Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To jakby się zbliżała to daj znać
    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
    w środek meczu, nasze twarze mokną,
    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Zamieszczone przez Endrju Zobacz posta
      To jakby się zbliżała to daj znać
      Dam
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
        W Metropolitanie. Marki z górnej (żeby nie powiedzieć najwyższej) półki- Gucio, Prada, te sprawy

Ale jak robią przecenę minus 70% to na serio ceny przystępne.
        Jest tam jakiś ESHOP ? Jestem ze Slowacji i tak do sklepu trudno. I marky Gucci, Prada, itp. ze zniźka 70% bardzo dobre. Mozesz dac znać jak jakaś taka przecena? Dzieky bardzo
        Fan VSS i (L)egii !

Komentarz

• Troche nie do końca zrozumiałem, ale spoko

Czy ktoś z was zna jakoś lepiej czeską Pragę? Prawdopodobnie na sylwestra tam skaczemy i tak pomyslałem, że może w takiej Pradze jest np. Aquascutum? Ktoś coś może wie...?
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Komentarz

• aquascatum

U PRASNE BRANY 3
            110 00 PRAGUE 1
            CZECH REPUBLIC
            TEL: 00420 222323573 (M)
            "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
            żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
            w środek meczu, nasze twarze mokną,
            nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
              Troche nie do końca zrozumiałem, ale spoko

Czy ktoś z was zna jakoś lepiej czeską Pragę? Prawdopodobnie na sylwestra tam skaczemy i tak pomyslałem, że może w takiej Pradze jest np. Aquascutum? Ktoś coś może wie...?
              Kolega pytał, czy jest sklep internetowy, bo 70% przeceny brzmią zajebiście, ale ze względu na to, że jest ze Słowacji to nie ma jak przyjechać.

Komentarz

• Dzięki Endrju.

frenklino- nie, nie ma sklepu internetowego.
                Zapamiętał.

Komentarz

• Co do ciuchów Abercrombie o których pisałem już jakiś czas temu to się sprawa trochę skomplikowała :/ Paczkę wzięli na odprawę celną stąd te opóźnienia...
                  Niestety dowalili też 22% podatku, więc ceny o których wtedy pisałem pójdą parę złoty do góry. Jak paczka dojdzie to poinformuje w tym temacie.

Komentarz

• Casuale,casuale ,czy znacie jakis dobry angielski sklep internetowy ? szukam jednej strony gdzie moge zamowic kurtke,bluze ale takze spodnie albo koszulke. Czyli wszystko ,ogolnie rzecz biorac
                    Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut...?

Komentarz

• Mam malutkie ogolne pytanie.Jakie ciuchy sa rozumiane jako ogolnie brzmiacy bananowy styl?zastanaialem sie ostatnio gdzie jest granica i ciekawi mnie wasze zdanie.
                      ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• h&m i zara podobno.

Komentarz

• Zamieszczone przez uklad sloneczny Zobacz posta
                          Mam malutkie ogolne pytanie.Jakie ciuchy sa rozumiane jako ogolnie brzmiacy bananowy styl?zastanaialem sie ostatnio gdzie jest granica i ciekawi mnie wasze zdanie.
                          Bananowy styl sie mowi na ciuchy o duzo ponadprzecietnej cenie, ale moim zdaniem to sranie w banie. Kogo stac i ma ochote, niech sie ubiera jak najlepiej a reszcie ch** do tego.
                          (zwłaszcza, że dla mnie conajmniej śmieszne jest to jak gostek w dresie i wyciągniętej bluzie drwi z kogoś ubranego o 5 klas lepiej)

ps. Nie mówie o mniemaniu o sobie, a samym odzieniu.
                          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Apropo stylu bananowego i tego co napisal Kempes.Czy tutaj chodzi o jakis konkretny styl ciuchow czy po prostu chodzi o ciuchy przeplacone?
                            Ostatnio edytowany przez Układ; [ARG:4 UNDEFINED].
                            ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Jak dla mnie nie. A bananem dla mnie nie jest ten który kupuje takie ciuchy bo go stać. Tylko człowiek który na koszulkę wydaje pół swojej wypłaty, a potem nie ma co do gara włożyć. No ale lans ważniejszy.
                              Niesłusznie Skazani

Komentarz

• Zgoda, ale takich osób jest w gronie "bananowców" (jeżeli tak to określamy) zdecydowanie mniej. Ja to całe towarzystwo postrzegam trochę inaczej, bardziej jako grupkę która ma bogatych rodziców.
                                Jeden z drugim studiuje zazwyczaj na "znanej" prywatnej uczelni (kupując magistra w miesięcznych ratach, o równowartości czesnego), a życie upływa im beztrosko.
                                Taki delikwent raczej nie martwi się niczym, bo jak sam w coś sie nie wpierdoli to w życiu ma z górki.
                                Legia Legia Warszawa

Komentarz

Pracuję...
                                X