Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    o to to, tez chetnie przygarne odpowiedz na tak postawione pytanie. I jeszcze info czy tylko jakies "metrosekusalne" rozmiary ? Bo ja z tych "zacniejszych" i słusznych

I nawet nie chodzi o jakies markowe opcje typu Pierre Cardin. Bo z rozmiarami to bywa problem u Wranglerów i innych nie mowiac o wytarciach, przetarciach, przedziurawieniach.
    No i żeby to biodrówki nie były, bo na pedalska imprezę to może i wygodne, ale nie dla normalnych ludzi
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      o to to, tez chetnie przygarne odpowiedz na tak postawione pytanie. I jeszcze info czy tylko jakies "metrosekusalne" rozmiary ? Bo ja z tych "zacniejszych" i słusznych

I nawet nie chodzi o jakies markowe opcje typu Pierre Cardin. Bo z rozmiarami to bywa problem u Wranglerów i innych nie mowiac o wytarciach, przetarciach, przedziurawieniach.
      Pierre Cardin to marka "bez dziur i przetarć"

Ja to bym i nawet Wranglery i Levisy przygarnął , a le to wszystko sie ściera po 15 praniach.Szczególnie Levis z Płocka.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
        Ja dżiny ostatnio kupiłem w LeeCooperze w Factory Ursus za całe 100pln
        Klasyczne, bez udziwnień. Tyle, że trzeba się kopsnąć do Ursusa a nie każdemu po drodze.
        Mi tam bardzo po drodze jest

Pójdę, sprawdzę, może mi się coś spodoba.
        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
          Pierre Cardin to marka "bez dziur i przetarć"
          Ja wiem, chodziło mi o te wszystkie wlanglery, lewajsy i inne ze nie dosc ze rozmiary kupa, to jeszcze w wiekszosci kierwa albo zwezane, biodrówki, alboo przetarte, wytarte, albo jakies naszywki.
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Ee tam. Owszem Lewajs ma trochę tego badziewia w ofercie dla podążającej za ciągle uciekającą młodzieży modną popkulturcią. Jednak dla konserwatystów na szczęście nadal wszystkie klasyczne modele są w ciągłej produkcji.
            Np moje ulubione 512 ostatnio jeszcze przed świętami po względnej taniości dostępne w wielu kolorach w outlecie w Piasecznie. Teraz może nawet i jeszcze taniej po świętach będzie.
            Generalnie po jeansy to ja bym tylko do outletów Ursus&Piaseczno jeździł, no chyba że ktoś lubi trendi dziury i przetarcia za 700zł, no to wtedy lepiej tam nie jechać.
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Kijek : Luz blues Sam nie lubie mody dla ciot.Irytuje mnie ,że idąc kupić spodnie muszę przebierać godzinami w pedalskich fatałaszkach.

arczi : Wnioskuje ,że śmigasz w Levisach.Jak jest z trwałością?Ja przyznam od paru dobrych lat nie kupuje Wranglerów i Lewvisów , bo po kilkunastu praniach miałem "białe uda" Darowałem więc sobie.

Co do outletów.Generalnie jest fajnie , ale ja mam zawsze kłopot z rozmiarem.

Komentarz

• Trwałość jeansów wszech maści jest bardzo podobna. Jeansy i tak się kupuje na sezon, trzy. No taki ścieralny materiał. Choć przyznaję iż kiedyś Leviski chyba jakby solidniejsze były. Ale nie umiem tego w żaden sposób uzasadnić. Kupuję z przyzwyczajenia, mam sentyment i już. A na droższe i bardziej casualowe (nie ten nasz forumowicz) mi zwyczajnie szkoda kasy.
                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• No rozumiem.Ja te "droższe" też kupuje na przecenach.
                  Jeansy klasyczne Pierre Cardin wytrzymały mi 2 sezonu.Teraz już sie ich nie da nosić przy ludziach.

Co ciekawe swego czasu ( pare lat temu dobrych) słabo stałem z kaską.
                  Dżiniaki kupowałem na stadionie(znajomy mi polecił) u skośnych.

Do tej pory mam w szafie jedną pare.Nie wiem z czego oni je robili , ale są nie do zajebania

Jak mam kryzys w pralni ,to je jeszcze zakładam.

Komentarz

• yossarian- faktycznie, tak Ci mówiłem- bo tak to widzę. Lacoste jest przypałowy (nie jest to koniecznie najlepsze słowo, ale innego nie znajduje) w tym sensie, ze od jasnej cholery osób w polówkach tej firmy śmiga. To po pierwsze. A po drugie jak wiadomo masa z tych osób ma polówki "z allegro" (nieoryginalne), więc i Twoja czy moja, jakkolwiek oryginalna całkowicie, może zostać uznana przez jakiegoś "wielkiego" znawcę za podrobkę. A że są to rzeczy drogie- to może lepiej jewnak uniknąc takiej sytuacji i zakupić coś bardziej nietypowiego, vide: Hackett (niestety wyraznie droższy), Henri Lloyd (wyraznie tańszy) czy Fred Perry (chyba porównywalny cenowo). Poza tym co to za frajda mieć taką koszulkę jak trzy inne osoby na imprezie na której osób jest piętnaście w porywach. Tak samo jak małą frajdą swego czasu był zapach "Aqua di gio", jakkolwiek fajny, to jednak używany przez mase osób. W tym przez wielu fanatyków perfum z allegro.

Co nie zmienia jednak faktu, że ta konkretna polówka Lacoste (ta w paski) podoba mi się (jest nietypowa, takiej wiele osób nie kupi), dlatego też o niej wspomniałem (w kontekscie linka do strony internetowej z ubraniami wklejonego przez Kijka). I tyle. Gustu kwestia- ot co, panie.
                    Ostatnio edytowany przez casual; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• a ja uwazam ze jak ktos nosi taka sama polowke jak ja to swiadczy tylko i wylacznie o jego dobrym guscie
                      OFMC

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                        też o niej wspomniałem (w kontekscie strony internetowej z ubraniami polecanej przez Kijka).
                        Nie polecanej. Wrecz przeciwnie.
                        Wkleilem link bo została taka strona znaleziona, bo ani ceny ani asortyment tak jak wspominałem jest raczej słaby.
                        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
                          a ja uwazam ze jak ktos nosi taka sama polowke jak ja to swiadczy tylko i wylacznie o jego dobrym guscie
                          Całkowita racja, ale mimo wszystko jednak warto szukać rzeczy nietypowych- i tego się trzymam.
                          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta Zobacz posta
                            i mam nadzieję, że Twój podpis będzie miał niewiele wspólnego z rzeczywistością.
                            Wywnioskowałaś to na podstawie poprzedniego posta?

Chyba nic strasznego nie napisałem...
                            Narkotyki i Spirytus

Komentarz

• W Big Starze można jakieś jeansy znaleźć. Szczególnie teraz ceny są przystępne.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                                A po drugie jak wiadomo masa z tych osób ma polówki "z allegro" (nieoryginalne), więc i Twoja czy moja, jakkolwiek oryginalna całkowicie, może zostać uznana przez jakiegoś "wielkiego" znawcę za podrobkę. A że są to rzeczy drogie- to może lepiej jewnak uniknąc takiej sytuacji i zakupić coś bardziej nietypowiego, vide: Hackett (niestety wyraznie droższy), Henri Lloyd (wyraznie tańszy) czy Fred Perry (chyba porównywalny cenowo).

Kupując ubranie masz w głowie to, czy jakiś "wielki znawca" będzie zastanawiał się czy to oryginalne czy podróbka?

Komentarz

Pracuję...
                                X