Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez KijekSMK Zobacz posta
    Dokonałem zamowienia z perfectstore.pl wiec bede królikiem doswiadczalnym i jutro sie okaze co i jak.
    Ktoś z innego forum już przetestował.Wszystko ok.
    Ciuchy przywożone z USA.Gość co miesiąc lata.

Casual :

Do Robaka nie idź , bo zdziera. W Metropolitan masz najlepsze marki , ale tam też trzeba sporo wydać.

Paris Optiq na Pl.Konstytucji.
    Możesz tam zobaczyć, ale z tego co wiem , to nie mają najnowszych modeli.
    Ceny różne.

Jest też sklep 4eyes.Nie wiem gdzie , ale chyba w rejonie Nowego Światu.

http://www.electric-visual.pl/

W Warszawie dostępne tylko w Blue City.Sklep Variant.
    Katalog do pobrania na stronie.
    Podobno ta firma w USA wymiata.

Komentarz

• Dzięki za wyczerpującą odpowiedz

Aaa i jeszcze mam pytanie, moze ktoś wie. Ponoć w Galerii Mokotów jest jakieś stoisko (nie sklep) z okularami znanych firm (np. GF Ferre)- pytanie jak o oryginalnością i czy te okulary są w miare nowe...?
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• To jest stoisko Paris Optique właśnie.

http://www.parisoptique.pl/

Tylko , że na tych stoiskach często są starsze modele.
        Okulary są jednak oryginalne.

Oczywiście nie oglądaj okularów marki Point i Infinity.
        To jest ich marka , którą sami robią w Chinach.

Komentarz

• Dzięki, pora ruszać na zakupy
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Komentarz

• W Royal Collection w GM do -50%, sporo fajnych rzeczy. Jutro wpadam po troche rzeczy Hacketta, troche okazji jest z TH też- ogolnie duzo sensowniej jak dla mnie niz aktualnie w Peeku. Denerwują jednie istne tlumy ogolnie w Galerii- cięzko nawet zaparkować...
            Zapamiętał.

Komentarz

• Reebok Classic za 99 pln do wyjęcia w Decathlon - Reduta

Niestety rozmiarów od 44 w górę ostatnie sztuki, 42 i poniżej stosunkowo dużo. Co prawda nie jest to "troszkę wyższa półeczka", ale może kogoś zainteresują
              Ostatnio edytowany przez Fortis; [ARG:4 UNDEFINED].
              ///

Komentarz

• A moim zdaniem przy tym całym wysypie miernych a nawet chujowych butów sportowych to wlasnie te Reeboki i generalnie wiele modeli wlasnie Reeboka stało sie wyzsza półką.

Te buty w tej cenie to moim zdaniem za prawie darmo i wcale nie trzeba kupowac Lacostów za 400zł zeby chodzic wlasnie w dobrych butach z "wyzszej półki".
                Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

A moim zdaniem przy tym całym wysypie miernych a nawet chujowych butów sportowych to wlasnie te Reeboki i generalnie wiele modeli wlasnie Reeboka stało sie wyzsza półką.

Te buty w tej cenie to moim zdaniem za prawie darmo i wcale nie trzeba kupowac Lacostów za 400zł zeby chodzic wlasnie w dobrych butach z "wyzszej półki".
                  ot co.

szkoda tylko,że po krótkim czasie się sypią.
                  Narkotyki i Spirytus

Komentarz

nie trzeba kupowac Lacostów za 400zł zeby chodzic wlasnie w dobrych butach z "wyzszej półki".
                    Niestety, nie zgodzę się z Tobą Kijku drogi.

Lecz, zanim wytoczę argument chciałbym pochwalić te buty. Ich wygląd jest estetyczny, są bardzo wygodne, a nawet się tak bardzo nie ścierają.
                    Jednakże się przecierają jak *********!!!!!
                    Posiadałem dwie pary takich Reeboczków i obydwie zakończyły swój żywot, zresztą po zaskakująco długim czasie, przecierając się.

Domyślam się, że buty firmy Lacoste nie przecierają się w miejscu gdzie "zasiada" kostka, gdyż słyszę tu i tam, że jednak to zajebista jakość jest.

Wnioskuję, że Reebok na półce niższej zasiada.

Postawy to mej nie zmienia, że jednak buty spod 'RBK' loga mieć wolałbym.

tyle
                    Ostatnio edytowany przez buazen; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotruś Zobacz posta
                      szkoda tylko,że po krótkim czasie się sypią
                      damn it.

ano tak panie Piotrze.

Komentarz

• W Royal Collection przez ten weekend wszystkie rzeczy Tommy'ego -50%, w przyszły weekend bedzie zapewne tak samo. Pare rzecz tej marki do przodu jestem pod dzisiejszym dniu

Natomiast rzeczy Hackett w RC jakieś takie w wiekszości bez rewelacji (duzo w pedalskich kolorach), jedynie marynarka fajna i pewnie po nią wrócę.

Od jutra sporo nowości w Casual Corner.
                        Zapamiętał.

Komentarz

• Zamieszczone przez buazen Zobacz posta
                          Lecz, zanim wytoczę argument chciałbym pochwalić te buty. Ich wygląd jest estetyczny, są bardzo wygodne, a nawet się tak bardzo nie ścierają.
                          Posiadałem dwie pary takich Reeboczków i obydwie zakończyły swój żywot, zresztą po zaskakująco długim czasie, przecierając się.
                          troche sie to wszystko wyklucza
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez buazen Zobacz posta
                            Niestety, nie zgodzę się z Tobą Kijku drogi.

...ta ziemia do Polski należy
                            choć Polska daleko jest stąd,
                            bo wolność krzyżami się mierzy
                            historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• co do butów Lacoste... moje po pół roku wyglądają gorzej niż wcześniejse Nike po 2 latach...
                              Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• A tys Mort wytrzezwiał juz bo jak słuchałem wczoraj tego cos mi na poczcie zostawił to za **** zrozumiec nie moglem co podmiot liryczny miał na mysli

Casual Ty z tych centrów handlowych to wychodzisz czasem ?
                                Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

Pracuję...
                                X