Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PLX: znowu PW
    Jest miasto w polskiej ziemi...w tego miasta bramie
    Lew stoi, więc go nigdy żadna moc nie złamie.
    Od wieków jest to miasto zamknięte na zamek,
    Co zawsze jest otwarty, bez klucza i klamek (...)

Komentarz

• Bawełna czesana. Gramatura 210. Szyte na wymiary europejskie (dokładna rozmiarówka w cm wkrótce). Nie jest to jakiś stedman czy fruit, tylko porządna bawełna.

Nadruk - sitodruk, farbą plastizolową utrwalaną termicznie. Metki żakardowe.

Cena wyjdzie 35-40zł, zależy od ilości ludzi

Zapisy składać na priv lub [email protected] (pamiętać o podaniu ksywki forumowej)

Termin realizacji: 30 września

Komentarz

• Ktos ogarnal ostatnio jakas fajna kurteczke jesien/zima na necie? Czarna,prosta z kapturem. Ogolnie prosty model jak the north face,tylko moglaby nie kosztowac 500zl... '

ma moze ktos taka kurtke?
        http://moda.allegro.pl/meska-kurtka-...211623428.html

zastanawiam sie czy w zime wystarczy tylko ten polar i jakas bluza pod spod...
        Ostatnio edytowany przez Dzihadowiec; 17945.

Komentarz

• Wie ktoś gdzie dostane starsze kolekcje marki diil gang?

Wpadła mi w oko na mieście świetna bluza w kolorze szarnym melanż czysta z przodu, z tyłu, na samym dole na ściągaczu tylko na fioletowo dill gang + kaptur i ściągacze od kaptura w standardowych miejsach. Bluza rozpinana.

W internetowych sklepach nie znalazłem nic podobnego.
          Ostatnio edytowany przez Orzeł; 4555.
          "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• W Hemp Szopie przeceny na niektóre koszulki, bluzy, gażdzety. I "wróciły" czarne nerki z logo diil`a, również przecenione.

Zamieszczone przez Pag Zobacz posta
            http://www.airmaxsupplier.com/

Znany jest komuś ten shop?
            Nie znam sklepu, ale strony, które mają w adresie "air max" oryginałów nie posiadają. Tak więc odradzam
            Ostatnio edytowany przez pzk; 10692.

Komentarz

• http://static.letsbuyit.com/filer/im...-12236664.jpeg

dostanę gdzieś w W-wie takie buty? albo ogólnie, poszukuję sklepu naziemnego gdzie będzie jakiś wybór butów z krokodylem.

Komentarz

• W Factory masz 2 sklepy z butami Lacoste. Na Pl. 3 Krzyzy rowniez jest ich sklep
                "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Chociażby w sklepach Lacoste w galeriach handlowych (Arkadia, Factory, GM), w Office Shoes (np ZT), Goertz 17 (ZT). Co jak co, ale buciwo z krokodylem teraz można nabyć w wielu punktach.

Komentarz

• Zamieszczone przez rydzuuu Zobacz posta
                    Chociażby w sklepach Lacoste w galeriach handlowych (Arkadia, Factory, GM), w Office Shoes (np ZT), Goertz 17 (ZT). Co jak co, ale buciwo z krokodylem teraz można nabyć w wielu punktach.
                    No tak, nie sztuka znalezc Lacosty, sztuka znalezc je w dobrej cenie, a o to juz gorzej.. W wiekszosci miejsc ich cena to jakis skandal.

Komentarz

• Jasne, ale to już ogólna specyfika cen tych fejmowych firm w naszym kraju - czy to buty Lacoste, czy koszulki TH etc

Komentarz

• Nie jestem z Warszawy, jutro wbije na małe zakupy. Może mi ktoś napisać adresy sklepów gdzie mogę kupić ciuchy Lonsdale i inne tego typu, dodatkowo jakieś ofensywy, Pitbulle itd? Dobre outlety mile widziane.
                        Legionisto, gierary hirr!

Komentarz

• Zamieszczone przez AJF Zobacz posta
                          Nie jestem z Warszawy, jutro wbije na małe zakupy. Może mi ktoś napisać adresy sklepów gdzie mogę kupić ciuchy Lonsdale i inne tego typu, dodatkowo jakieś ofensywy, Pitbulle itd? Dobre outlety mile widziane.
                          Po tego typu ciuchy wpadnij do Bulldoga (Waryńskiego 12/4a- w podziemiach).
                          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Ewentualnie metro politechnika.
                            |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                            Better Dead Than Red

Komentarz

• Ewentualnie o to samo chodzi.
                              "Otóż chamem nie jestem i znajomych w Łodzi nie mam"

Komentarz

• Jak z jakością butów z Zary?

Komentarz

Pracuję...
                                X