Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
    Oprócz 44 są wszystkie rozmiary. Zapewne za jakieś 2 tygodnie będziemy robili domówienie więc powinno przyjść i 44. Cena bez zmian - 319 zł.
    A są u Ciebie jakieś kurteczki puchowe ?
    Warsaw FanaticS

Komentarz

• Typowych puchówek nie ma. Są tylko kurtki wypełnione w 20% puchem i 80% poliestrem, albo 100% poliester.

Zresztą tobie to chyba puchówka nie potrzebna
      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
        Zresztą tobie to chyba puchówka nie potrzebna

Zmarźluch jestem...
        Masz coś z Nike?
        Warsaw FanaticS

Komentarz

• Nie. Tylko Kappa.
          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Panowie, czy ktoś zna jakiś sklep w Warszawie, gdzie można dorwać ciuchy Le Coq Sportif lub Nabholz ?

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
              Panowie, czy ktoś zna jakiś sklep w Warszawie, gdzie można dorwać ciuchy Le Coq Sportif lub Nabholz ?
              Odnośnie Le Coq to mam do sprzedania buty:
              http://archiwumallegro.pl/le_coq_spo...830879354.html

Cena - 80zł. Nówki sztuki

Komentarz

• Czy myślicie, że kurtki zimowe stanieją po Nowym Roku wraz z poświątecznymi wyprzedażami, czy lepiej kupić ją już teraz? Ciągle zastanawiam się nad tą TNF.
                Legia
                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Gdzie znajdę czarne Superstary z białym czubem?

w Adidasie w Factory nie było rozmiaru. Poszukuję 8.5/9...

Komentarz

• Zobacz w pasażach w jakimś centrum handlowym, bo tam jest masowy wybór butów.

Gdzie kupie jakiś fajny kapelusz? W jakich sklepach ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Grubykasek Zobacz posta
                      Zobacz w pasażach w jakimś centrum handlowym, bo tam jest masowy wybór butów.
                      Jak ktoś chce szuka sposobów. Jak ktoś nie chce szuka powodów.

Komentarz

Gdzie kupie jakiś fajny kapelusz? W jakich sklepach ?
                        CH Land jest sklep z samymi kapeluszami. Zarówno damskie jak i męskie. Od biedy van Graaf w ZT. Ale jak wiadomo ceny powalają

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukasz Zobacz posta
                          CH Land jest sklep z samymi kapeluszami. Zarówno damskie jak i męskie. Od biedy van Graaf w ZT. Ale jak wiadomo ceny powalają
                          Jako, że sam w kapeluszu zwykłem chodzić to proponuję się udać do sklepu PORTHOS mieszczącego się przy ul. Marszałkowskiej.

o tu:

http://www.porthos.com.pl/page12.html
                          "...Szac chłopaki lwoskie dzieci kużdy ładny, aż si świeci....Ni ma to jak batiar lwoski,
Lecz najlepszy łyczakoski...Chto si z naszy wiary śmieji, naj gu nagła krew zaleji...I kto Lwowa ni szanui, Naj nas w dupy pocałuji...Kto we Lwowi raz był bity, ten udwalić musi kity...A chto z nami trzyma sztamy, temu lepi jak u mamy...
                          Oj, diridiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uhaj, dana, 
oj, didiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uha!"

Komentarz

Zobacz w pasażach w jakimś centrum handlowym, bo tam jest masowy wybór butów.
                            dzięki za tak dobrą radę wujku dobra rada

A jakieś poważne głosy? Tylko w Factory widziałem, ale niestety jak jużwspomniałem bez rozmiaru...

Komentarz

• Ostatnio w Adidasie w Arkadii widziałem takie buciwo.

Komentarz

• Arkadyja w Adidas Orginals.

Komentarz

Pracuję...
                                X