Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
    Ja generalnie rozglądałem się za kurtką na jesień/zimę i trafiłem w to, czego szukałem. 250pln.
    Fajne "ciepłe" rzeczy generalnie mają.
    Polecam RE w Galerii Mokotów, chyba najlepiej zaopatrzony. Ku mojemu zdziwieniu lepiej nawet niż ten w GC.
    raz kupilem bluzke w RE i po tym jak na drugi dzień w szkole zobaczyłem dwie osoby w takiej samej to mi sie odechciało robić zakupy w tego typu sklepach..

Komentarz

• Pecha miałeś, ja jakoś ciuchów z RE mam sporo i nie widuję ludzi na mieście w takich samych. Widac małą masz szkołę

Ale masz rację, z tego powodu następną razą pójdę do pewnego sklepu i wypierdolę na kurtkę w której chodził będę trzy miesiące 800pln A co!

Komentarz

• Dobrze Daimler prawisz.
        Legia Legia Warszawa

Komentarz

Pecha miałeś, ja jakoś ciuchów z RE mam sporo i nie widuję ludzi na mieście w takich samych. Widac małą masz szkołę

Ale masz rację, z tego powodu następną razą pójdę do pewnego sklepu i wypierdolę na kurtkę w której chodził będę trzy miesiące 800pln A co!

Każdy nosi co lubi. No chyba, że nosi coś wyłącznie dla lansu.

Jak trafię zajebistą rzecz za 50 PLN to kupie nie patrząc na cenę, firmę ect.

Z drugiej strony są rzeczy po 3, 4 tysie, które gdybym miał od cholery hajsu kupiłbym od ręki.

Indywidualny gust nie ma nic wspólnego z ceną. A czasami widze u nas w kraju niepokojący trend do fetyszyzacji - czy to stylu opartego na topowych markach czy tez wręcz przeciwnie - na ich kontestacji.
          ...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Mortu, zgoda pełna od pierwszego do ostatniego słowa!
            Ja jeszcze patrzę praktycznie - jak będę z czegoś korzystał przez większą część roku, to jakoś łatwiej mi te "stówki" z portfela wyjmować. Ale jeśli ma to być rzecz, z której korzystał będę realtywnie rzadziej, to nie widzę takiej potrzeby.

Zamieszczone przez mort Zobacz posta
            Z drugiej strony są rzeczy po 3, 4 tysie, które gdybym miał od cholery hajsu kupiłbym od ręki.
            3,4?? Człowieku, jakbym ja miał od cholery hajsu to spokojnie potrafiłbym wydać np. kilkaNAŚCIE tysięcy na zegarek

Ale nie mam

A co do ostatniego zdania, to w moim odczuciu częściej spotykam się z "fetyszyzacją stylu opartego na topowych markach" niż "ich kontestacji". Podobają mi się bardzo nakrycie wierzchnie kilku "topowych marek", ale ich ceny w naszym kraju są absolutnie absurdalne i wyssane z palca.

ps. a właśnie - jakby ktoś szukał fajnej marynary do dżinów niekoniecznie takiej hipereleganckiej, to w PC są zajebiste marynary Montego za 299PLNów
            Tylko się nie pomylcie, wieszak obok są niemal identyczne TH, za 1299
            Ostatnio edytowany przez ; 290.

Komentarz

3,4?? Człowieku, jakbym ja miał od cholery hajsu to spokojnie potrafiłbym wydać np. kilkaNAŚCIE tysięcy na zegarek
              Też o zegarkach głównie myślałem - no i jakbym miał hajsu jak Bill Gates to bym i po kilkaset tysi kupował

Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
              A co do ostatniego zdania, to w moim odczuciu częściej spotykam się z "fetyszyzacją stylu opartego na topowych markach" niż "ich kontestacji".
              A to prawda. Najśmieszniej jak objawia się to poprzez noszenie chamskich i dziadowskich jakościowo podróbek

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Ludzie, kojarzycie na szybko gdzie jest jakis wiekszy sklep Sunset Suits ?
                W Złotych Tarasach jest b.mały, a jesli ktos kojarzy to nei chce mi sie w ciemno jezdzic
                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• http://maps.google.pl/maps?sourceid=...e-results&cd=1

z 7 sekund zajelo szykanie koleżko po szalu

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
                    Ludzie, kojarzycie na szybko gdzie jest jakis wiekszy sklep Sunset Suits ?
                    W Złotych Tarasach jest b.mały, a jesli ktos kojarzy to nei chce mi sie w ciemno jezdzic
                    w GM było kiedyś duże nadal chyba jest

Komentarz

• Co do RE, kiedys były całkiem spoko rzeczy, mniej wiecej od 2 lat sie skonczyło. Ale zajrze i zobaczymy

ktos kiedys ich szukał: http://www.eastend.pl/flashviewer/in...klep&model=686
                      Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Zamieszczone przez buazen Zobacz posta
                        w GM było kiedyś duże nadal chyba jest
                        Dzięki Dzięki
                        Sebb też , jestem analfabetą poszukiwania rzeczy które są mi akurat potrzebne

Ogólnie właśnie namierzyłem kilka adresów tylko właśnie tak sie zastanawiałem gdzie jest coś większego. Typu porównanie Vistula - Sunset S. w Złotych jak ktos kojarzy, Sunset ma kilka wieszaczków a Vistula kilka ścian do wyboru o ile kojarze... dlatego własnie jade do GM na odpowiedzialność buazna
                        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• W CH Targówek jest spory salon SunsetS. Jakbyś nic w GM nie znalazł, to warto tam zajrzeć.
                          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
                            Dzięki Dzięki
                            Sebb też , jestem analfabetą poszukiwania rzeczy które są mi akurat potrzebne

Ogólnie właśnie namierzyłem kilka adresów tylko właśnie tak sie zastanawiałem gdzie jest coś większego. Typu porównanie Vistula - Sunset S. w Złotych jak ktos kojarzy, Sunset ma kilka wieszaczków a Vistula kilka ścian do wyboru o ile kojarze... dlatego własnie jade do GM na odpowiedzialność buazna
                            Posłuchaj uważnie Wampirze.... skierowaniem swojej prośby do wszystkich baaaardzo podpadłeś dwóm osobom, do których Twoja nędzna persona powinna swoje pytanie skierować w pierwszej kolejności...

Czujemy się bardzo mocno urażeni tym bardziej, że w ogóle nie skonsultowałeś swoich planów z Nami...

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

jakby ktoś szukał fajnej marynary do dżinów niekoniecznie takiej hipereleganckiej, to w PC są zajebiste marynary Montego za 299PLNów
                              A mógłbyś może fotke zrobić? (bo jak rozumiem zakupiłeś tą marynare?) Albowiem na gwałt jakiejś szukam. Na gwałt.

A i jeszcze jedno. Studia zara się zaczynają więc wraca temat torby Ktoś coś widział ostatnio godnego to niech się pucuje
                              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Nie zakupiłem, ale generalnie jeśli chodzi o Montego to jest chyba ze 6 wersji "kolorystycznych", więc z pewnością coś znajdziesz.

Komentarz

Pracuję...
                                X