Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

linki ,fotki ,dowcipy :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Góra 2 dni od zamówienia. Solidna firma. Ja płacę przy odbiorze, bo szybciej przywożą.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• A sprawdzaliście w księgarni Gazety Polskiej na Świętokrzyskiej 16?

http://ksiegarniagazetypolskiej.pl/i...roduct_id=2086

Jechałem dziś kupić ale nie dotarłem, bo spieszyłem się półfinał w ręczną. Przypuszczam że na szybko, na prezent to tam powinna być do kupienia, choć cenowo w bonito.pl jest tańsza.
      Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie.

Komentarz

• nie kminie tego filmu... moze mi ktos przetlumaczyc na polski?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Ten koleś z prawej to jest pasażer z auta tej laski.Pokłócili się i ta kretynka pierdolnęła focha.Mam nadzieję, że po tej scenie ten kolo zostawi tego półmózga.

Komentarz

• Młodzi wykształceni z wielkich miast
            Święta miłości kochanej ojczyzny,
            Czują cię tylko umysły poczciwe!

Komentarz

• Zamieszczone przez Unii E. mówiący NIE !!! Zobacz posta
              A sprawdzaliście w księgarni Gazety Polskiej na Świętokrzyskiej 16?

http://ksiegarniagazetypolskiej.pl/i...roduct_id=2086

Jechałem dziś kupić ale nie dotarłem, bo spieszyłem się półfinał w ręczną. Przypuszczam że na szybko, na prezent to tam powinna być do kupienia, choć cenowo w bonito.pl jest tańsza.
              Tam to krucho z takimi pozycjami, schodzą w chwile po dowiezieniu BYłem pare dni temu po "Wałęsa - człowiek z teczki" to nie było, następnego dnia dowieźli to zeszła tak, że nie zdążyłem.
              Warto zadzwonić i wypytać czy mają pozycję i ewentualnie poprosić o odłożenie na swoje nazwisko: (022) 290 00 90
              “lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, w której świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia” - G. Orwell

Komentarz

• I już wiadomo dlaczego Liverpool w takim gazie jest

Komentarz

• Komentarz

• Dzieki wielkie Jaco. Babeczka w Empiku powiedziała ze książka rozeszła sie zanim ją dobrze na półki wyłożyli

Komentarz

• Zamieszczone przez Magik2501 Zobacz posta
                      Tam to krucho z takimi pozycjami, schodzą w chwile po dowiezieniu BYłem pare dni temu po "Wałęsa - człowiek z teczki" to nie było, następnego dnia dowieźli to zeszła tak, że nie zdążyłem.
                      Warto zadzwonić i wypytać czy mają pozycję i ewentualnie poprosić o odłożenie na swoje nazwisko: (022) 290 00 90
                      Wałęsę w dobrej cenie dostaniesz w ... LIDLU

Komentarz

• "Life is like a box of chocolates - you never know, what you're gonna get" F. Gump

Komentarz

• Komentarz

• Książę Liechtensteinu wygląda jak Biedroń
                            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez PuciPuci Zobacz posta
                              Epic Rap Battles masz 2 sezony, 3ci trwa. produkcja rozwala niektóre klipy, podkłady są przeekstra, a dobór niektórych par ryje beret
                              ------------------------------------------------
                              Hey man, you know I'm really OK
                              The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Prawdziwy kozak w akcji
                                http://evona.pl/member/video/ff14bbf...ab8063ee47faa9

Komentarz

Pracuję...
                                X