Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez everlast1916 Zobacz posta
    Niestety BS ma wielki minus za wycofanie silverów
    BS robiło (nie wiem, czy nadal robi) jedne z gorszych jeansów na polskim rynku - co i raz brałem silvermine'y, to przecierały się po niecałym kwartale. Co z tego, ze były fajne...
    "Śpiewamy głośno, niech słyszy cały kraj!
    Jeb*ć komuchów i jeb*ć ITI !"

Komentarz

• Miałem kiedyś kilka par (bs) i jakość nienaganna. Obecnie śmigam 2 sezon w spodniach gilberto (p&c) i bardzo sobie chwalę.

Komentarz

• Zamieszczone przez RIOT Zobacz posta
        BS robiło (nie wiem, czy nadal robi) jedne z gorszych jeansów na polskim rynku - co i raz brałem silvermine'y, to przecierały się po niecałym kwartale. Co z tego, ze były fajne...
        hehe to były spodnie miałem ich ze 30 par przecieraly sie co chwile ,cwieki rysowały samochod ,ale i tak sie je kupowalo
        Jak baba powiedziala ,ze je wycofali to sie łezka zakręciła w oku

Komentarz

• Kupował ktoś buty za pośrednictwem tej strony http://www.airmaxbox.com/ Pisałem do nich maila z zapytaniem o wysyłkę do Polski, ale cisza. Na pickyourshoes niestety nie ma rozmiaru chyba, że ma ktoś inną stroną do polecenia.

Edyta: Co się dzieje z Sunset Suits`em? Miałem dzisiaj w ZT odebrać garnitur po poprawkach, a tu na szybach folia, sklep zamknięty, co gorsza dzwoniłem do Sunsetu w Ursusie (bo tam kupowałem), a tam też nikt nie odbierał telefonu kontakt wzięli, a nawet nie raczyli się odezwać. Żeby się tylko nie okazało, że kilka baniek poszło psu w dupę
          Ostatnio edytowany przez pzk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• robię jutro zamówienie na www.caliroots.com . Sporo ciuchów w przecenie , jeśli ktoś zainteresowany to informacje na pw. Zamówienie zamykam jutro o 20. Ilość osób ograniczona

Komentarz

• http://www.eastend.pl

mega obniżki na ciżemki
              "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
              żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
              w środek meczu, nasze twarze mokną,
              nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• To skoro już mowa o ciżemkach,mam do sprzedania takie oto Reeboki. Rozm.43,cena 200 zl. Priv.

Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Komentarz

• Zamieszczone przez MałyJohn Zobacz posta
                  To skoro już mowa o ciżemkach,mam do sprzedania takie oto Reeboki. Rozm.43,cena 200 zl. Priv.

miałem ostatnio niemal identyczny model, podobny w 99%. dobre buty, jak ktoś szuka to te 200 można spokojnie wydać.
                  Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                  Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                  Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                  ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                  A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                  będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Classici ogólnie bardzo dobre buty. Jak są na wysokiej podeszwie to są mega wygodne. Cena też nie jest jakaś kosmiczna, a wykonanie naprawdę świetne. Akurat nie szukam w tej chwili butów. Miesiąc temu i z rozmiarem 44 jakbyś się odezwał to bym może i wziął.
                    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Reebok Classic w Tesco na Górczewskiej (sklep sportowy przy wyjściu) 165 zł...
                      Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                        Classici ogólnie bardzo dobre buty. Jak są na wysokiej podeszwie to są mega wygodne. Cena też nie jest jakaś kosmiczna, a wykonanie naprawdę świetne. Akurat nie szukam w tej chwili butów. Miesiąc temu i z rozmiarem 44 jakbyś się odezwał to bym może i wziął.
                        A były i 44 miesiąc temu Te moje właśnie są na wysokiej podeszwie,bardzo fajny bucik. Niestety w warszawskich sklepach za niską cenę można trafić głównie te na cieńszej podeszwie,z tymi na wysokiej już gorzej.

Komentarz

• ja te na grubszej czarne miałem za 230 chyba z bucianego nieba- KDT[*]
                          Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                          Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                          Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                          ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                          A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                          będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Też stamtąd miałem czarne classici kiedyś-chyba z białym albo srebrnym logo reeboka. Kosztowały coś koło 250,z tego co pamiętam. Ogólnie w kdt był zajebisty przekrój wszystkich rodzajów butów,od pantofla po sportowe. No i dobrze było wiedzieć ,kto ma oryginały

Komentarz

• Obecnie jest promocja na Classicy w Reeboku w ZT. ZA 125 pln bodajże można kupić takie oto buciki

Zastanawiałem się nad zakupem, ale jakoś te jenasowe wstawki mnie odstraszają. Obecnie poluję na takie buty
                              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Pierwsze średnio mi się widzą,drugie całkiem spoko-jaka cena?

Komentarz

Pracuję...
                                X