Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Gilu Zobacz posta
    1. [url]2. http://allegro.pl/item456787308_laco..._46_30_cm.html

posiada ktoś któreś z tych modeli ? Ile pochodzę w nich ?
    posiadam od tygodnia, nigdy w zyciu nie mialem tak wygodnych butów ale nie sadze zebym zime w nich przetrwal
    Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

Weź sobie cofnij strony w tym temacie. Tam masz napisane o butach z krokodylem.
      Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Panowie kupie takie buty w Warszawie
        http://www.eastend.pl/flashviewer/in...ep&model=1076?, w tym sklepie nie ma mojego rozmiaru?
        "Miliony oddanych istnień dają świadectwo swojej Ojczyźnie"

Komentarz

• Doktor przewinąłem kilka stron i niewiele znalazłem ale z tego co znalazłem to krokodylowe buty są wygodne ale nie jakoś zajebiście trwałe. Ja jednak zdecyduję się na zakup

Komentarz

• Bo tak naprawdę trzeba je zanabyć i samemu stestować.

Ale te wysokie w *** zajebiste,bez kitu...
            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Doktor przewinąłem kilka stron i niewiele znalazłem ale z tego co znalazłem to krokodylowe buty są wygodne ale nie jakoś zajebiście trwałe.
              No to co chciałes więcej wiedzieć?
              Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Czy mi się wydaje czy w tych wysokich nawet na zdjęciu katalogowym nitka odstaje? :O

Komentarz

• w sumie nic więcej ;]

na te się zdecyduję.

http://www.allegro.pl/item460548698_...5_wysokie.html

Komentarz

• Te kapcie troche jak buty ortopedyczne wyglądają

Szukam jakiejś kurteczki na zime, chodzi mi o prosty krój, taki troche casualowy bez sciągaczy i trochę dłuższa, tak za dupę. Widział ktoś może coś fajnego i ciepłego w przystępnej cenie?

Komentarz

• Apropo kurtek.Zna ktoś sklep gdzie po trochę niższej cenie niż te co w ZT i GM dostanę kurtki The North Face?

Jakieś outlety?
                      Ostatnio edytowany przez Piotruś; 7791.
                      Narkotyki i Spirytus

Komentarz

• Zamieszczone przez MK Zobacz posta
                        Te kapcie troche jak buty ortopedyczne wyglądają

Szukam jakiejś kurteczki na zime, chodzi mi o prosty krój, taki troche casualowy bez sciągaczy i trochę dłuższa, tak za dupę. Widział ktoś może coś fajnego i ciepłego w przystępnej cenie?
                        Jeżeli chodzi o kurtkę to polecam Ci wpaść do Peek & Cloppenburg i zobaczyć model Hafen Hamburg firmy Wellensteyn.

Tutaj masz link do strony z tym własnie modelem :

http://www.wellensteyn.de/wi_images/...712456229f.png

Cena to 699,00 zł.

Kurteczkę naprawdę polecam.

Komentarz

• Zamieszczone przez MK Zobacz posta
                          Ekstra kurtałkę tego typu mieli w GM w Camelu, a jako że likwidują tego Camela to przecenili z coś ponad 1000 na 500. Na serio ekstra katana, sam miałem kupować, ale troche za wąska była w barach. Nie wiem czy jeszcze je mają, możliwe że nie (bo dosłownie dwie- trzy sztuki mieli z tydzień temu)...

Czy gdzieś w W-wie można zakupić oryginalne rzeczy Thor Steinara czy tylko Buldog (gdzie z oryginalnością bywało różnie, w Everlascie przy Jana Pawła sporo mogą na ten temat powiedzieć).
                          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Net Zobacz posta
                            Jeżeli chodzi o kurtkę to polecam Ci wpaść do Peek & Cloppenburg i zobaczyć model Hafen Hamburg firmy Wellensteyn.

Tutaj masz link do strony z tym własnie modelem :

http://www.wellensteyn.de/wi_images/...712456229f.png

Cena to 699,00 zł.

Kurteczkę naprawdę polecam.
                            zajebista kurtka. Nie wiesz jak u nich z rozmiarami ;>?

Komentarz

• Ostatio mieli w Arkadii wszystkie rozmiarówki, ale tylko po 2 sztuki każdej, najwięcej mieli XXL.

Komentarz

• nawet przymierzałem... można znaleźć w PC w GM.

Komentarz

Pracuję...
                                X