jpg
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Mała kompilacja. Jakiś czas już istnieje ale na forum chyba jeszcze nie było:

Komentarz

• ...
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                  Naprawdę poziom poczucia humoru niektórych użytkowników jest taki sam, jak w przypadku gimnazjalistów i to tych najgłupszych, którzy tworzą takie obrazki? (bo zrobić błąd w słowie Nigeria, to trzeba być kvrwa niezłym baranem bądź cieszyć się przynależnością do miłościwie nam panującej PO).
                  Nie spinałbym się tak, bambus to bambus, czy z Nigeri, czy z Japoni
                  Ora et labora

Komentarz

• Alternatywna sztuka ze Skorupki... http://www.youtube.com/watch?v=1i1XzyF1bxI
                    Boże Chroń Fanatyków

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
                      bambus to bambus, czy z Nigeri, czy z Japoni
                      "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
                      Ojczyzna nam umiera
                      Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• http://www.realistic.pl/15057/7_letni_perkusista.html
                        "I nie daj Boże, żeby pękła ta więź, która
                        Nas razem wiąże I nie daj Boże
                        Żeby pękła ta więź, która nas razem wiąże"

Komentarz

• Spotyka się 2 milicjantów.
                          Jeden mówi: "Wiesz, Sylwester w tym roku wypada w piątek"
                          Drugi na to: "O w morde, byle tylko nie 13-nastego"
                          Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie.

Komentarz

• Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Komentarz

• spotyka sie dwóch koksów na siłowni w Sylwestra jeden pyta co dzis robisz a drugi barki i triceps

--------------------------------------------------------------------------------------------

dwóch ginekologów w gabinecie i pacjentka - jeden mówi do drugiego cip ka jak arbuz drugi mowi przecież wyglada normalnie, na co pierwszy a tam wyglada posmakuj

Komentarz

• Zamieszczone przez OLIUSTKA Zobacz posta
                                spotyka sie dwóch koksów na siłowni w Sylwestra jeden pyta co dzis robisz a drugi barki i triceps
                                hehe, dobre dobre
                                sam to wymyśliłeś?
                                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X