Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Propnuje wam ciuchy z firmy Ed Hardy lub Christian Audigier

Christian Audigier

Ed Hardy

Komentarz

• Komentarz

• Info telefoniczne, że pierwszą zamówił już Mort

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
          Oj juz nie wstydz sie i przyznaj ze pierwsza jest calkiem spoko

bardzo fajne ubrania, jak masz tego wiecej to bysmy prosili
          "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
          (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
          Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

co do kurtek w Rossignolu/Quicksilverze jest fajna... koszt 960zl.

i tak do zajebania.
            Poczekaj do marca. Ja w zeszłym roku kupiłem u nich kurtke na deske za 370 zł przecenioną z ok 800zł. A jak Ci sie bardzo spieszy to mam tam 10% znizki wiec jak cos to moge ew. pomoc.
            LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
              Poczekaj do marca. Ja w zeszłym roku kupiłem u nich kurtke na deske za 370 zł przecenioną z ok 800zł. A jak Ci sie bardzo spieszy to mam tam 10% znizki wiec jak cos to moge ew. pomoc.
              Taaa ja tez mam, 10% czy nawet 15%
              I tak to nic nie zmienia bo cena jest spora. Pomijam ze z kazdym rokiem asortyment jest coraz gorszy, o czym juz byla informowana osoba ktora jest za to odpowiedzialna :P
              "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
              (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
              Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Napisz do jakiegos ziomka ,ktory w UK mieszka ,niech ci kupi,tamQuciki,Billabongi etc. chodza juz od 40 funciorow...
                Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut...?

Komentarz

• Za kilka dni stanę się posiadaczem najbardziej casualowej z casualowych kurtek Już się nie mogę doczekać :P

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
                    Info telefoniczne, że pierwszą zamówił już Mort
                    Nie żadne tam telefoniczne, w nowym "Avanti" (nomen omen) pisali o tym.

Fajne, sam też coś złapie pewnie. Od Christiana Audigiera rzecz jasna.
                    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Christina Aguilera ostatnio coś wypuściła na rynek
                      Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik Zobacz posta
                        Za kilka dni stanę się posiadaczem najbardziej casualowej z casualowych kurtek Już się nie mogę doczekać :P
                        Fleki znowu modne
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Doktor Zobacz posta
                          Christina Aguilera ostatnio coś wypuściła na rynek
                          Fotki!
                          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                            Fleki znowu modne
                            ano

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
                              ja mam 20% bo pracowałem tam wiec jak cos to rowniez moge pomóc

Komentarz

• Orientuje się ktoś jak jest z perfectstore?Nie jest jakiś wał,bo całkiem ciekawe rzeczy mają..
                                Narkotyki i Spirytus

Komentarz

Pracuję...
                                X