Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
    Onitsuki są u nas oficjalnie niedostępne. Japońce nie mają przedstawicielstwa w Polsce, a jej firma matka - Asics, nastawiona jest przede wszystkim na sprzęt sportowy i obuwie do biegania. Nie mają w ofercie żadnych produktów Onitsuki, pomijam już fakt, że nawet oferta Asicsa w Polsce to śmiech na sali. Występują na naszym rynku tylko na słowo honoru. Własnych sklepów firmowych w zasadzie nie mają.
    Ja za modelami Mexico 66 w Polsce rozglądam się już od 3-4 lat. Bo też tyle mniej więcej na nie choruje. Więc coś tam już o nich wiem. Pojawiają się czasem pojedyncze sztuki na allegro (pomysłowe Dobromiry kupują na wyspach i przywożą do PL), jest też kilka netowych sklepów w których ofercie czasem jakieś ochłapy się znajdują. Jak siekan wyżej się pochwalił, czasem także w jakimś outletcie sportowym się coś trafi, choć z tego co widywałem, często są to Onitsuki z metkami Asicsa. A to nie to samo, czyli podróby, bądź **** wie co. Większy wybór jest na eBayu rzecz jasna. Ale o sklepie stacjonarnym w PL to można sobie jeszcze tylko pomarzyć. Onitsuka Tiger oficjalnie ma tylko kilka/naście salonów fabrycznych w wybranych miastach w Europie. Najbliższy jest chyba w Berlinie
    Pomówienia

A poważnie, to te buty, które dostaliśmy do nas do sklepu mają wszystko Onitsuki. Metki, znaczki, wkładkę, karton. Wsio jest opatrzone logiem/napisem Onitsuka.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Nie no luz. Nie mówię że nie masz oryginałów.
      A swoją szosą to kto wam je dostarcza? I czy możecie mieć tego więcej/większy wybór?
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Onitsuki są u nas oficjalnie niedostępne. Japońce nie mają przedstawicielstwa w Polsce, a jej firma matka - Asics, nastawiona jest przede wszystkim na sprzęt sportowy i obuwie do biegania. Nie mają w ofercie żadnych produktów Onitsuki, pomijam już fakt, że nawet oferta Asicsa w Polsce to śmiech na sali. Występują na naszym rynku tylko na słowo honoru. Własnych sklepów firmowych w zasadzie nie mają.
        Ja za modelami Mexico 66 w Polsce rozglądam się już od 3-4 lat. Bo też tyle mniej więcej na nie choruje. Więc coś tam już o nich wiem. Pojawiają się czasem pojedyncze sztuki na allegro (pomysłowe Dobromiry kupują na wyspach i przywożą do PL), jest też kilka netowych sklepów w których ofercie czasem jakieś ochłapy się znajdują. Jak siekan wyżej się pochwalił, czasem także w jakimś outletcie sportowym się coś trafi, choć z tego co widywałem, często są to Onitsuki z metkami Asicsa. A to nie to samo, czyli podróby, bądź **** wie co. Większy wybór jest na eBayu rzecz jasna. Ale o sklepie stacjonarnym w PL to można sobie jeszcze tylko pomarzyć. Onitsuka Tiger oficjalnie ma tylko kilka/naście salonów fabrycznych w wybranych miastach w Europie. Najbliższy jest chyba w Berlinie
        polecam sklep Onitsuka na Carnaby Street w Londynie. mają doskonały wybór i nie są aż tak bardzo drodzy. obok jest sklep innej marki produkującej podobny typ obuwia - "Gala", gdzie też jest kilka fajnych modelów.
        w Gali przeciętne ceny 30-50 funciaków, Onitsuka czasami trochę drożej, ale są też super promocje.
        "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
        "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

Nie no luz. Nie mówię że nie masz oryginałów.
          A swoją szosą to kto wam je dostarcza? I czy możecie mieć tego więcej/większy wybór?
          Spoko

Dostarcza Asics Polska, który jest oficjalnym dystrybutorem Onistuki na Polskę. Czy da radę mieć tego więcej nie wiem. Na dobrą sprawę dopiero w zeszłym tygodniu pojawiła się możliwość zamówienia sensowych butów Onitsuka. Niestety, jak to bywa w przypadku ofert dla outletów nie była ona zbyt rozbudowana stąd tylko dwa kolory, z czego jeden w niepełnej rozmiarówce. Niestety, bo białe bym sobie wziął.
          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Dzięki za info panowie.
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Siekan a jaka cena tych bucików ?

Komentarz

• Zawsze można ogarnąć takie buciwo z wysp. Za 40 - 50 funciaków można dostac niemal każdy model i kolorystykę. Czasem dostaję je w ofercie robiąc swoje zamówienia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lukass Zobacz posta
                  Siekan a jaka cena tych bucików ?
                  219

Komentarz

• Posiada ktoś z was Nike Air Max LTD ? Chodzi mi bardziej czy są to buty, które szybko się rozpierdzielą, czy raczej twardo się trzymają. I w jakich sklepach można jest dostać (prócz sklepów NIKE bo tam chodzą po 400 zł a na razie tyle nie mam). Jeśli mógłby ktoś przybliżyć info o tych butach będę bardzo wdzięczny
                    Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

• Mistrzowskie skoki, niesamowicie wygodne. Cena rzeczywiście nie jest zbyt zachęcająca, ale narazie jestem b zadowolony. Brudzą się niemiłosiernie, ale w Polsce to chyba wszystkie tak mają.. Co do trwałości nie bardzo mogę się jeszcze wypowiedzieć, bo mam ok miesiąc, brałem w City-shopie, tam teraz przecenki.

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

• Buty rzeczywiście zajebiste. W ogóle AM czy to LTD czy 90 są bardzo wygodne. Byłem posiadaczem LTD i musiałem trafić na jakiś trefny egzemplarz, bo system poszedł się ***** (w jednym bucie musiałem gdzieś rozciąć). Ogólnie polecam, chociaż cena odstrasza. Nadal trzeba liczyć się z wydatkiem ponad trzech baniek.
                        W USA AM90 to wydatek około 50-60$, dlatego też czekam na wyjazd znajomego
                        Ostatnio edytowany przez pzk; 10692.

Komentarz

• niedawno wyszły AM90 Infrared...

http://www.youtube.com/watch?v=H_1BnKrCpI8

piękności...
                          Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Jakoś nie mogę złapać ostrości na buty
                            Ale są naprawdę zajebiste. Chętnie bym takie zakupił.

Komentarz

• Dobra dziękóweczka za pomoc Właśnie zakupiłem sobie dziś AM LTD2 w Factory za 350 zł wiec 50 zł w kieszeni ma się.
                              Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

• orientuje sie ktos czy factory jest dzisiaj czynne?
                                OFMC

Komentarz

Pracuję...
                                X