Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sizeer

Komentarz

• mam jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie... czy japonki są kryptogejowskie?

bo przy tych temperaturach już mam dosyć gotowania się w butach... a latanie w klapkach to trochę siara...
      Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Sportowe sandałki i jazdaaaaaaa! Oczywiście bez skarpetek
        jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez Maniek Zobacz posta
          czy japonki są kryptogejowskie?

bo przy tych temperaturach już mam dosyć gotowania się w butach... a latanie w klapkach to trochę siara...
          dla mnie japonki u kolesia to mega gejówa.

Szczęśliwie znalazłem w zeszłym roku bodaj w Tom Tailor zajebiste bezprzypałowe klapki (stopę trzymają materiałowe paski na krzyż) i śmigam w nich elegancko.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta

Szczęśliwie znalazłem w zeszłym roku bodaj w Tom Tailor zajebiste bezprzypałowe klapki (stopę trzymają materiałowe paski na krzyż) i śmigam w nich elegancko.
            Mógł byś pokazać jak wyglądają? Znalezienie fajnych, nie japonek, jest trudną sztuką
            "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
            Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
            Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
            Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

• Właśnie szukałem i nie mogę znaleźć, ale pamiętam że też latałem po sklepach dłuższy czas. W miarę cienka podeszwa, dwa szerokie czerwone materiałowe paski na krzyż i tyle.
              edit: i to chyba są Springfieldy nie TT. W GM je dostałem o ile pamiętam..
              Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                E tam gejowskie,jak ktoś jest normalnie ubrany,to mi to nie przeszkadza.Gejowskie,to się robią,jak typ ma obcisły T-Shirt wpuszczony w krótkie spodenki z paskiem z klamrą,trzymając przy tym torbe w ręku BTW,jak widzę kolesi z torbami do ręki,to mi się gotuje *****

Komentarz

• Zamieszczone przez jan palony

jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• widocznie jan palony woli śmigać w sandałach z ubranymi skarpetkami, wygląda naprawdę prze kozacko

Komentarz

• Sandały i białe skarpety to absolutne mistrzostwo świata
                      Japonki wg mnie chujówka, najlepszy jest sportowy sandał

Komentarz

• Zamieszczone przez matikyo Zobacz posta
                        widocznie jan palony woli śmigać w sandałach z ubranymi skarpetkami, wygląda naprawdę prze kozacko
                        Janek dodatkowo do tego zakłada spodnie dresowe i skórę Cordon'a.
                        "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                        (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                        Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Skierki najlepiej w kolorze cielistym, lub szaroburym. Klasyka

Komentarz

• Zamieszczone przez Pag Zobacz posta
                            Skierki najlepiej w kolorze cielistym, lub szaroburym. Klasyka
                            I koniecznie z materiału w stylu, jakim robione są ręczniki frote

W VG sweterki Peter & Fitch w cenie 70 zł, ale ogólnie odnoszę wrażenie że, ciuchy tej firmy troszkę obniżyły loty, jeżeli chodzi o jakość.

e:

TK Maxx: tanie, markowe ciuchy wkrótce w Warszawie

Słynny amerykański outlet wszedł do Polski rok temu, ale warszawiakom dał na siebie trochę poczekać. Pod koniec września w stolicy będzie już można kupić tanie, markowe ciuchy w aż dwóch nowych sklepach TK Maxx.

Kto był kiedyś w USA na programie Work&Travel, na pewno nie raz robił okazyjne zakupy w TJ Maxxie, czyli amerykańskim odpowiedniku TK Maxxa. Co z tego, że z zeszłorocznej kolekcji, co z tego, że w tym sezonie modne już coś innego - torebkę DKNY albo Calvina Kleina za 30 dolarów kupić po prostu warto. Wreszcie taką możliwość będziemy mieć również w Warszawie. Sklepy amerykańskiej sieci działają na razie m.in. we Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu , a już we wrześniu TK Maxx zawita do stolicy.

Pierwszy warszawski sklep, w DT Wars i Sawa, zostanie otwarty 24 września, a drugi w Blue City 30 września. Tak więc jesienią będzie można już swobodnie przebierać w ubraniach, obuwiu, akcesoriach oraz artykułach dla domu największych światowych marek - do 60% tańszych niż w markowych salonach.
                            Był ktoś w tych sklepach w innych miastach? Coś świeżego, czy kolejny P&C ?
                            Ostatnio edytowany przez rydzuuu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Szukam jakiś krótkich spodenek do kolan. Ktoś coś widział godnego uwagi lub może coś polecić?

Komentarz

• japonki są ok
                                OFMC

Komentarz

Pracuję...
                                X