Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polecam Maximusa.
    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
    w środek meczu, nasze twarze mokną,
    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Zamieszczone przez rydzuuu Zobacz posta
      Muszę kupić garnitur. Gdzie najlepiej uderzyć? Ogarnia ktoś, czy w najbliższym czasie nie szykują się promocje itp?

Najlepiej, jakby znalazło się coś do 1000 pln. Gładki, czarny, bez żadnych bajerów.
      Za te pieniądze to dobry krawiec Ci na miarę uszyje prawdziwe cacko.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Hmm, to może inaczej - jakie kwoty wchodzą w grę przy zakupie takiego wdzianka?

Totalnie się nie orientuje w tych kwestiach. Ja jestem z tych łobuziaków, co to garnitur zakładali tylko do I komuni i wsio. A że teraz zbliża się kilka okazji, w których bez niego ani rusz, to zaczynam się rozglądać

Komentarz

Hmm, to może inaczej - jakie kwoty wchodzą w grę przy zakupie takiego wdzianka?

Totalnie się nie orientuje w tych kwestiach. Ja jestem z tych łobuziaków, co to garnitur zakładali tylko do I komuni i wsio. A że teraz zbliża się kilka okazji, w których bez niego ani rusz, to zaczynam się rozglądać
          http://moda.allegro.pl/garnitur-2-gu...338668413.html
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Muszę kupić garnitur. Gdzie najlepiej uderzyć? Ogarnia ktoś, czy w najbliższym czasie nie szykują się promocje itp?

Najlepiej, jakby znalazło się coś do 1000 pln. Gładki, czarny, bez żadnych bajerów.
            ja polecam przejechać się do ZT.. jak ja szukałem garniaka na studniówkę
            to tam był duuuży wybór choć co prawda byłem w styczniu i się na chodziłem i w końcu trafiłem ten jedyny marki Bytom prosty bez bajerów i cena przystępna - ok 700 pln.. dodatkowo powiem Ci że oni mają kilka linii krojów wg gabarytów i upodobań.. powodzenia w szukaniu!

Komentarz

• Co do garniturów też bym polecił Bytom.Mam od nich 3 garnitury i na prawde dobrze się noszą. Cena tez przystepna, do 700 zł spokojnie coś znajdziesz. MAsz wybór outletow. Moze coś tam trafisz.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Za te pieniądze to dobry krawiec Ci na miarę uszyje prawdziwe cacko.
                Jaco daj namiar, bo akurat w potrzebie jestem
                Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin Zobacz posta
                  Jaco daj namiar, bo akurat w potrzebie jestem
                  Masz wyżej.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                    Masz wyżej.
                    ślepym
                    Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• ja kupowałem niedawno w Factory w Lancerto stosunkowo tani gajer. W sumie można polecić bo jakościowo nie jest zły
                      OFMC

Komentarz

• Słuchajcie, jak jest z dostępnością ciuchów Freda Perry'ego w Polsce?
                        Do tej pory bazowałem na internecie, ale teraz szukam kurtki i jednak wolałbym coś pewnego (w necie jakiś tam margines pomyłki co do wymiarów niestety zawsze istnieje).

Komentarz

• kiedyś ciuchy FP były w Klifie, nie wiem czy dalej są ale wybór był mocno średni
                          Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                          ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                          Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                          Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

A ja polecam sklep Roland, który jest albo w Jabłonnie, albo tuż przed wjazdem do niej. W lato kupowałem garniak na ślub i byłem bardzo zadowolony z obsługi i ich asortymentu. Znają sie na rzeczy, a i cenny dosyć przystepne
                            "Szofer spojrzał nań bez zachwytu, lecz z uznaniem, jakie tli się w każdym Warszawiaku na widok kogoś wesoło podchmielonego o godzinie ósmej rano."

Dość ciężko być burakiem w dzisiejszych czasach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Snoopy Zobacz posta
                              kiedyś ciuchy FP były w Klifie, nie wiem czy dalej są ale wybór był mocno średni
                              Z tego co wiem, to tego sklepu nie ma już długo, chyba nawet grubo ponad rok.
                              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• FP w Polsce to tylko sklepy internetowe niestety.
                                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                                X