Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Relacja z VG:
    Polówki za 49.99 tylko jednokolorowe kilku "producentów". Ja zakupiłem dwie sztuki oznaczone logotypem (to chyba najlepsze określenie) Tom Tailor. Szkoda, że nitka haftu nie jest w kolorze koszulki, ale co zrobić...

Zauważyłem jednak pewną różnicę pomiędzy koszykami (T) a tymi od Petra Fitcha. Chodzi o rękawki. PF są nieco dłuższe, sięgające prawie do zgięcia łokciowego, podczas gdy te of (T) są krótsze, tak do połowy ramienia. Kto co lubi

Ogólnie jednak liczę, że w PC w GM znajdę coś więcej, chodzi mi o jakieś pasiaste konstrukcje
    Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
      chodzi mi o jakieś pasiaste konstrukcje

hm ?

A tak poważnie w RC wrocławskim całkiem kuszące przeceny jeśli byłby ktoś zainteresowany z moich okolic.

Komentarz

Ogólnie jednak liczę, że w PC w GM znajdę coś więcej, chodzi mi o jakieś pasiaste konstrukcje
        Jutro bede, wiec dam znac ale bez jakiegos konkretnego ogladania i rozkminiania bo ja w konkretnych sprawach tam.
        I licze na jakies bluzy w PC Hacketta ale troche wiecej niz -30% i fajniejsze modele.
        "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
        (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
        Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Zamieszczone przez chaz Zobacz posta
          Kupując ubranie masz w głowie to, czy jakiś "wielki znawca" będzie zastanawiał się czy to oryginalne czy podróbka?
          Nie.

Kupując ubranie mam w głowie np. to czy przypadkiem identycznej rzeczy nie ma pół osiedla/bloku/klasy w szkole.

Przykład lacoste jest dosyć symboliczny- aktualnie masa osób zakupuje nieoryginalne produkty tej firmy. Co do tego chyba nikt nie chce się spierać- to fakt, zapraszam na allegro. Więc swoją drogą, tak czy siak- po prostu od jasnej cholery ludzi chodzi z krokodylem na piersi (mniejsza o to czy oryginalnym czy nie- nie to jest tu najważniejsze). Dlatego też uważam, że w tej sytuacji lepiej zainwestować przykładowo w tańszego Henry Lloyda (znacznie tańszego), bo dzięki temu ma się coś rzadziej spotykanego. I o to mi przede wszystkim chodzi.

Równie symboliczny jest casus nerki (czy piterka, jak zwał tak zwał) lacoste. Pół Warszawy w tym śmiga, a Hel (Chałupy) calutki- dosłownie. Między innym dlatego nigdy sobie takowej nerki nie zakupiłem.
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Bo najfajniejsze nery to są JanSporta, tylko że to już nie ten prestiż

Komentarz

• Casual czyli mozna powiedziec ze ubierasz sie nie w 100% dla siebie,w to co sie tobie podoba .Ubierasz sie w to co nie koniecznie jest zajebiste(w czym smiga "pół Warszawy"),ale jest bardziej niszowe ale równie oryginalne,fajne,trendy ....dobrze rozumiem??
              edyta:
              Wiesz co nie odpowiadaj juz mnie to nie ciekawi,wogóle po uj ja tego posta pisałem??,aha chyba wiem poruszył mnie "casus nerki"....
              Ostatnio edytowany przez kamilsson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Właśnie, że nie. Manto są lepsze
                "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Manto fajny jest ten banan, przyznaję.
                  Manto ogólnie fajoskie rzeczy robi

Casual, czy ten sweterek/pólówka byłby równie fajny bez aligatora? Ta kwestia mnie interesuje, jest że tak powiem - kluczowa dla sprawy

Komentarz

Byłem dwie godzinki temu.
                    Na polówki nie patrzyłem, ale za dużo ich chyba i tak nie było bo się nic ciekawego nie rzuciło w oczy. Polowałem na fajne koszuliny jakieś i generalnie jest ich multum, choć raczej same duże rozmiarówki. Znaleźć coś 38 to marzenie ściętej głowy.
                    McNeal przecenione na 69 i 99, Gilberto na 65, i jeszcze jakieś inne marki z tej samej mniej więcej cenowej półki. Te bardziej markowe RL czy TH przebrane strasznie, nic nie wpadło w oko, a ich standardowe pozycje jak zwykle nie przecenione. A i jeszcze fajne koszuliny MarcoPolo widziałem. Też połechtane jakimś procentem.
                    Generalnie w **** ludzi i tradycyjnie slalom gigant. No i te ****** ich przebieralnie do któych nie jestem w stanie przywyknąć, czyli cztery kabiny na krzyż z czego żadna się nie zamyka, a w dwóch jak się nie domykały drzwi tak nadal tego nie robią. Ja rozumiem wszystko, ale sklepy tej klasy żeby miały przebieralnie gorsze nawet od New Yorkerów to ja przepraszam... ale niech się ogarną.
                    Ktoś się pytał jeszcze o jeasny. Sporo przecenionych fajnych prostych bez udziwnień widziałem powiedzmy z tej średniej półki markowej. Generalnie poniżej 200zł sporo modeli więc polecam.
                    W Zarze o dziwo sporo ciekawych rzeczy znalazłem, w tym znowu zajebiste 2 koszule (wszystkie chyba przecenione na 99zł), no ale tam ludzi jeszcze więcej niż w Peeku a i mój portfel patrzył na mnie błagalnym wzrokiem co by go już nie tykać.
                    W sumie wkurwiony jestem bo wiele fajnych rzeczy dziś widziałem ale jak zwykle stan konta nie pozwolił na szaleństwa.
                    A i jeba.ć metropedałów co to po 20 rzeczy biorą do przebieralni, siedzą z pół godziny, wyłażą z pustymi łapami i wszystko zostawiają w środku rozjebane na ziemi. ****** debile niedojebane.
                    Ostatnio edytowany przez arczi; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Taka moda Panie
                      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez kamilsson Zobacz posta
                        Casual czyli mozna powiedziec ze ubierasz sie nie w 100% dla siebie,w to co sie tobie podoba .Ubierasz sie w to co nie koniecznie jest zajebiste(w czym smiga "pół Warszawy"),ale jest bardziej niszowe ale równie oryginalne,fajne,trendy ....dobrze rozumiem??
                        Troszkę sprzeczne te zdanie...
                        A jeżeli chodzi o sedno sprawy to popieram casuala.
                        Też nie kupiłabym czegoś w czym pół miasta śmiga, choć nie oznacza to że kupiłabym jakieś dziwadło tylko dlatego, że nikt inny się w to nie ubierze

Piotruś - nie wywnioskowałam tego na podstawie jednego zdania.
                        Only You

Komentarz

• Pytanie o perfecstore.

Mianowicie, pryzmierzam się do zakupu jednej z ich kurtek. Jednak nie jestem do końca pewny rozmiaru. Regulamin mówi, że istniej możliwość zwrotu do 10 dni bez podania przyczyny,aczkolwiek jedynie przy oryginalnym zapakowaniu (możliwość przymierzenia odpada w takim razie). Nie orientuje się ktoś czy faktycznie podchodzą do tego tak restrykcyjnie czy może jendak jest to jedynie martwy przepis?

Komentarz

• Odwiedziłem w przeciągu trzech dni Złote Tarasy, Arkadie i Klifa.

Nie jestem znawcą jak 90% ludzi tutaj, mogę jedynie powiedzieć jedno że już wole normalne ceny i normalny towar we wszystkich rozmiarach niż to przedzieranie się przez szarańcze aby ze 100 koszulek wygrzebać cokolwiek co nie ma na metce XL lub XXL ... Zara to sajgon maksymalny, lubie ten sklep ale dziś nawet odechciało mi się wchodzić, Peeki to samo...

Efekt jest taki że ze ZT i Arkadii wyjechałem łącznie z : 1 szalikiem i 3 bokserkami ;-)

NATOMIAST: po 5 godzinnym sajgonie w Arkadii zajechaliśmy sobie ok 19 do Klifa - normalnie oaza. Spokojnie, cichutko, ciuchy poukładane, miła muzyczka..nie ma atmosfery tureckiego targu... i tym sposobem zakupiłem sobie (o co się nie podejrzewałem po wielu latach Wranglera) spodnie TH przecenione z 380 na 270 - ciemne, idealne w swej prostocie, takie jakie potrzebowałem; aż 10 razy oglądałem czy nie ma żadnych dziur czy zjebanych naszywek, łatek ect. Przy moich co pół rocznych Wranglerach za 250 zł - jestem w pełni zadowolony z małej trendi odskoczni i że ostatkami sił chciało mi się ruszyć zad do tego Klifa.

PS - ogólnie rzecz biorąc w tych wszystkich pieprzonych przecenach wkurza mnie jedno, że nie ma prawie wogóle ***** mać normalnego towaru w normalnych rozmiarach.
                            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez LesnyTS Zobacz posta
                              Pytanie o perfecstore.

Mianowicie, pryzmierzam się do zakupu jednej z ich kurtek. Jednak nie jestem do końca pewny rozmiaru. Regulamin mówi, że istniej możliwość zwrotu do 10 dni bez podania przyczyny,aczkolwiek jedynie przy oryginalnym zapakowaniu (możliwość przymierzenia odpada w takim razie). Nie orientuje się ktoś czy faktycznie podchodzą do tego tak restrykcyjnie czy może jendak jest to jedynie martwy przepis?
                              Poczekaj , poczekaj.. Pewnie im chodzi o to ,żebyś odesłał w firmowych foliach itp.
                              A wysyłałeś do nich maila pisząc co i jak?To nie jest jakaś tam firma z paniami sekretarkami i magazynem.Napisz po ludzku jak jest i tyle.

I jeszcze jedno.Jaką kurtkę chcesz kupić?Tam są ciuchy z USA i ich rozmiarówka jest troszkę większa.
                              Ja mam kurtkę RL tą po 399zł u nich.
                              Granatową mam XL , a bezową XXL.
                              XL przy moich długich łapach ujdzie , co przy markach europejskich pewnie by możliwe nie było.
                              XXL znowu jest jak dla mnie tyćkę zbyt obszerna.

Komentarz

• Facet w Perfectstore jest kumaty i ogarniety wiec jak napiszesz na poczatku maila, co i jak sprawa wyglada to dobrze ogarniecie temat.

Poprosiłbym tylko na twoim miejscu jeszcze raz o wymierzenie towaru dokladne, bo mam wrazenie iz kilka razy nie było to zrobione starannie.
                                "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                                (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                                Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

Pracuję...
                                X