Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ogór1916 Zobacz posta
    Czy mógłby ktoś polecić dobrej jakości (z naciskiem na dobrej jakości) w stosunku do ceny saszetkę biodrową czyli tzw. nerkę?
    Lacoste polecam cena do jakości ma się jak najbardziej

Komentarz

• Zamieszczone przez Ogór1916 Zobacz posta
      Czy mógłby ktoś polecić dobrej jakości (z naciskiem na dobrej jakości) w stosunku do ceny saszetkę biodrową czyli tzw. nerkę?
      Zależy jakiego wzoru szukasz. Np dla mnie większość nerek była sporo za duża(np właśnie Lacoste). Nabyłem 2 lata temu Eastpak'a(w kwestii plecaków itp są mistrzami) i chwalę pod niebiosy. Noszona często, czy to na wędrówki czy to na rower, nie brudzi się i nie tknięta żadnym uszczerbkiem dorwałem kiedyś przy okazji zakupów w sklepie za pół ceny tj 35 pln, normalnie około 70-80...
      podpis under construction

Komentarz

• http://elmumino.webd.pl/gangstaff/vm...ypage.tpl.html produkcja chłopaczyny z Zagłębia. Sam mam i jestem zadowolony

Komentarz

• Dzięki wielkie za rady

Komentarz

• Orientuje się ktoś może gdzie w Warszawie poza Hożą znajdę Adidasy LA Trainery w jakichś sensownych rozmiarach?
            HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Komentarz

• Nowa kolekcja PH Wiosna / Lato 2014

UltraStreet Fan Page
              www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Helly Hansen - ktoś ma ciuchy, buty tej firmy i mógłby się wypowiedzieć czy warto dokonać zakupu

Komentarz

• Zamieszczone przez Net Zobacz posta
                  Helly Hansen - ktoś ma ciuchy, buty tej firmy i mógłby się wypowiedzieć czy warto dokonać zakupu
                  Moje dziewczę chodzi w kurtce HH. Nic jej nie można zarzucić.

Komentarz

• Zamieszczone przez MeHow Zobacz posta
                    Moje dziewczę chodzi w kurtce HH. Nic jej nie można zarzucić.
                    Porozmawiamy po ślubie
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Porozmawiamy po ślubie

A w temacie: w UltraStreet pojawiły się pierwsze ciuchy Stone Island i C.P. Company. Jest na co oszczędzać Mam nadzieję, że to dopiero początek tych ubrań w tym sklepie no i mam nadzieję, że wpadnie czasem coś nieco tańszego
                      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        Porozmawiamy po ślubie
                        Celnie!

Komentarz

• Zamieszczone przez Homer Zobacz posta
                          Orientuje się ktoś może gdzie w Warszawie poza Hożą znajdę Adidasy LA Trainery w jakichś sensownych rozmiarach?
                          WORLDBOX http://worldbox.pl/?md=products&pr_id=1&name=adidas& - Arkadia lub Nowy Świat
                          "Kibice Legii są niebezpieczni, są wśród nich przestępcy. Zachowanie kibiców razi i odstrasza mieszkańców od przychodzenia na mecz. I mówię tu choćby o nadużywaniu wulgaryzmów. Trzeba skończyć z dyktatem gniazdowego, tak jak było to na mistrzostwach Europy" - dodał Kozłowski.

Komentarz

• http://www.e-designeroutlet.com/index.php/

Ktoś słyszał o tej stronce?
                            Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                            Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                            Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                            Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• mam pytanko może ktoś śmigał w butach le coq sportif? Jakieś zastrzeżenia co do nich? warte uwagi czy nie? Osobiscie interesują mnie trampki, dzięki za pomoc

Komentarz

Pracuję...
                              X