Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To jako że mam info z pierwszej ręki na temat TK Maxx to się wypowiem.

Pustki są z prostego powodu. W piątek było otwarcie dla ludzi, w czwartek wieczorem - dla VIPow. O kwocie sprzedaży zaraz powiem.
    Dostawy tam są co 2 dni (pon,sroda,piatek), dla porownania dla wszystkich zar, cropow etc ktore dostawy maja raz w tygodniu.

A teraz coś co zaciekawi i pokaze rozmiar dlaczego było pustek i nie było markowych rzeczy...
    Prosty dowód.... ZARA, dość oblegany sklep w Polsce, 23 grudnia - w czasie największych obrotów, w największym Warszawskim centrum handlowym miał 220 tys zł OBROTU dziennego.

Kwota OBROTU TK-Maxx w piątek wyniosła.... 1 200 000 zł... czyli ponad 5 razy tyle co w najelpszym okresie ZARY. Jest to wynik który przerósł oczekiwania i sklepu i ludzi.
    Towaru, po prostu zaczeło brakować i faktem jest że schodziły największe marki.
    W końcu tam niczym nowym i niesamowitym nie jest kużuch, płaszcz czy cokolwiek za 2-6 tys zł.

I podstawowa rzecz w której MICHU jesteś w błędzie...

TK Maxx, to nie jest OUTLET. To jest taki typ sklepu. Wielkie sieci takie jak Nike, Adidas, TH... robią serie specjalnie tylko dla TK, a nie że tam trafiają tylko odrzutki z innych krajów (choć może i po części tak jest). Po prostu taka jest specyfikacja tego sklepu.
    "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• TK Maxx jest bardzo popularny w Wielkiej Brytanii. Mi tam sklep się bardzo podobał. W Warszawie jeszcze nie byłem więc się nie wypowiem niestety, może ktoś powiedzieć jakie marki można dostać u nas w Warszawie ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Orzeł Zobacz posta
        I podstawowa rzecz w której MICHU jesteś w błędzie...

TK Maxx, to nie jest OUTLET. To jest taki typ sklepu. Wielkie sieci takie jak Nike, Adidas, TH... robią serie specjalnie tylko dla TK, a nie że tam trafiają tylko odrzutki z innych krajów (choć może i po części tak jest). Po prostu taka jest specyfikacja tego sklepu.
        A, ok, nie wiedziałem.

Zamieszczone przez Lukass
        TK Maxx jest bardzo popularny w Wielkiej Brytanii. Mi tam sklep się bardzo podobał. W Warszawie jeszcze nie byłem więc się nie wypowiem niestety, może ktoś powiedzieć jakie marki można dostać u nas w Warszawie ?
        Będąc wczoraj, po czystkach które opisał Orzeł, z bardziej znanych marek widziałem TH, Pierre Cardin, Quicksilver, Prada no i Nike, Adidas.

Komentarz

• Ja tam byłem po południu i żadnego TH tam nie widziałem. Za to dużo Calvina Kleina ( płaszcze za poniżej 1k, to jest naprawdę -70%), Pierre Cardin, Diesel ( spodnie za 200 zł), Taylor i trochę koszul Raplha Laurena (170 zł). To co przykuło moją uwagę to buty, które są naprawdę bardzo dobre (kupiłem dwie pary) . Większość w cenie 100-250 zł. Może byłem za późno, ale AŻ TAK markowych ciuchów to oni nie mają. Raczej taka sieciówka.

Jeżeli faktycznie będzie tak jak w UK, że co dwa dni nowa dostawa NOWYCH ciuchów, to będzie to mój ulubiony sklep. Ale jeśli będzie to kolejny Van Graaf, gdzie te same kolekcje leżą od roku, to dzięki bardzo. Wolę eBaya.

Komentarz

• Mordeczko, abstolutnie nie robie im reklamy, bo nie mam z nimi nic wspólnego, tyle że moja dobra koleżanka tam pracuje, a zanim otworzli sklepy w Wawie (30-ego otwieraja w Blue City drugi sklep) była 3 miechy na stażu (wpierw w łódzkiej Manufakturze, a potem we Wrocku) i tam na prawde mają dostawy co 2 dni Widziałem na własne oczy.

Osobiście proponuję zwrócić uwagę na markę Blue Harbor, która w Van Grafie kosztuje po 400 zł, a tam można za 49-79 znaleźć.
            "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• jakie tam buty można dostać?
              Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
              Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
              Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
              ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
              A jeśli znajdziesz tę chwilę...
              będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Byłem dzisiaj, jeśli chodzi o buty to jest jakiś dramat totalny.
                Firmy rzeczywiście z górnej półki się trafiają, mi sie w oczy rzuciło dużo Armaniego.
                Jednak myślę, że na 2-3 miesiące trzeba będzie ten sklep odpuścić. Dużo ludzi, towar poprzebierany i w sumie niewiele znalazłem tam rzeczy pod siebie.
                Inna sprawa, że jest to kolejny sklep w którym rzeczy damskie zajmują półtora piętra, a nam przypada całe pół ;]
                Niesłusznie Skazani

Komentarz

• Dokładnie. Też dziś odwiedziłem i mam identyczne przemyślenia odnośnie owego sklepu. Faktycznie tak jak mówisz trzeba będzie odczekac oblężenie, pytanie jest tylko ile czasu to potrwa.
                  http://www.youtube.com/watch?v=lQEA9u9w9Fg

Komentarz

• Drodzy forumowicze, gdzie mogę znaleźć bluzę taką jak ta, z tym że w ciemno-zielonym kolorze?

Jest miasto w polskiej ziemi...w tego miasta bramie
                    Lew stoi, więc go nigdy żadna moc nie złamie.
                    Od wieków jest to miasto zamknięte na zamek,
                    Co zawsze jest otwarty, bez klucza i klamek (...)

Komentarz

• Zamieszczone przez football Zobacz posta
                      Drodzy forumowicze, gdzie mogę znaleźć bluzę taką jak ta, z tym że w ciemno-zielonym kolorze?
                      http://moda.allegro.pl/adidas-adicol...234491527.html

Komentarz

• Zamieszczone przez football Zobacz posta
                        Drodzy forumowicze, gdzie mogę znaleźć bluzę taką jak ta, z tym że w ciemno-zielonym kolorze?

w city sporcie w CH Targówek powinna być, ostatnio widziana.
                        Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

• Ciemnozielona to nie bardzo ona jest

Komentarz

• W City Shopie na Waryńskiego pewnie będą mieli. Albo może w Adidas Originals w Arkadii...
                            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• dzięki za odpowiedź-sprawdzę i tu i tu.
                              kamykgoral: no właśnie ta którą mi tu Bielsko zaprezentował to nie taka o którą mi się rozchodzi,ale i tak będe szukał
                              Jest miasto w polskiej ziemi...w tego miasta bramie
                              Lew stoi, więc go nigdy żadna moc nie złamie.
                              Od wieków jest to miasto zamknięte na zamek,
                              Co zawsze jest otwarty, bez klucza i klamek (...)

Komentarz

• http://allegro.pl/adidas-adicolor-bl...234491527.html

Coś takiego ??

Komentarz

Pracuję...
                                X