Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Maniek, oby Twoja ocena jakości dżinów z Zary była zgodna z rzeczywistością!
    Jeśli nie, to Cię znajdę Cię!

Komentarz

• Ja osobiście polecam spodnie bigstara. Polska pożądna firma i do tego można złapać fajne przeceny czasem.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
        Jeśli nie, to Cię znajdę Cię!
        Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• W związku z dużym zainteresowniem spodniami HL i dużą ilością privów w tej sprawie,proszę o cierpliwość do niedzieli i danie mi szansy powrotu z wyjazdu sylwestrowego Na wszystkie wiadomości odpisze,tylko dajcie wrócić z wyjazdu.Jako,że zainteresownie jest naprawde spore,w nowym roku dam znać co i jak z tematem.Dam też znać,jak z innymi ciuchami oprócz spodni,min.-HL,Billabong,TH,Ralph,Nike,Burberry,Quicksilver
          Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Komentarz

• Spore przeceny na buty w Reeboku w Złotych jak cos.
            UZaLeżnieni & Ultras Zagłębie !

Komentarz

• Możesz coś więcej napisać? Spore to np. z ilu na ile Kwestia kluczowa
              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Classici z 250 na 125, czyli 50%. Ale nie wiem czy na wszystkie modele.

Komentarz

• W P&C fajne kurtki - plaszcze TH ale cena 800-900. Niestety nie na moja kieszeń.

Koszule mozna znalesc przecenione z 360 na 170 TH i RL
                  generalnie tlumy - za dwa miechy sie tam zglosze.

Na forum kiedys był pracownik P&C, nadal jest ? Moglby na biezaco informowac, odkladac na bok etc

Ale sa tez przeceny koszul RL z 599 na 399
                  jakies takie pojebane opcje.
                  "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                  (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                  Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• ja tam kiedys pracowałem ale obecnie będę kontynuował karierę jako Pan Niania!
                    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL Zobacz posta
                      ja tam kiedys pracowałem ale obecnie będę kontynuował karierę jako Pan Niania!
                      Oby tylko jeszcze Mort załatwił Ci uczciwe pieniadze a nie sobie prowizje z tego jeszcze ogarnial

Bo nie dosc ze ma etat na krakowskim forum to jeszcze posredniak otworzyl.
                      "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                      (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                      Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Mort i Rohrau to banda patoli nawiedzających moje domostwo w celach patologiczno - konsumpcyjnych.
                        Dodatkowo Mort całkowicie nie zna się na modzie !!!!!
                        Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                        Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez rydzuuu Zobacz posta
                          Classici z 250 na 125, czyli 50%. Ale nie wiem czy na wszystkie modele.
                          No to będzie trzeba się w weekend wybrać sprawdzić co i jak z tymi Reebokami.

Wie ktoś jak przedstawia się sytuacja z polówkami rugby w Van Graffie?
                          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Z tym, że nie gwarantuje czy trafisz jeszcze jakąś pare. Ja jakoś przed świętami swoje kupiłem, a zaraz za mną w kolejce arabusy brały kolejne sztuki.

W vg lipsztyk, ale jakoś szczególnie nie sprawdzałem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lukass Zobacz posta
                              Ja osobiście polecam spodnie bigstara. Polska pożądna firma i do tego można złapać fajne przeceny czasem.
                              Niestety BS ma wielki minus za wycofanie silverów
                              TRADYCJA POKOLEŃ

Komentarz

• Co powiecie o spodniach Ralpha Laurena? Jaka jakość?

Komentarz

Pracuję...
                                X