Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Może ktoś wie jakie w okolicach sylwestra (generalnie po świętach) są ceny ciuchowe w Pradze? Czy gdzieś może warto na wyprz. wpaść, jakieś konkretne miejsce? Nigdy dłużej w Pradze nie siedziałem, zawsze tylko przejazdem...
    biorąc pod uwagę że ruski Nowy Rok kończy się 11 stycznia, i ilości ruskich turystów w Pradze ogólnie a na sylwka w szczególności, to przynajmniej do 12 stycznia spodziewaj się cen z kosmosu
    Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin Zobacz posta
      biorąc pod uwagę że ruski Nowy Rok kończy się 11 stycznia, i ilości ruskich turystów w Pradze ogólnie a na sylwka w szczególności, to przynajmniej do 12 stycznia spodziewaj się cen z kosmosu
      No to lipa..
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Gdzie można w Warszawie dostać ciuchy Ben'a Sherman'a. Jutro będę miał trochę czasu, żeby się pokręcić i może bym coś ciekawego wynalazł, tylko muszę wiedzieć w jakich rejonach I jeszcze pytanie, czy jeśli chodzi o tą firmę, to czy robią dobre (jakość) i fajne (wygląd) buty?
        Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Ja tam bym raczej zapytał czy w ogóle robią buty... Nigdy butów tej firmy nie widziałem (nie twierdze rzecz jasna, że ich w ogóle nie produkują).

Rzeczy Bena Shermana znajdziesz w Royal Collection np. w Galerii Mokotów, w Złotych Tarasach pewnie też.
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• http://allegro.pl/item486960860_buty..._46_biale.html

Ot co. Jaram się.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
              Ja tam bym raczej zapytał czy w ogóle robią buty... Nigdy butów tej firmy nie widziałem (nie twierdze rzecz jasna, że ich w ogóle nie produkują).
              Produkuja.

Ceny rzeczy Bena Shermana w RC to jakas pomylka jest.
              Nigdy Sam

Komentarz

• Od poniedziałku - w końcu - dostępne będą ciuchy Abercrombie o których wspominałem... Moim zdaniem po atrakcyjnych cenach

Komentarz

• Ben Sherman robi buty, ostatnio widziałem w jakimś angielskim sklepie internetowym.
                  Nic specjalnego.

Komentarz

• kto ma najwiecej postów w tym temacie to banan i basta

Komentarz

• Zamieszczone przez pusty Zobacz posta
                      Od poniedziałku - w końcu - dostępne będą ciuchy Abercrombie o których wspominałem... Moim zdaniem po atrakcyjnych cenach

ale że gdzie będą dostępne?

Komentarz

• No, że u mnie Poprzeglądaj trochę temat wstecz.

Komentarz

• Zamieszczone przez pusty Zobacz posta
                          Od poniedziałku - w końcu - dostępne będą ciuchy Abercrombie o których wspominałem... Moim zdaniem po cenach
                          Ciuchy Abercrombie ... a czy wygladaja jak pizamy??

Komentarz

• Czy w tym domu na Górcach nikt nie pracuje?
                            Zobaczycie, wyrzucą Was, a wcześniej wyłączą ogrzewanie.
                            "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
                            F. Sinatra

Komentarz

• Tu się pracuje koncepcyjnie
                              ...ta ziemia do Polski należy
                              choć Polska daleko jest stąd,
                              bo wolność krzyżami się mierzy
                              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• szykuja od rana kwadrature na modna domowke pewnie
                                OFMC

Komentarz

Pracuję...
                                X