Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Masz więcej fotek tej koszuliny? I też fotka od tyłu by się przydała (nie wiem jak duże jest to logo na plecach..)

http://www.allegro.pl/item456850887_...wa_hwdp_m.html
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• No przecież masz na stronie fotkę tego loga.
      Syrenka zajmuje może 5cm na karku.
      Jest mała i dyskretna.
      Polecam

http://www.allegro.pl/item456850887_...m.html#gallery

UltraStreet Fan Page
      www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Przymierzam się do zakupu bluzy firmy Abercrombie & Fitch. Czy ktoś z Was ma coś tej firmy i mógłby wypowiedzieć się co do jakości stosowanych materiałów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Net Zobacz posta
          Przymierzam się do zakupu bluzy firmy Abercrombie & Fitch. Czy ktoś z Was ma coś tej firmy i mógłby wypowiedzieć się co do jakości stosowanych materiałów.
          Możesz spokojnie kupować w ciemno. Znakomita jakość, oczywiście jeśli są to oryginały.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
            Możesz spokojnie kupować w ciemno. Znakomita jakość, oczywiście jeśli są to oryginały.

Własnie się nad tym mocno zastanwiam. Znalazłem typa z Warszawy na Allegro co ma interesującą mnie bluzę. Odwiedziłem również strone firmy Abercrombie i są pewne rozbieżności a mianowicie napis na bluzie.

W oryginale wygląda tak :

http://www.abercrombie.com/webapp/wc...-1_12351_12202 i cena to 200 $

U typa wygląda tak :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=454954472 i cena 185,00 ale PLN.

Jaco a czy orientujesz się może czy gdzieś w Polsce są sklepy tej firmy ?

Komentarz

Z tego co wiem, to nie ma. Ale u tego sprzedawcy towar wygląda na oryginalny. Przejrzyj wszystkie ciuchy w owym sklepie A&F i zobaczysz, że napisy mają bardzo różne.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jedyny sklep w Europie Abercrombie jest w Londynie.
                "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                w środek meczu, nasze twarze mokną,
                nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Własnie się nad tym mocno zastanwiam. Znalazłem typa z Warszawy na Allegro co ma interesującą mnie bluzę. Odwiedziłem również strone firmy Abercrombie i są pewne rozbieżności a mianowicie napis na bluzie.

W oryginale wygląda tak :

http://www.abercrombie.com/webapp/wc...-1_12351_12202 i cena to 200 $

U typa wygląda tak :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=454954472 i cena 185,00 ale PLN.

Jak dla mnie to lipa. Bluzy oryginalnej może nie być na stronie, bo kolekcje A&F to chyba ze cztery razy w roku się zmieniają, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Koles ma już neutrala poddającego w wątpliwość oryginalność sprzedawanej rzeczy i w odpowiedzi pisze, że większość ciuchów A&F jest produkowana w Chinach. Tak się składa, że mam w domu z kilkanaście sztuk odzieży tej firmy i ŻADNA nie jest wyprodukowana w Chinach. Są jakieś państewka karaibskie, są z Ameryki Południowej, ale Chin nie ma. Może i coś tam sporadycznie produkują, ale gość twierdzi, że większość tam dziergają i nie mogę się z nim zgodzić.
                  Druga rzecz jaka mnie zastanawia, to to że ciuchy są przepakowywane niby w Polsce. Wysyłka z zagranicy a dochodzi do Ciebie z Polski, bo gość niby przepakowuje. Nie ma większego problemu, żeby wysłać nową rzecz z US np. i ominąć cło, a te całe zamieszanie według mnie jest farmazonem mającym go uwiarygodnić jako sprzedawcę.
                  Popatrzyłam sobie na inne ciuchy z jego aukcji. Fotki ma skopiowane ze strony A&F. Sprzedaje też damskie kamizelki które są w aktualnej kolekcji. Cena w sklepie A&F 128$ cena u niego 149 zł. Dokłada do biznesu?
                  To tylko moja ocena i nie musisz się nią sugerować. Ja w każdym razie bym u niego nie kupiła.
                  Ty możesz się z nim ustawić na mieście i zobaczyć tę bluzę live zanim za nią zapłacisz. Polecam dokładne przyjrzenie się
                  Only You

Komentarz

• Skoro jesteśmy przy Abercombie- to to już chyba oryginał ?
                    http://allegro.pl/item453945416_aber...kolory_xl.html

i druga sprawa- jakieś angielskie sklepy interentowe z ubraniami by ktoś polecił ?
                    Ostatnio edytowany przez EF; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wysłałem mu e-maila z pytaniem czy można się ustawić z nim na mieście i do tej pory z jego strony nie ma odzewu. Chyba faktycznie go oleję i poszukam u kogoś innego. Jest strasznie duża różnica cen. Zrozumiałbym gdyby to było kilka $ a nie aż tyle. Róznica faktycznie pomiędzy Państwami występuje ale nie aż taka. Dla przykładu poprosiłem kumpla ze Szwajcarii (nie mylić z Kaszubską) aby zakupił mi kurteczkę Wellensteyn w P&C ponieważ w Polsce nie było rozmiaru i różnica w cenie była ok 15 $ na + oczywiście.

Komentarz

• Zamieszczone przez EF Zobacz posta
                        Skoro jesteśmy przy Abercombie- to to już chyba oryginał ?
                        http://allegro.pl/item453945416_aber...kolory_xl.html
                        Po czym wnosisz?
                        Po tym znaczku zrobionym w ilości milion sztuk i naszywanym na wszystko jak leci niezależnie od koloru?
                        Nie wiem... jak dla mnie to jedzie kiszką na kilometr.

Net, różnica między państwami to w wypadku A&F dość wąski temat. Sklepy tej firmy są tylko w Kanadzie, USA i Anglii (konkretnie w Londynie)
                        Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta Zobacz posta
                          Po czym wnosisz?
                          Po tym znaczku zrobionym w ilości milion sztuk i naszywanym na wszystko jak leci niezależnie od koloru?
                          Nie wiem... jak dla mnie to jedzie kiszką na kilometr.
                          Ogólnie tak mi się wydawało, ale pewny nie byłem- stąd moje pytanie.

Komentarz

• siostra ostatnio dostała paczkę z kamizelką od a&f. była z lekka zmieszana, gdyż rozmiar był niby dobry, ale inny niż mieli wysłać, do tego jakość, która była niezła, lecz to jednak nie to...
                            zalecałbym ci kupować takie wdzianka po znajomości lub od pewniejszych kontaktów w sieci, chodzi mi tu o firmy masowo ściągające ciuszki w ameryki, które nie zrobiły by klientów w *****.

Komentarz

• Jest torbina! Czarna, prosta, niegejowska.
                              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Pracuję...
                              X