Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jest gdzieś w Warszawie sklep z ciuchami (polo, bluzy, kurtki) Henri Lloyd?
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
      Jest gdzieś w Warszawie sklep z ciuchami (polo, bluzy, kurtki) Henri Lloyd?
      Niestety Henri Lloyd ktorego znales juz nie istnieje. Po smierci Pana Strzeleckiego jego synowie dosc nieudolnie kierowali firma. W konsekwencji zostala przejeta przez obcy kapital(nie UK) i produkuje odziez stricte dla zeglarzy.
      "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• To kojarzę, ale myślałem że gdzieś w Warszawie będzie chociaż trochę asortymentu, który jest na https://www.henrilloyd.com/, bo wpadła mi w oko właśnie bluza i kurtka. Będzie trzeba pomyśleć nad zamówieniem przez net.
        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Na Allegro jest oficjalny sklep marki, bardzo dobre ceny na starsze (lepsze!) kolekcje. W centrum handlowym przy Lopuszanskiej jest/był? oficjalny sklep
          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamawiał ktoś ze sklepu Boozt.com? Ceny mają konkurencyjne w porównaniu np. z Peek&Cloppenburg.

Komentarz

Zamawiał ktoś ze sklepu Boozt.com? Ceny mają konkurencyjne w porównaniu np. z Peek&Cloppenburg.
              Nie zamawialem, ale zerknalem i widze, ze w swojej ofercie maja np marke Lyle & Scott, ktorej w Peek&Clopprnburg chyba nie ma.
              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zgadza się, P&C akurat nie ma Lyle'a, ale precyzując chodziło mi o Fred Perry. Dodatkowo teraz mają jakąś promocję ważną do 14.02.

Komentarz

• Rowniez wole FP. Tutaj jest tez spory wybor:

https://www.asos.com

Komentarz

Zgadza się, P&C akurat nie ma Lyle'a, ale precyzując chodziło mi o Fred Perry. Dodatkowo teraz mają jakąś promocję ważną do 14.02.
                    Nie ma w Peek & Cloppenburg to fakt.

Komentarz

• Cos cicho o dzisiejszej premierze Adidas Spezial Warszawa. Chyba,ze wszyscy zainteresowani tym tematem stoja karnie w kolejkach po pare dla siebie ?
                      "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Dla mnie to chore, żeby się zabijać o takie rzeczy. Nic nadzwyczajnego nie ma oprócz napisu Warszawa. Ja od dawna sobie sam robię limitowane buty. Kupuję przeważnie Reebok Classic i robię tuning(sposoby zostawiam dla siebie- ręczna robota). Czasem nawet mam zlecenia na takie coś, ale tylko znajomym robię. Za malowanie biorę od 100 w górę + koszt materiałów, zależy co ma być i jak trudne do wykonania, ale wtedy masz niepowtarzalne buciwo Nie żebym się reklamował, bo nie zrobię nikomu co nie znam osobiście
                        Jedynie jestem w stanie zrozumieć coś takiego przez sentyment. Ja taki mam do 1 korków Beckenbauer, takie bym kupił sobie znowu, ale już w gałę mało gram i też nie jestem przekonany, że bym się rzucił na nie. Co kto lubi.
                        Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta
                          Cos cicho o dzisiejszej premierze Adidas Spezial Warszawa. Chyba,ze wszyscy zainteresowani tym tematem stoja karnie w kolejkach po pare dla siebie ?
                          Rozumiem, że ty jak idziesz po coś do sklepu, to nie stajesz karnie (sic!) w kolejce, tylko się wpierdalasz przed wszystkich, tak?

Komentarz

• Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta
                            Cos cicho o dzisiejszej premierze Adidas Spezial Warszawa. Chyba,ze wszyscy zainteresowani tym tematem stoja karnie w kolejkach po pare dla siebie ?
                            Tylko po co stać było w kolejce jak bez problemu żadnego można było kupić w piątek w aplikacji?

I ciągle są rozmiary (chociaż już same małe do 40) za to na footdistrict od 40 w górę. Zapewne i na innych stronach też są ale już nie chciało mi się szukać.

Kto chce to bez problemu kupi bez stania w zeszłym tygodniu w kolejce dla gimbao.
                            Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Co kto lubi, jeden postoi z ziomkiem inny poczeka na paczkę.

Normalnie byłbym zajarany na te buciwa, ale kolorystyka mocno nie moja i tylko dla sentymentu zastanawiam się czy kupic. W butach chodzę, nie kolekcjonuje.
                              "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Tylko po co stać było w kolejce jak bez problemu żadnego można było kupić w piątek w aplikacji?

I ciągle są rozmiary (chociaż już same małe do 40) za to na footdistrict od 40 w górę. Zapewne i na innych stronach też są ale już nie chciało mi się szukać.

Kto chce to bez problemu kupi bez stania w zeszłym tygodniu w kolejce dla gimbao.
                                Z tym staniem w kolejce to oczywiscie byla przenosnia. Zapewne wiekszosc kupila online zwlaszcza,ze rozmiarowka Speziali jest niezmienna.

Komentarz

Pracuję...
                                X