Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• matx
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta
    Cos cicho o dzisiejszej premierze Adidas Spezial Warszawa. Chyba,ze wszyscy zainteresowani tym tematem stoja karnie w kolejkach po pare dla siebie ?
    Rozumiem, że ty jak idziesz po coś do sklepu, to nie stajesz karnie (sic!) w kolejce, tylko się wpierdalasz przed wszystkich, tak?

Zostaw komentarz:

• Ma(L)kontent
    odpowiedział(a)
    Dla mnie to chore, żeby się zabijać o takie rzeczy. Nic nadzwyczajnego nie ma oprócz napisu Warszawa. Ja od dawna sobie sam robię limitowane buty. Kupuję przeważnie Reebok Classic i robię tuning(sposoby zostawiam dla siebie- ręczna robota). Czasem nawet mam zlecenia na takie coś, ale tylko znajomym robię. Za malowanie biorę od 100 w górę + koszt materiałów, zależy co ma być i jak trudne do wykonania, ale wtedy masz niepowtarzalne buciwo Nie żebym się reklamował, bo nie zrobię nikomu co nie znam osobiście
    Jedynie jestem w stanie zrozumieć coś takiego przez sentyment. Ja taki mam do 1 korków Beckenbauer, takie bym kupił sobie znowu, ale już w gałę mało gram i też nie jestem przekonany, że bym się rzucił na nie. Co kto lubi.

Zostaw komentarz:

• darekforest
    odpowiedział(a)
    Cos cicho o dzisiejszej premierze Adidas Spezial Warszawa. Chyba,ze wszyscy zainteresowani tym tematem stoja karnie w kolejkach po pare dla siebie ?

Zostaw komentarz:

• krollek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Zgadza się, P&C akurat nie ma Lyle'a, ale precyzując chodziło mi o Fred Perry. Dodatkowo teraz mają jakąś promocję ważną do 14.02.
    Nie ma w Peek & Cloppenburg to fakt.

Zostaw komentarz:

• matx
    odpowiedział(a)
    Rowniez wole FP. Tutaj jest tez spory wybor:

https://www.asos.com

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Zgadza się, P&C akurat nie ma Lyle'a, ale precyzując chodziło mi o Fred Perry. Dodatkowo teraz mają jakąś promocję ważną do 14.02.

Zostaw komentarz:

• matx
    odpowiedział(a)
    Zamawiał ktoś ze sklepu Boozt.com? Ceny mają konkurencyjne w porównaniu np. z Peek&Cloppenburg.
    Nie zamawialem, ale zerknalem i widze, ze w swojej ofercie maja np marke Lyle & Scott, ktorej w Peek&Clopprnburg chyba nie ma.

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Zamawiał ktoś ze sklepu Boozt.com? Ceny mają konkurencyjne w porównaniu np. z Peek&Cloppenburg.

Zostaw komentarz:

• Hazardzista
    odpowiedział(a)
    Na Allegro jest oficjalny sklep marki, bardzo dobre ceny na starsze (lepsze!) kolekcje. W centrum handlowym przy Lopuszanskiej jest/był? oficjalny sklep

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    To kojarzę, ale myślałem że gdzieś w Warszawie będzie chociaż trochę asortymentu, który jest na https://www.henrilloyd.com/, bo wpadła mi w oko właśnie bluza i kurtka. Będzie trzeba pomyśleć nad zamówieniem przez net.

Zostaw komentarz:

• darekforest
    odpowiedział(a)
    Jest gdzieś w Warszawie sklep z ciuchami (polo, bluzy, kurtki) Henri Lloyd?
    Niestety Henri Lloyd ktorego znales juz nie istnieje. Po smierci Pana Strzeleckiego jego synowie dosc nieudolnie kierowali firma. W konsekwencji zostala przejeta przez obcy kapital(nie UK) i produkuje odziez stricte dla zeglarzy.

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Jest gdzieś w Warszawie sklep z ciuchami (polo, bluzy, kurtki) Henri Lloyd?

Zostaw komentarz:

• Maciek1916
    odpowiedział(a)
    Kupiłem granatową kurtkę Napapijri: https://myoutletfactory.com/mezczyzn...napapijri.html i jaram się trochę, mam nadzieję, że nie będę żałował zakupu.

Zostaw komentarz:

• meraś
    odpowiedział(a)
    Ktoś ma czarna bluzę z kapturem Stone Island ? Kupiłem sztuke i mam wrażenie, jakby była lekko sprana. W Certilogo wychodzi ze oryginał ( ale w żadnej folii, czy opakowaniu firmowym nie była )
    ( nie wiem jak załączyć zdjęcia, ew. moge wysłać na priv ).

Zostaw komentarz:

• dkdk
    odpowiedział(a)
    Pytanie jaki ma to byc deszcz. Jeśli będzie to niewielki deszczyk to spokojnie przetrwają. Jeśli jednak natrafisz na mocny deszcz to Ci się zamoczą, potem trzeba będzie je prać a jednak każde pranie jest dla butów niszczace, bez znaczenia jak drogie było obuwie. No i nie polecam na jesien butów z taką biała podeszwą. Biała podeszwa nadaje się jedynie na cieplejsze oraz suche dni, w dni deszczowe i brzydkie szybko Ci się wybrudzi i nawet po praniu będzie wygladała na szarą.
    Osobisćie wolę na takie dni bardziej eleganckie oraz skórzane obuwie, lepiej się nosi. Poelcam sztyblety męskie
    Ostatnio edytowany przez dkdk; 157609.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X