Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• kurtka Mrozika choć jej nie widziałem na żywo robi wrażenie jak cholera
    OFMC

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
      Poka lepiej tą kurtke, Mrozik (o ile już przyszła)

We włoskiej miejscowości do której na 99% pojade na tydzień ferii jest ponoć jakiś bardzo znany outlet (Versace, Boss, Calvin Klein, Guess, Nike, HFN, Levi's, Benetton), może coś wpadnie w oko A ponoć od połowy stycznia -70% przeceny w rzeczonym outlecie, żal niczego nie upatrzeć...
      Byś powiedział, chociaż co to za miejscowość, bo i ja się wybieram We Włoszech to chyba najlepiej szukać promocji na Stone Island, bo to chyba włoska firma o ile się nie mylę? Mógłbyś również rozwinąć skrót HFN, bo nie wiem o jaką markę Ci chodzi.
      Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Zamieszczone przez pajak Zobacz posta
        siema, polecacie jakiegoś allegrowicza z polówkami lacoste? i drugie pytanie co sądzicie o butach lacoste? ostatnio widziałem w factory, w sklepie kappa? nie pamiętam z przed kilku sezonow po taniości
        Buty warte bo sam je sprzedaje Mi tam osobiście większość się nie podoba, ale to kwestia gustu.
        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik Zobacz posta
          To chyba jedna z niewielu firm o której oryginalne polówki na Allegro naprawdę ciężko. Jako takiego sprzedawcy nie ma, już lepiej kupić od kogoś indywidualnego, kto nie trafił z rozmiarem itp.

WojtekOlsztyn, a jak jest okazja, żeby kupić taniej, to rozumiem że i tak lepiej wydać 2xwięcej w sklepie? Żeby nie było, że nie stać?
          Jak jest okazja zeby kupic nawet 3x lepiej od kogos pewnego to super
          Chodzilo mi o to ,ze jak ktos napisal ,orginalne polowki Lacoste na allegro to deficyt. Lepiej uzbierac mamone i kupic w pewnym zrodle niz miec 3 polowki z allegro o watpliwej jakosci i orginalnosci.
          Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut...?

Komentarz

• Zamieszczone przez Ciunek Zobacz posta
            Byś powiedział, chociaż co to za miejscowość, bo i ja się wybieram We Włoszech to chyba najlepiej szukać promocji na Stone Island, bo to chyba włoska firma o ile się nie mylę? Mógłbyś również rozwinąć skrót HFN, bo nie wiem o jaką markę Ci chodzi.
            Stone Island ma bodajze 4 oficjalne sklepy : 3 we Wloszech i jeden blisko Carnaby Street w Londynie. Jezeli komus bardzo sie podobaja i ma wielkie cisnienie, a przy okazji nadmiar hajsu - rozumiem zakup. Jednakze wydanie 4-5 tysi za kurtké (promocje na ich rzeczy nie przekraczaja 30% [chyba ze jakis baaardzo stary model] - tak zostalem poinformowany w ich sklepie - tak wiec 3,5-4 tysie minimum) w mojej ocenie jest troche bezsensowne. Szczegolnie, ze mimo ze jakosciowo ich rzeczy sa super, to spokojnie mozna kupic cos fajnego za polowe tej ceny...
            "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
            "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Laska Zobacz posta
              Stone Island ma bodajze 4 oficjalne sklepy : 3 we Wloszech i jeden blisko Carnaby Street w Londynie. Jezeli komus bardzo sie podobaja i ma wielkie cisnienie, a przy okazji nadmiar hajsu - rozumiem zakup. Jednakze wydanie 4-5 tysi za kurtké (promocje na ich rzeczy nie przekraczaja 30% [chyba ze jakis baaardzo stary model] - tak zostalem poinformowany w ich sklepie - tak wiec 3,5-4 tysie minimum) w mojej ocenie jest troche bezsensowne. Szczegolnie, ze mimo ze jakosciowo ich rzeczy sa super, to spokojnie mozna kupic cos fajnego za polowe tej ceny...
              Bardziej myślałem o jakiejś skromnej polówce
              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

Miejscowość Montecampione czy jakoś tak.

SI to faktycznie włoska firma, ale jak słusznie zauważył obywatel Laska- rzeczy w miare aktualne są tragicznie drogie.

A co do skrótu HFN to KMWTW a poważnie mówiąc nie wiem, kopiowałem te nazwy firm z oferty wyjazdowej.
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Mógłbyś również rozwinąć skrót HFN
                  to chyba damska firma "Halfon Fashion Network"

Komentarz

• Mam pytanie. Gdzieś słyszałem ze podobno Burberry przestało szyć te ich znane na wszystkim czapki bo są noszone w większości przez Angielskich "hoolsów".

Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
                      Mam pytanie. Gdzieś słyszałem ze podobno Burberry przestało szyć te ich znane na wszystkim czapki bo są noszone w większości przez Angielskich "hoolsów".
                      Nie widzę pytania ale... tak było. Nie wiem czy chodziło konkretnie o hool's, pewnie ogólnie o szeroko pojęty plebs.

Komentarz

• Początek przecen w sklepie Redford. I kogo spotkałem? Brawo, zgadliście. Mroczek, we własnej osobie.

Tylko karwa nie wiem który (bo w ogóle mam problem z rozróżnianiem tych klonów).

Najśmieszniejsze tradycyjnie głupie cipy, które na jego widok mało co nie omdlały. Co odważniejsze radziły się Mroczka w których butach im lepiej.

Do mnie zadna nie podeszła się poradzić. Gupje cipy.
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Komentarz

• Są jakieś ciekawe przeceny?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik Zobacz posta
                            Są jakieś ciekawe przeceny?
                            No generalnie fajne buty można złapać na przykład.
                            Minus 50% wszystko. Ale i po przecenie drogawo niestety...
                            Zapamiętał.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                              Początek przecen w sklepie Redford. I kogo spotkałem? Brawo, zgadliście. Mroczek, we własnej osobie.

Tylko karwa nie wiem który (bo w ogóle mam problem z rozróżnianiem tych klonów).

Najśmieszniejsze tradycyjnie głupie cipy, które na jego widok mało co nie omdlały. Co odważniejsze radziły się Mroczka w których butach im lepiej.

Do mnie zadna nie podeszła się poradzić. Gupje cipy.
                              A może to sławny Mroczek z forum Tak btw. Gdzie jest sklep Redford i jakie marki oferuje, bo przyznam że nie spotkałem się nigdy lub nie zwróciłem uwagi.

Komentarz

A może to sławny Mroczek z forum Tak btw. Gdzie jest sklep Redford i jakie marki oferuje, bo przyznam że nie spotkałem się nigdy lub nie zwróciłem uwagi.
                                W Metropolitanie. Marki z górnej (żeby nie powiedzieć najwyższej) półki- Gucio, Prada, te sprawy

Ale jak robią przecenę minus 70% to na serio ceny przystępne.
                                Zapamiętał.

Komentarz

Pracuję...
                                X