Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
    to samo mozna powiedziec o Ralpfie, fredzie itd.
    prawie każdy ma allegro...
    Jesli ktos czuje potrzebe ubierania sie w Lacoste + w.w by czuć się lepiej to spoko, można
    "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• ciuchy normalne... jak inne
      OFMC

Komentarz

• O ile do posiadanych ciuchów z aligatorem nie mam zastrzeżeń (narazie), to na buty jestem wkurwiony. Mega słabe, nie wytrzymały pełnego sezonu.

Miałem je z Factory ze sklepu Kappy, może jakieś lewe i mniej lacosta w lacoście. Może w outlecie który się otwiera będą "prawdziwe" i solidne (znam kliku którzy zachwalają że to najlepsze buty itp). Ale mam uraz i nie wiem czy się przekonan. W dupie mam aligatora za taką cenę z tą jakością.
        "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
        Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
        Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
        Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

• Ja ściągam z UK, to jeszcze nigdy nie narzekałem na buty z krokodylem, a juz 3 pary tylko jedne się rozkleiły po ponad roku chodzenia.
          Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• Zamieszczone przez Strzałek Zobacz posta
            O ile do posiadanych ciuchów z aligatorem nie mam zastrzeżeń (narazie), to na buty jestem wkurwiony. Mega słabe, nie wytrzymały pełnego sezonu.

Miałem je z Factory ze sklepu Kappy, może jakieś lewe i mniej lacosta w lacoście. Może w outlecie który się otwiera będą "prawdziwe" i solidne (znam kliku którzy zachwalają że to najlepsze buty itp). Ale mam uraz i nie wiem czy się przekonan. W dupie mam aligatora za taką cenę z tą jakością.
            Za oryginalność tych butów ręczę. Zwyczajnie buty Lacoste są strasznie delikatne i często nie wytrzymują tyle ile według niektórych powinny. Zresztą była już na temat prowadzona dyskusja na forum więc nie ma sensu rozpoczynać jej na nowo. Te buty po prostu nie są warte swoich cen, które w takiej Kappie są i tak mniejsze niż w innych sklepach.
            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Pag Zobacz posta

Miał ktoś z forum ten trzew? Ta podeszwa przy intensywniejszym chodzeniu... nie zajedzie się szybko do gołej pięty?
              Nie zejdzie, prędzej się odklei od wewnętrznej strony buta.
              No hay otro como Durán.

Komentarz

• Gdzie mogę dostać takie proste polówki bez loga (lub z), z takiego jakby "sztywnego" materiału? Coś jak polówki Lacoste. Kiedyś były w H&M chyba. W Peeku nie widziałem.

I może ktoś coś powiedzieć o swetrach np. Tommy'ego na Allegro? (taki przykładowo - http://allegro.pl/item1015429651_swe...t_tanio_l.html) Zazwyczaj wychodziłem z założenia, że coś 200-300 zł tańszego to z pewnością oryginał nie jest, natomiast spotkałem się z opinią, że to po prostu ciuchy z UK, które tam są tańsze.
                Ostatnio edytowany przez Michu; 2696.

Komentarz

• Reserved (Arkadia), 39 zł. Przynajmniej dzisiaj wieczorem były

Co do swetra, na moje oko podróbka. Mam taki sam, czarny i wewnętrzna podszewka przy kołnierzu (nie wiem jak to nazwać) to co jest w kratkę powinno być niebieskie. Do tego dochodzi metka, pod nią jest taki charakterystyczny haft w kształcie trójkąta i to jest chyba specjalnie zakryte bo pewnie nie posiada takowego.
                  Ostatnio edytowany przez Pag; 14560.

Komentarz

• W C&A też coś tam jest z takich zwykłych polówek. Jak za 39 zł są naprawdę dobrej jakości
                    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Czapka prosto z kolekcji lato 2007, stan bdb.

http://allegro.pl/item1033745220_cza..._kamuflaz.html

Komentarz

• No to żeś przywalił z grooobej rury chopaku.

UltraStreet Fan Page
                        www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• http://allegro.pl/item1027324415_but...43_nowosc.html

http://allegro.pl/item1030442780_lac..._distance.html

To są te same buty?
                          Te pierwsze wyglądają jakby na wizualnie dłuższe i niższe?
                          No i różnica cenowa znaczna.
                          Może ten dopisek do modelu "312" oznacza że jest to jakaś modyfikacja?

Komentarz

• http://allegro.pl/item1027324415_but...43_nowosc.html

http://allegro.pl/item1030442780_lac..._distance.html

To są te same buty?
                            Te pierwsze wyglądają jakby na wizualnie dłuższe i niższe?
                            No i różnica cenowa znaczna.
                            Może ten dopisek do modelu "312" oznacza że jest to jakaś modyfikacja?

edit: sorry, coś mi przeglądarka odpierdala i drugi raz to samo wysłało.

Komentarz

• Oba sklepy mają oryginalne buty (a przynajmniej Distance Najki ma oryginalne, ale chyba nie bawiliby się w mieszany towar). Zdjęcia mało kiedy pokazują towar tak samo, jak wygląda na żywo, A co do 312, to jeden sklep wypisał cały nr katalogowy (chyba?) a drugi ograniczył się do ostatnich cyfr. Przynajmniej ja to tak na logikę widzę, specem od Lacoste nie jestem.
                              Ostatnio edytowany przez Cebek; 12077.

Komentarz

• 312 to kolor

Komentarz

Pracuję...
                                X