Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez raff Zobacz posta
    No tak, nie sztuka znalezc Lacosty, sztuka znalezc je w dobrej cenie, a o to juz gorzej.. W wiekszosci miejsc ich cena to jakis skandal.
    Akurat w Factory Lacosty w jednym jak i drugim sklepie są w bardzo przyzwoitych cenach. Inna sprawa to ich wybór.
    My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Jak dla mnie jakość butów Lacoste mocno się obniżyła. Kolekcje sprzed 4-5 lat kiedy to nie było jeszcze "mody" na nie były o wiele lepiej wykonane, miały zdecydowanie lepszą podeszwę, skórzaną wyściółkę i generalnie lepsze materiały. Obecnie te modele przypominają bardziej Nike, Adidasa, czy Pumę, a nie buty ze średniej półki cenowej. Tamte modele przetrwały mi do dziś, a to co się sprzedaje obecnie to nie wiem czy wytrzyma 2 sezony.

Komentarz

• Zamieszczone przez TK. Zobacz posta
        Jak z jakością butów z Zary?
        Kupiłem tam trampki skórzane, niestety dużo dobrego o nich powiedzieć nie mogę. Nie dość, że się poprzecierały w środku i na zewnątrz to strasznie obcierały. Po 2 miesiącach zakończyły swój żywot
        Każdego dnia dziękuje Bogu, że jestem Legionistą (L)

Komentarz

• Jakieś fajne koszule wie ktoś gdzie moge dostać ? najlepiej przez net(allegro) , takie na imprezy itd. , bardziej wyjsciowe coś w stylu :

nie muszą być to koszule FP ale coś w tym stylu,dziękóweczka za pomoc z góry.

Komentarz

• Zamieszczone przez rydzuuu Zobacz posta
            Chociażby w sklepach Lacoste w galeriach handlowych (Arkadia, Factory, GM), w Office Shoes (np ZT), Goertz 17 (ZT). Co jak co, ale buciwo z krokodylem teraz można nabyć w wielu punktach.
            Największy wybór jest w CH Reduta. Jest jeden taki sklep z obuwiem, gdzie wybór nie kończy się na obuwiu sportowym.

Komentarz

• Łysolek1916

http://col.com.pl/bluza_z_kapturem/koszule

http://www.modshop.pl/category/Koszule,b.html

Komentarz

• Zamieszczone przez TK. Zobacz posta
                Jak z jakością butów z Zary?
                Gówno generalnie. Zresztą cena to implikuje.

Komentarz

• Tuzin, uważasz, że buty z Zary są tanie?
                  Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Swego czasu kolekcjonowałem półsportowe szmaciaki na niskiej podeszwie od nich i trochę mi się tego uzbierało. Wydawało mi się zawsze, że płaciłem za nie w okolicach 100-150 zeta. To nie jest jakiś kosmos, porównując, że podobne w kroju najka czy adasia to kosztują 200-300 zł.
                    Nie wiem jak buty "wizytowe" bo u nich nigdy nie kupowałem.

Komentarz

• ja za "wizytowe" płaciłem coś koło 300 zł stąd moje zdziwienie...

Komentarz

• Nie wiem o jakie pytał kolega. Zara nigdy nie jawiła mi się miejscem docelowym wycieczki po buty "wizytowe".

Komentarz

• może nie tyle wizytowe co pomiędzy wizytowymi, a sportowymi... pantofli bym tam nie kupił...

Komentarz

• Wobec tego jakie marki byście polecili jeśli chodzi o jakość?

1) z butów typowo sportowych
                            2) z butów troszke bardziej elegantszych (ale nie zadne pantofle) , tak zeby do plaszcza pasowaly?

Komentarz

• 1) z butów typowo sportowych - ciężko określić, ale na pewno niektóre bardziej prestiżowe modele firm Asics, Puma i Adidas, a także buty marek Levis, czy TH (nie mówię o plastykowych Air Maxach i etc.), firmy na N i R są jak dla mnie tandetnie wykonane
                              2) z butów troszke bardziej elegantszych (ale nie zadne pantofle) , tak zeby do plaszcza pasowaly? - Ecco, Timberland, Clarks i Diesel

Clarksa otworzyli ostatnio w GM:
                              http://clarks24.pl/index.php/site/pr...meska,2,0.html
                              Ostatnio edytowany przez midzi; 23991.

Komentarz

• A jeżeli ktoś szuka pantofli to z czystym sumieniem polecam Gino Rossi. Posiadam już z 5 lat i tak wygodnych butów, szczególnie w kategorii "eleganckie" nie miałem nigdy. Zdecydowanie warte swojej ceny, nie wiem jak teraz, ale ja wtedy zapłaciłem ~500 pln.
                                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Pracuję...
                                X