Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cenowo nie powyżej tysiaka, na pasku nie na bransoletce

(a w szczegółach, to wskazówki i jasny cyferblat, nie za wielki )
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Luqas Zobacz posta
      Nie wiem gdzie zapytać, więc może tu. Prał już ktoś nerkę/saszetkę w pralce automatycznej? Mam tę od Manto ale to taki sam materiał jak te z Ofensywy, ABJ i inne. Stanie jej się coś?
      Pierz śmiało, ja mam Outsidewear taką niby gumową i jest ok

Komentarz

• mógłby ktoś rzucić okiem na te LTD:

http://imageshack.us/g/850/img3013v.jpg/

według mnie fejki mi dziewucha kupiła w USA...

ale może ktoś bardziej obeznany potwierdzi mi na 100%... bo jak fejki to szkoda żeby sobie miejsce w bagażu marnowała tylko lepiej od razu postawić pod śmietnik, może jakiś nigaz się skusi...
        Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Jak na moje oko to podróbki. Krzywy napis, dziwna łyżwa, jakiś taki niesystemowy ten system
          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Był ktoś dziś w Factory na tych promocjach NOCozaDZIEŃ?

Siekan żyjecie tam jeszcze?
            jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Sklepu, w którym pracowałem już nie ma. Generalnie to cale te COzaDZIEN odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca. Przedłużają godziny otwarcia centrum do 23 i sklepy są zobligowane do jakichś promocji. W teorii wszystko jest ładnie, pięknie, w praktyce już tak różowo nie jest. Większość sklepów to olewa, promocje są, z reguły, zmyślone, w rzeczywistości wszystko jest w takiej samej cenie jak zwykle. Fakt, zdarzają się sklepy, w których promocje maja miejsce, ale jest to rzadki przypadek. Ogólnie nie polecam wybierać się wtedy do Facotry, ludzi od cholery, obejrzeć nic raczej nie obejrzysz, a tylko się wkurwisz całym panującym tam burdelem.
              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Szukam takich AirMax'ów,orientuje się ktoś gdzie można trafić coś takiego?

Komentarz

• Panowie , gdzie najlepiej kupić czarną/brązową skórzaną kurtke na jesień? bez ocieplenia

Komentarz

• Zamieszczone przez Kubal Zobacz posta
                    Szukam takich AirMax'ów,orientuje się ktoś gdzie można trafić coś takiego?

sprwdź róg Aleja Jana Pawła II róg Nowolipki.

Luma-sport
                    bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• chyba Nowolipie prędzej...

w ogóle orientuje się ktoś czy w tym bajzlu mają legity?

Komentarz

• Zamieszczone przez Maniek Zobacz posta
                        chyba Nowolipie prędzej...

w ogóle orientuje się ktoś czy w tym bajzlu mają legity?
                        być może, w każdym razie asortyment jest mieszany.
                        bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• szukam takich laczków, r. 44...

Komentarz

• http://www.aliexpress.com/category/2...tic-Shoes.html

Buty z chińskich fabryk.Mój znajomy zamawiał i sobie chwali.
                            Na fotach oczywiście bez znaczków.Przesyłka bezproblemu.
                            Wg znajomka nie ma różnicy z oryginałem.

Komentarz

• Sprzedam pasek męski skórzany firmy Timberland. Stan nowy, nigdy nie noszony. Jedynie brak pudełka. Cena sklepowa to 199. Za 130 sprzedam od ręki. Możliwe negocjacje

http://img.we-dwoje.pl/pasaz//m/4/4/...L101_580_m.jpg
                              Ostatnio edytowany przez jarecki_; 2986.

Komentarz

Pracuję...
                              X