Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• i patrząc na ilość zapytań - nadal masa ludzi rozważa zakupy tam. I kasa spływa...

Komentarz

• W Peek&Cloppenburg widziałem parę takich koszul o podobnym lub identycznym kroju i kolorycie.

Komentarz

• P&C, Van Graaf, 7camicie i pewnie jeszcze w kilku sklepach, ale z tego co podałem najwięcej wzorów i kolorów do ręki.

Komentarz

• Raczej dziwne, żeby to nie był wałek. Ale nie siedzę dużo w necie stąd nie słyszałem i wolałem się upewnić
          Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• +- 20 postow nizej KoKo

Komentarz

• kuźwa no racja, jak widać i na forum zaległości. sory nie sprawdziłem
              Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
                W Panoramie jest Henri Lloyd (przynajmniej był), a nie FP...

Dalej jest.
                Piłka Nożna dla Bandytów !

Komentarz

• Zamieszczone przez Koko Zobacz posta
                  http://www.66prezent.pl/ ktoś może korzystał? bo te ceny niesamowicie niskie, że aż ciężko uwierzyć, że to realne
                  Już sam zapis w regulaminie, że można płacić tylko zwykłym przelewem jest podejrzany. Wiadomo dlaczego nie można płacić np kredytówką czy płatność przy odbiorze.

Dziwna sprawa z tym 66procent/66prezent. Od jakiegoś czasu wiadomo, że to wałek, a reklamy tego sklepu cały czas latają po wielu witrynach....
                  Bo teoretycznie taki sklep może działać kilka miechów na spokojnie. Zapisy regulaminu:

•Czas realizacji zamówienia wynosi ok.15 - 30 dni roboczych - od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym o czym Klient zostanie poinformowany drogą elektroniczną e-mail
                  •Serwis 66Prezent zobowiązuje się ustosunkować do reklamacji Klientów w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania poprawnie wypełnionego Formularza reklamacyjnego.
                  •Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Serwis 66Prezent zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie
                  •W przypadku uznania reklamacji należność za zakupiony przez Klienta towar zostanie mu zwrócona w terminie 14 dni roboczych od daty uznania reklamacji.

Jak to działa w praktyce. Często na początku klienci otrzymuja zamówiony towar, zeby zachęcić innych, chociaz nie zawsze. Kobieta zwabiona ciekawymi cenami, profesjonalną stroną internetową, regulaminem, który sprawia wrażenie że wszystko jest ok zamawia dla rodziny prezenty za 250zł dajmy na to. Wysyła kasę przelewem bo innej drogi nie ma i z niecierpliwością czeka na upragniony towar, który już do niej płynie prosto z Chin. Po 20 dniach trochę zaniepokojona brakiem towaru pisze maila lub telefonuje by wyjaśnić sprawę. Dostaje odpowiedź, że kasy nie ma na koncie sklepu. Zdziwiona wysyła dowód wpłaty, albo poprostu pisze kolejnego maila na którego dostaje odpowiedź, że kasa jest tylko pracownik z powodu dużej liczby zamówień przeoczył przelew. Wycofać według regulaminu już się nie może więc pracownik informuje, że dorzuci coś od firmy i na pewno będzie zadowolona przypominając również o tym, że od momentu zaksięgowania wpłaty (czyli w rzeczywistości zauważenia jej przez pracownika) trzeba czekać na towar do 30 dni roboczych (czyli jakieś 1,5 miesiąca). Po 40-45 dniach od ostatniej rozmowy załamana znowu interweniuje i otrzymuje odpowiedź, że paczka na pewno została wysłana i prosze poczekac kilka dni, a jak nie dojdzie prosze zgłosić reklamacje zgodnie z regulaminem i dostanie hajs na konto. Na rozpatrzenie reklamacji sklep ma 14 dni-oczywiście roboczych, ale po 6 dniach od jej wysłania klientka otrzymuje maila zwrotnego, że był błąd w formularzu i zgodnie z regulaminem trzeba ponownie go wysłać i tym samym czekac kolejne 14 dni. Po 14 dniach babeczka otrzymuje maila, że reklamacja została rozpatrzona pozytywnie, przesyłka zagineła i kasa wróci na konto na co musi czekać kolejne 10 dni roboczych czyli w rzeczywistości połowa miesiąca. Po tym czasie kasy nie ma i oszukana klientka pluje sobie w twarz i zapomina o sprawie nikomu tego nie zgłaszając.

Zakładając, że pójdzie na policje podczas trwania procesu, który opisałem-pies i tak jej powie, że według regulaminu jest wszystko ok i proszę czekać, a jak minie czas to wtedy zgłosić.

więc wiekszość osób sprawy nie zgłasza, a Ci co zgłaszają robią to po 4-5 miesiącach

Naiwność ludzka i myśl zrobienia interesu życia zakłada niektórym klapki na oczy niestety.

Komentarz

• Nike Air Max i Bluza Tommy Hilfiger
                    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6181176

Komentarz

• Pilne poszukuje takich bucików, na allegro nie znalazłem, wujek google też nie pomaga. Wie ktoś gdzie można je dostać?
                      Wielcy Fanatycy Stolicy

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Jakub Zobacz posta
                        Pilne poszukuje takich bucików, na allegro nie znalazłem, wujek google też nie pomaga. Wie ktoś gdzie można je dostać?
                        Przejdź się na Piwną, mają tam sporo butów w tym stylu, może mają i ten model.

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
                          W Peek&Cloppenburg widziałem parę takich koszul o podobnym lub identycznym kroju i kolorycie.
                          Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                          P&C, Van Graaf, 7camicie i pewnie jeszcze w kilku sklepach, ale z tego co podałem najwięcej wzorów i kolorów do ręki.
                          Dzięki Panowie.

Niestety byłem w VG i tylko TH ma tego typu koszule, a nie jest to mój przedział cenowy..

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Jakub Zobacz posta
                            Pilne poszukuje takich bucików, na allegro nie znalazłem, wujek google też nie pomaga. Wie ktoś gdzie można je dostać?
                            ewentualnie chmielna 20
                            tu masz : https://www.facebook.com/CHMIELNA20?ref=ts&fref=ts fanpage ich sklepu na fejsie, machnij priva i sie wszystkiego dowiesz

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                              Dzięki Panowie.

Niestety byłem w VG i tylko TH ma tego typu koszule, a nie jest to mój przedział cenowy..
                              W VG faktycznie ceny TH są z kosmosu. Może luknąć zawsze do outletu w Faktory, ale z tego co kojarzę z poprzedniego tygodnia nie było takich koszul.

Komentarz

Pracuję...
                              X