Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzięki za odpowiedź

Komentarz

• adomin, oprócz tego co Kempes napisał to wynika to też z tego, że w UK jak jest wyprzedaż to jest to naprawdę wyprzedaż, u nas rzeczy sprzedają za 100zł, mówią, że obniżka 50% a wcześniej kosztowało 120. W UK chyba jest nawet prawnie usankcjonowane, że ileś czasu dana rzecz musi być w jakiejś cenie, żeby ją potem obniżyć o ileś %.

U nas też to się zmienia, ale stosuje się nadal triki w stylu puszczanie rzeczy z wielką obniżką, ale w rozmiarach dla liliputów albo w znikomej ilości. W Anglii oni wyprzedają dlatego, że im zalega, więc można trafić markowe ciuchy za prześmieszne ceny.

Komentarz

• kiubz priv

dzięki

Komentarz

• Jeśli ktoś będzie miał okazję być na południu Anglii to polecam centrum handlowe Gunwharf w Portsmouth:

http://www.gunwharf-quays.com/downlo...istings002.pdf
          http://www.gunwharf-quays.com/downlo...istings002.pdf
          Legia Warszawa

Komentarz

• http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...MEWN:IT&ih=022

upolowałem okazje
            Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Kolega wczoraj wrocil z NY, przywiózł prawie same polo i tshirty A&F ,jak ktos zainteresowany to shirty 100pln ,polo 150pln,jak porobi fotki to wrzuce na forum.

Komentarz

• Powiedzcie mi ludzie czy w tym kraju już nigdzie nie zostały koszulki Polo które nie są przystosowane do ''wkasywania'' w spodnie ?! @$%^&

5 godzin dzisiaj łaziłem
                byłem w Arcadii ,w tym całym Peeku, w Reservdach ect , we wszystkim
                odwiedzilem osławiony Casual Corner (zawiodłem sie,asortyment jak z secondhandu - moja prywatna opinia)

i nic

nawet Mki ***** sięgają do połowy uda w większosci przypadków..

ps. pewnie przesadzam ale wkurwiony jestem niemiłosiernie
                Ostatnio edytowany przez Kempes; [ARG:4 UNDEFINED].
                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
                  Powiedzcie mi ludzie czy w tym kraju już nigdzie nie zostały koszulki Polo które nie są przystosowane do ''wkasywania'' w spodnie ?! @$%^&

5 godzin dzisiaj łaziłem
                  byłem w Arcadii ,w tym całym Peeku, w Reservdach ect , we wszystkim
                  odwiedzilem osławiony Casual Corner (zawiodłem sie,asortyment jak z secondhandu - moja prywatna opinia)

i nic

nawet Mki ***** sięgają do połowy uda w większosci przypadków..

ps. pewnie przesadzam ale wkurwiony jestem niemiłosiernie
                  Skoro ja mam 172 cm i moge znaleźć polo, które spokojnie nosze w całości na wierzchu to chyba nie jest tak źle :>

Na pewno możesz poszukać w Hilfigerze, oni mają spoko rozmiarówke.

A co do Casual Cornera - cóż, nawet w nazwie jest, że to outlet, więc wiadomo, że cudów nie będzie, chociaż uważam, że nie jest tragicznie. Może udzielił Ci się już wkurw?
                  "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                  żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                  w środek meczu, nasze twarze mokną,
                  nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Taka niestety moda Panie
                    Dla mnie polo jak i w sumie i t-shirt, musi się kończyć na długości 65 cm. Bo potem to festyn. Nie cierpię też tych, gdzie tył jest dłuższy o 5 cm od przodu i zakrywa ci ***** cały tyłek. No ale młodzież nosi, bo logo i metka firmowa to w sumie nie ważne jak wygląda. Sztuka jest sztuka, a lans jest lans
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Kempes, odwiedzales Carry? Nie jest to mega, joł marka, ale czasem trafia sie cos ciekawego...
                      I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
                      zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
                      kiedy zegar życia się zatrzyma,
                      spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• Ochłonąłem..

Faktyczie udzielił mi sie niesamowity wkurw, już z familią sie nawet pociąłem o bzdure...yh

Do Carry właśnie nie zajrzałem - po 3 godzinach nogi mi w tyłek wchodziły i jak obszedłem całe H&M i jeszcze coś (gdzie dział damski to 80% powierzchni i musisz zapierdalac na sam koniec aby dojść do samczej części) to potem juz sobie darowałem giganty i wchodziłem do mniejszych z coraz wiekszym wkurwem

Musze na spokojnie w sobote pojechac..

Komentarz

• Albo to ja jestem skrzywiony gustem

-> to dla mnie kompletnie dramat http://www.stoptheh.com/images/34.jpg

-> to nie jest dramatem dla dla mnie też za długie (jak sie wyprostuje http://www.mainlinemenswear.co.uk/sh...0005_thumb.jpg

najlepiej tak aby ew. zakryła pasek i stop

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta

Musze na spokojnie w sobote pojechac..
                            Jak ma być spokojnie i w sobotę to chyba będziesz musiał jechać rano
                            Ostatnio edytowany przez Szynio; [ARG:4 UNDEFINED].
                            www.zetwu.fotolog.pl

Komentarz

• Ja na wiosnę nabyłem sobie drogą kupna http://allegro.pl/item334514800_timb...atana_xxl.html i jestem jak narazie bardzo zadowolony.
                              jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Jako ze garniak musiałem kupic w koncu jakis kolejny to pojechalem do outleta do Piaseczna. Kupiłem. Ale nie o tym historia bedzie.

Wykosztowałem sie 200 zł na fajne kazualowe białe Reeboki

Super katana Quicksilvera za 300zł ;o ;o niestety M i S ;]

koniec.
                                "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                                (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                                Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

Pracuję...
                                X