Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jako ze to chyba jednak bardziej odpowiedni temat niz "szukam, sprzedam... ":

http://allegro.pl/item511087505_ston...l_stan_db.html
    "- Ja spokojnie odniosłem się do tego już po walce i uważam dokładnie tak samo, że są to ch**e nie kibice tylko palanty siedzące przed komputerem ku***, zakręcone pedały, które nie mają pojęcia w ogóle (...)"

Komentarz

• Pytanko jest - czy przecena Iceberga jest we wszystkich RC?

wie ktoś?
      ...ta ziemia do Polski należy
      choć Polska daleko jest stąd,
      bo wolność krzyżami się mierzy
      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Informacyjnie- w Henrim Lloydzie w Panoramie przeceny zaczynają się w styczniu. Chociaż już i tak troche rzeczy poprzeceniali, ale jedynie o 20%.

W Panoramie warto też wpaść do outletu Royal Collection. Swego czasu mieli tam nawet Armaniego. Aktualnie jeszcze da się coś fajnego wyszukać, jest troche rzeczy Tommy'ego, Marlboro Classic itp. Praktycznie wszystko minus 50%, co jednak jak się okazuje nie musi oznaczać ceny ostatecznej. Kaszmirowy sweter Tommy'ego odało mi się zakupić za minus 70% (jutro odbieram, obacze czy jeszcze jakieś zostały, sweter na serio kozacki).
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
          Informacyjnie- w Henrim Lloydzie w Panoramie przeceny zaczynają się w styczniu. Chociaż już i tak troche rzeczy poprzeceniali, ale jedynie o 20%.

W Panoramie warto też wpaść do outletu Royal Collection. Swego czasu mieli tam nawet Armaniego. Aktualnie jeszcze da się coś fajnego wyszukać, jest troche rzeczy Tommy'ego, Marlboro Classic itp. Praktycznie wszystko minus 50%, co jednak jak się okazuje nie musi oznaczać ceny ostatecznej. Kaszmirowy sweter Tommy'ego odało mi się zakupić za minus 70% (jutro odbieram, obacze czy jeszcze jakieś zostały, sweter na serio kozacki).
          Ile kosztuje po tej przecenie 70-cio procentowej? Jak tak polecasz, to może sprawdzę o ile jeszcze są.
          Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Odb. priv.

Swoją drogą mało ci prezentów ciuchowych od Mikołaja? Hehe.
            Ostatnio edytowany przez casual; [ARG:4 UNDEFINED].
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

Komentarz

• Ja sie nastawiam mocnej na jakies fajne ceny koszul Bossa i TH bo skoro juz teraz kosztowaly ponizej 200zł to w styczniu moze sie okazac całkiem milo.

A lans na 3. pietrze na Kasprzaka wsrod tlumu 30steczek o 8 rano w windzie jest wskazany ( bedzie czas na foty, jeden z drugim ).

Tudziez moze cos tego Hacketta obniza tak aby bylo do kupienia i nie tylko to co chujowe. Bo przed swietami 30% ale to co dali to raczej slabizna.
              "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
              (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
              Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                Pytanko jest - czy przecena Iceberga jest we wszystkich RC?

wie ktoś?
                dowiadywac sie!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                  Nie wiem, nie znam sie, ale znalazlem wiec wklejam:

http://fashioncorner.pl/

ceny i wybor nie zbyt atrakcyjny.
                  Dzieki Kijek za linke! Bardzo chcialem kupic polowke Lacosta i kupilem na allegro u kris.p. Zaplacilem z przesylka niecale 200 zl. i dostalem podrobe. Po walce ja oddalem. Chyba jednak nie ma na allegro ani jednego oryginalu. Kiedy znalazlem Twoja linke podyskutowalem sobie ze sklepem i dalem sie przekonac szczegolnie dlatego, ze przyjmuja zwroty. Kupilem i dostalem to com chcial ;-) Nareszcie. Dobralem jeszcze u nich troche prezentow na swieta i chyba najbardziej ze wszystkiego spasowaly mi skarpetki i sweter Burlingtona. Wkurzyli mnie tylko tym, ze troche puscili ceny po swietach. No i mogliby miec troche wiecej.

Komentarz

• Apropos tej strony- fajniutka ta koszulina, nadal niestety ponad 4 setki u nich.

http://fashioncorner.pl/image_func.p...g&maxwidth=360
                    Zapamiętał.

Komentarz

Apropos tej strony- fajniutka ta koszulina, nadal niestety ponad 4 setki u nich.

Widzialem ja w Berlinie w sklepie Lacosta. Kosztowala cos kolo 120 Euro ( I wisiala przy wejsciu na takim wielkim plakacie.

Komentarz

• Ładna, taka tęczowa

Komentarz

• Bleh.. za darmo bym nie wziął.
                          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Taka inna, moim zdaniem ciekawa. Ale co kto lubi, gustu kwestia.

W Royal Collection w Panoramie jest też troche ubrań Bena Shermana, przeceny do 70% na te rzeczy. Tyle tylko, że w większości małe rozmiary się ostały (a rozmiarówkę mają przy tym dziwną; t-shirt rozmiar "L" ledwo na mnie wszedł).
                            Zapamiętał.

Komentarz

• Dżinsy ( słownie -jeansy) potrzebuje nabyć.

Nie ma mnie w mieście od tygodnia.Są już jakieś ciekawe przeceny?
                              Do 200zł chce sie nosić markowo.Pierre Cardin np?

Coś ,ktoś wie?

Komentarz

Apropos tej strony- fajniutka ta koszulina, nadal niestety ponad 4 setki u nich.

Ze trzy godziny temu się z niej nabijałam
                                Only You

Komentarz

Pracuję...
                                X