Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jakieś konkretny zimowy obuw znajdę w factory? Coś ocieplanego i nieprzemakalnego nad kostkę (nie outdoorowo/trekkingowe czy tam jak to się nazywają teraz buty do turystyki górskiej)?

z racji pogody zmieniam zainteresowanie na Promenadę. Dostanę coś porządnego?
    Ostatnio edytowany przez D_Ino; [ARG:4 UNDEFINED].
    "Oto me królestwo, oto dokąd dążę, tu panował będę jako Bel-Air książę."

Komentarz

• Czy ktos posiada rekawiczki the north face? Warte sa swojej ceny?(patrzac na allegro to oscyluja w granicach 80-100zl).
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• NF raczej nie robi kaszanki.Sam się zastanawiam nad rękawiczkami od nich.
        Wiadomo ,że podobna jakość znajdziesz za 50-60 zł , ale pewnie mniej znany brand.

Jak masz klops to się nie zastanawiaj.

Komentarz

• Na tej stronie są testy, opinie + forum o sprzęcie:

http://ngt.pl/index.php?p=my
          "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• W Street Shoes (Złote Tarasy, blisko vG i Goertz 17) buty identyczne jak Timberlandy - poza oczywiście logiem firmowym. Cena - 250 pln.

Komentarz

• Nie od dziś wiadomo, że płacisz głównie za znaczek, który jest umieszczony z boku bądź wewnątrz buta.

A tak w ogóle to opisane przez ciebie buty mają WaterProofa, ewentualnie coś w tym stylu?
              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• W Factory Piaseczno (w którym dziś zadebiutowałem ) spory wybór zimowych trzewików w Timberlandzie (w tym duże rozmiary). Ale jeśli ktoś chce model Premium 6 (ja wybrałem coś innego), to tych akurat nie ma- po nie do siekana
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• No buty identyczne jak Timberlandy - mam, także wiem do czego porównuje.

O buciwie napisałem czysto informacyjnie - jeden lansiarz tutaj piszący skarżył się ostatnio, że nie znalazł w Factory swojego rozmairu, to może skorzysta z cyny

Komentarz

• Rozumiem, nie twierdzę, że przeinaczasz fakty. Zwyczajnie ciekawiło mnie to. No nic, w każdym bądź razie dzięki za informację.

A co do rozmiarów to jutro, ewentualnie w czwartek przyjdzie dostawa Timberlandów w pełnej rozmiarówce.
                    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez rydzuuu Zobacz posta
                      W Street Shoes (Złote Tarasy, blisko vG i Goertz 17) buty identyczne jak Timberlandy - poza oczywiście logiem firmowym. Cena - 250 pln.

Bzdura. Byłem, widziałem i wiem o jakich butach mówisz. Mają tam nawet chyba dwie podobne pary. Jedne to Canyony a drugie nie pamiętam. To że mają prawie identyczny fason i także są miodowe, nie znaczy jeszcze że są identyczne. Są wręcz bardzo od siebie różne. Pod kątem szycia, szwów, jakości i doboru materiału, i zupełnie innej gumy oraz podeszwy. Jest bardzo wiele podobnych butów na rynku. Np Heavy Duty (naczelny chamski kseroboj na rynku obuwia) ma prawie identyczny w swojej ofercie model (Gold czy jakoś tak). A przecież to zupełnie inna jakość i inny but. Wygląd to nie wszystko.
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Jeśli chodzi o zimowy sprzęt, kurki, spodnie i tak dalej, polecam sklep 4F, w Warszawie chyba w centrum Wola Park znajduje się takowy(jednak na 100% nie jestem pewien), niedawno zakupiłem kurtkę za 400 złoty, naprawdę rewelacja mnóstwo kieszeni, fajny wygląd, cieplutka przede wszystkim, do tego parametry za które w North Face płacisz pewnie ponad kafla.
                        Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                          Bzdura. Byłem, widziałem i wiem o jakich butach mówisz. Mają tam nawet chyba dwie podobne pary. Jedne to Canyony a drugie nie pamiętam. To że mają prawie identyczny fason i także są miodowe, nie znaczy jeszcze że są identyczne. Są wręcz bardzo od siebie różne. Pod kątem szycia, szwów, jakości i doboru materiału, i zupełnie innej gumy oraz podeszwy. Jest bardzo wiele podobnych butów na rynku. Np Heavy Duty (naczelny chamski kseroboj na rynku obuwia) ma prawie identyczny w swojej ofercie model (Gold czy jakoś tak). A przecież to zupełnie inna jakość i inny but. Wygląd to nie wszystko.
                          Tu masz prawie Timberlandy. Tanie, polskie, wytrzymałe i zdrowe:

http://www.ubraniarobocze24.pl/okno_...k_logowania_z=

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez dostojny kocur Zobacz posta
                            Jeśli chodzi o zimowy sprzęt, kurki, spodnie i tak dalej, polecam sklep 4F, w Warszawie chyba w centrum Wola Park znajduje się takowy(jednak na 100% nie jestem pewien), niedawno zakupiłem kurtkę za 400 złoty, naprawdę rewelacja mnóstwo kieszeni, fajny wygląd, cieplutka przede wszystkim, do tego parametry za które w North Face płacisz pewnie ponad kafla.
                            Link do kurtki? ja kupilem juz swoja North Face wlasnie ale ciezko mi bylo wydac ponad 6 stówek za kurtke z podpinka polarowa.
                            Dlatego pytam.
                            Teraz szukam butow, najchetniej sp[ortowych za kostke ale takie, co sie na zime nadaja (te wszystkie materialy parametry moglyby miec jak te wlasnie trekingowe na zime) jesli nie to jakies wlasnie typowo zimowe buty, do 400 pln dostane jakies porzadne?
                            Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                              Teraz szukam butow, najchetniej sp[ortowych za kostke ale takie, co sie na zime nadaja (te wszystkie materialy parametry moglyby miec jak te wlasnie trekingowe na zime) jesli nie to jakies wlasnie typowo zimowe buty, do 400 pln dostane jakies porzadne?
                              http://moda.allegro.pl/merrell-motiv...341360848.html
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                                Link do kurtki? ja kupilem juz swoja North Face wlasnie ale ciezko mi bylo wydac ponad 6 stówek za kurtke z podpinka polarowa.
                                Pewnie ta lub któraś z tych :

http://4f.com.pl/index.php?menu=kolekcja&id=202

Faktycznie, mierzyłem parę i nie odbiegają standardem od TNF. Ja po wojnach ze sklepami ściągającymi TNF trwającymi ponad miesiąc zdecydowałem się na Campusa :

http://www.campus.com.pl/skido_p9500_k233037.html

i jest cieplutko

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

Pracuję...
                                X