Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No to słabo szukałeś
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Dzięki.
      Ostatnio edytowany przez set; 10700.

Komentarz

• Kappa. Są tylko buty.
        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• poszukuje takiego obuwia... ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• panowie , jestem na etapie kupowania kurtały zimowej? co polecacie?jeśli chodzi o fundusze to tak do tysiaka

Komentarz

• Poszukuje od dłuższego czasu tych lightów:

Od razu uprzedzam, że nie jestem z Warszawy. Jeśli jednak ktoś wie, gdzie w Warszawie moge dostac takie buty - niech pisze .

Z gory dzieki.

Komentarz

• Zamieszczone przez marcin21 Zobacz posta
                panowie , jestem na etapie kupowania kurtały zimowej? co polecacie?jeśli chodzi o fundusze to tak do tysiaka
                No to jak do tysiaka, to TNF to chyba najlepszy wybór. Do kupienie w InterSportach i w Alpinusie koło SGH, na przykład.

Komentarz

• Zamieszczone przez raff Zobacz posta
                  No to jak do tysiaka, to TNF to chyba najlepszy wybór. Do kupienie w InterSportach i w Alpinusie koło SGH, na przykład.
                  Ja kupiłem Jacka Wolfskina za 800 zł. Różnica polega na tym że TNF ma membranę z Goretexu, a Jack Wolfskin Texapore. Ja oprócz ceny nie widzę różnicy. Natomiast cenowo Goretex jest droższy.

Komentarz

• Dzisiaj odebrałem paczkę. Polówka "cudo" (nie orginał).
                    Jakość super (nowa), fason wszystko tak jak powinno być.
                    długo szukałem w podobnej kolorystyce, i jest.
                    Cena z przesyłką 90 zł. (ebay)
                    "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
                    Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
                    "
                    Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Komentarz

• Ehh, choruję na tą polówkę już dobre 2 miesiące i chyba sobie na gwiazkę zamówię jakąś paczkę w której ona się znajdzie

http://www.asos.com/Fred-Perry/Fred-...t=-1&clr=White
                      "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
                      Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
                      Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
                      Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

• Zamieszczone przez Strzałek Zobacz posta
                        Ehh, choruję na tą polówkę już dobre 2 miesiące i chyba sobie na gwiazkę zamówię jakąś paczkę w której ona się znajdzie

http://www.asos.com/Fred-Perry/Fred-...t=-1&clr=White
                        Kołnierzyka nie można stawiać, bo wyjdzie Śląsk W.
                        Jak ktoś chce szuka sposobów. Jak ktoś nie chce szuka powodów.

Komentarz

• Zamieszczone przez raff Zobacz posta
                          A propos kurtek, to lepiej kupić kurtkę ocieplaną (z podpinką, typu 3 w 1), czy jednowarstwową kurtkę z membraną GoreTexu?
                          Ostatnio edytowany przez Aureliusz; 60.
                          Legia
                          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Taka lekka prywata, znajomy prowadzi outlet, sporo znanych marek, co prawda większość to damskie, ale może będziecie chcieli coś na gwiazdkę kupić dla ukochanej
                            http://allegro.pl/sklep/7707566_outlet-otwock
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Dziś jak kogoś interesuje na buyvip kampania TH, m.in. polówki po 179 zł.

Komentarz

• Czy ja wiem, aż taka okazja? W Factory swego czasu gładkie polo latało w granicach 130 pln (nie wiem jaki jest stan na chwile obecną).

Co do zaś samego buyvip.pl, nie wiem czy tylko tak mi się trafiło, ale mija już ponad 2 tygodnie z opóźnieniem dostawy. Jak wszystkie zamówienia tak są realizowane przez polski odpowiednik tego serwisu to -

Zaś w ZT, w Intersporcie katany TNF od 600 pln - kilka modeli, może szału nie ma, ale sprawdzić można - nóż, a ktoś się skusi.
                                Ostatnio edytowany przez rydzuuu; 5454.

Komentarz

Pracuję...
                                X