Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja też.Tylko kogo to obchodzi?
    Narkotyki i Spirytus

Komentarz

• grubo

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotruś Zobacz posta
        Ja też.Tylko kogo to obchodzi?
        Myślę, że Ciebie powinno i mam nadzieję, że Twój podpis będzie miał niewiele wspólnego z rzeczywistością.

ostatnia szansa...
        Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
          Apropos tej strony- fajniutka ta koszulina, nadal niestety ponad 4 setki u nich.

http://fashioncorner.pl/image_func.p...g&maxwidth=360

Nie no Casual, tragiczne to coś jest. I nie warte swojej ceny, moim zdaniem oczywiście.
          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Ktoś w temacie o prezentach napomknął cośo polówkach Peter Fitch po 45pln. W Peeku w GM takowe znajdę?

Te polówki są z identycznego materiału, identycznie uszyte, 100% identyczne jak TH leżące obok ponad 4 razy droższe. A nawet gama kolorów/wzorów jest identyczna. Przyznam, że wygląda to nieco komicznie, ale kto co lubi. Mi tam na lanserskim hafcie nie zależy

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
              Ktoś w temacie o prezentach napomknął cośo polówkach Peter Fitch po 45pln. W Peeku w GM takowe znajdę?

Te polówki są z identycznego materiału, identycznie uszyte, 100% identyczne jak TH leżące obok ponad 4 razy droższe. A nawet gama kolorów/wzorów jest identyczna. Przyznam, że wygląda to nieco komicznie, ale kto co lubi. Mi tam na lanserskim hafcie nie zależy
              Ja takie widziałem w Van Grafie(? , tak czy siak w Złotych Tarasach), ale będziesz musiał wydać 4 złote więcej
              No hay otro como Durán.

Komentarz

• Zamieszczone przez yossarian1916 Zobacz posta
                Ja takie widziałem w Van Grafie(? , tak czy siak w Złotych Tarasach), ale będziesz musiał wydać 4 złote więcej
                Potwierdzam, w VG w złotych są po 49. Mi Mikołaj przyniósł białą polówkę, naprawdę polecam dobra jakość, bardzo schludna. Idealna np. pod sweterek
                Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Wyglądały porządnie, ale nie miałem w planach zakupu polówki.
                  Ludzie woleli sprane koszulki RL za 200 zł.

p.s: Casual, sam mi mówiłeś, że Lacoste już się przypałowa robi
                  No hay otro como Durán.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                    Apropos tej strony- fajniutka ta koszulina, nadal niestety ponad 4 setki u nich.

http://fashioncorner.pl/image_func.p...g&maxwidth=360

mam wrażenie, że gdyby nie krokodyl nie chciałbyś na nią nawet splunąć

Komentarz

• Zamieszczone przez yossarian1916 Zobacz posta
                      p.s: Casual, sam mi mówiłeś, że Lacoste już się przypałowa robi
                      eee, ze co? Teraz muszę pół swojej szafy wyrzucić

Komentarz

• Odpruj krokodylka
                        No hay otro como Durán.

Komentarz

• Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
                          mam wrażenie, że gdyby nie krokodyl nie chciałbyś na nią nawet splunąć
                          i tutaj, że tak to ujmę, dochodzimy do sedna.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                            Dżinsy ( słownie -jeansy) potrzebuje nabyć.

Nie ma mnie w mieście od tygodnia.Są już jakieś ciekawe przeceny?
                            Do 200zł chce sie nosić markowo.Pierre Cardin np?

Coś ,ktoś wie?
                            o to to, tez chetnie przygarne odpowiedz na tak postawione pytanie. I jeszcze info czy tylko jakies "metrosekusalne" rozmiary ? Bo ja z tych "zacniejszych" i słusznych

I nawet nie chodzi o jakies markowe opcje typu Pierre Cardin. Bo z rozmiarami to bywa problem u Wranglerów i innych nie mowiac o wytarciach, przetarciach, przedziurawieniach.
                            "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                            (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                            Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• oooo, właśnie przypomnieliście mi

Wie może ktoś czy dostanie gdzieś jakieś fajne jeansy, zwykłe, proste, bez przetarć, zwężeń i innych takich udziwnień? Cena do 200.
                              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Ja dżiny ostatnio kupiłem w LeeCooperze w Factory Ursus za całe 100pln
                                Klasyczne, bez udziwnień. Tyle, że trzeba się kopsnąć do Ursusa a nie każdemu po drodze.

Komentarz

Pracuję...
                                X