Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Naguto

śmigaj do P&C w GM jest tam takich mnóstwo

Komentarz

• Zamieszczone przez yossarian1916 Zobacz posta
      Nugato,nie wiem,ale przyjdz na Piasta,a na pewno zobaczysz kilka osób w identycznej,nasz gniazdowy ma wielu naśladowców
      nie no nie daruje

Nie mogę czekać bo chce się przylansować już na najbliższym meczu. Wiesz jak wzrośnie mój status w oczach kolegów z Żylety !! Już za samą kurtkę 10 punktów w lidze hÓliGanuffffff.
      Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Gdzie można takie buty kupić tylko w Warszawie, w sklepie stacjonarnym, żeby przymierzyć. Widział ktoś może? Są zacne moim zdaniem, taki lekki oldskul
        http://www.allegro.pl/item439681267_...ego_sport.html
        Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• jak juz tak na allegro szukacie to:

http://www.allegro.pl/item438962708_...8us_biale.html

ktos kto ma te badz podobne Lacoste http://www.allegro.pl/item445418646_..._5_czarne.html

powie mi czy one na zime to dadza rade czy w polowie lutego juz bedzie po wszytskiemu?
          Ostatnio edytowany przez Kijek; 2370.
          Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Zamieszczone przez Ciunek Zobacz posta
            Gdzie można takie buty kupić tylko w Warszawie, w sklepie stacjonarnym, żeby przymierzyć. Widział ktoś może? Są zacne moim zdaniem, taki lekki oldskul
            http://www.allegro.pl/item439681267_...ego_sport.html
            Ten model, do trudnych w znalezieniu raczej się nie zalicza. W Go Sport w Wola Park są m.in.
            Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Kijek, te Lacosty mam od stycznia i dają radę jak najbardziej. Pamiętaj jednak jaką zimę mieliśmy w tym roku. Tylko pięty zaczynają się przecierać.

PS Paczka z tymi Laurenami właśnie do mnie zmierza :P
              Ostatnio edytowany przez me(L)u; 2538.
              raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
              ------------------------
              Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• No to jak juz dostaniesz paczke w tymi RL to zrob jakies ludzko-zyciowe zdjecia, krotke recenzja itp
                Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                  ktos kto ma te badz podobne Lacoste http://www.allegro.pl/item445418646_..._5_czarne.html

powie mi czy one na zime to dadza rade czy w polowie lutego juz bedzie po wszytskiemu?

Miałem podobne, białe, nie przetrzymały...chociaz musze przyznac ze oszczedzane nie były. Rozpadły sie na łączeniu skóry z podeszwą....a szkoda...miłe buty...

Komentarz

• Zamieszczone przez Doktor Zobacz posta
                    Ten model, do trudnych w znalezieniu raczej się nie zalicza. W Go Sport w Wola Park są m.in.
                    Dzięki za info, ja jakoś ich nie spotkałem. A są jakieś takie, w sensie taki sam fason z czarnymi paskami i bez tego karateki? Co do Wola Parku, mam go dokładnie na drugim końcu miasta i rzadko bywam
                    Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Zamieszczone przez Ciunek Zobacz posta
                      Dzięki za info, ja jakoś ich nie spotkałem. A są jakieś takie, w sensie taki sam fason z czarnymi paskami i bez tego karateki? Co do Wola Parku, mam go dokładnie na drugim końcu miasta i rzadko bywam
                      Sa z karateką. Fason ten sam.

Co do butów z Krokodylem. Moje wytrzymały 4 miesiące. Kiedy dorobię sie toczydełka, to kupie je znowu. Moze wytrzymaja 8 miesięcy.
                      Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Zamieszczone przez yossarian1916 Zobacz posta
                        Nugato,nie wiem,ale przyjdz na Piasta,a na pewno zobaczysz kilka osób w identycznej,nasz gniazdowy ma wielu naśladowców
                        jesli chodzi o krój,to już od dawnaaa w **** osób takie ma.
                        A jesli o firmę,to nie kupisz w p&c.

Komentarz

• Naguto-wybacz
                          Ciunku,sam miałem takie buty,kupilem ponad rok temu,dzis,z powodu braku halówek gram w nich w piłke czasem.Sa z czarnymi paskami,karateki nie zgonisz z pięty,w niemal każdym sklepie je dostaniesz.
                          A buty niegłupie,to prawda.
                          No hay otro como Durán.

Komentarz

• Możliwe, że dla bywalców tego tematu ciuchy o których mówię są zbyt tanie , ale powiem tylko że jesienna kolekcja Reserved jest przednia

Komentarz

• Mógłbyś sprecyzować?
                              No hay otro como Durán.

Komentarz

• Ja generalnie rozglądałem się za kurtką na jesień/zimę i trafiłem w to, czego szukałem. 250pln.
                                Fajne "ciepłe" rzeczy generalnie mają.
                                Polecam RE w Galerii Mokotów, chyba najlepiej zaopatrzony. Ku mojemu zdziwieniu lepiej nawet niż ten w GC.

Komentarz

Pracuję...
                                X