Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• siekan, Ty pracujesz w factory? To u Ciebie kupowałem białe lacosty, gdzie dwa buty miały różny rozmiar?
    "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

• Tak, pracuje. Może pomyliłeś, albo coś
      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
        Tak, pracuje.
        A powiedz macie aktualnie coś fajnego Lacoste (mówie konkretnie o butach)? No i jak z rozmiarówką. Domyślam się że mocno przebrane wszystko... (?)
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• casual, tam w factory to chyba tylko buty Lacoste, bo sklep de facto jest chyba marki Kappa, a krokodyl występuje tam gościnnie
          Ostatnio edytowany przez el majoneze; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Czy wiecie, czy gdzieś w Warszawie można kupić Nike'i Cortezy? Z tego co słyszałem, jest to raczej model, który ciężko dostać w Warszawie, a chciałbym kupić tak można powiedzieć stacjonarnie, żeby obejrzeć i przymierzyć i uniknąć allegro i kupna przez internet, może ktoś gdzieś widział?
            Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Kiedyś na antresoli metra centrum był sklep Nike z takimi ciuchami trochę w starym stylu, więc może tam. Tylko podpowiadam, bo szczerze nawet nie wiem czy ten sklep jeszcze istnieje.

Komentarz

• Nie ma.
                Chociaż wróble ćwierkają, że na wiosne z nową kolekcją Nike wejdą.
                Oby

Komentarz

• Moze kogos zainterere...

Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Ciunek, w Warszawskiej Nike(ul. Mokotowska 24) na 99% dostaniesz Cortezy. Tu masz ich strone: http://www.warszawskanike.com/

Komentarz

• Dzięki. Będę się pojawiał co jakiś czas w sklepie na Mokotowskiej w takim razie Patrząc na tą stronę to trochę poczekam, bo kolory niefajne póki co widzę. Może w sklepie stacjonarnym są fajniejsze, w przyszłym tygodniu sprawdzę
                      Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• ja widziałem ostatnio cortezy, w którymś z centrów handlowych, nie wiem czy to nie były Złote Kutasy. Ale kosztowały coś ponad 200 zł, a ja swoje dostałem ze stanów za 25$ więc pomyślałem, że to bez sensu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ciunek Zobacz posta
                          DPatrząc na tą stronę to trochę poczekam, bo kolory niefajne póki co widzę. Może w sklepie stacjonarnym są fajniejsze, w przyszłym tygodniu sprawdzę
                          w sklepie Warszawska Nike, z tego co mi napisali na mail, można indywidualnie zamówić dany rozmiar (o ile jest dostępny) więc to ze danego modelu nie ma w sklepie internetowym lub nawet w stacjonarnym nic nie znaczy, bo mogą sprowadzić.

Komentarz

• Zamieszczone przez el majoneze Zobacz posta
                            ja widziałem ostatnio cortezy, w którymś z centrów handlowych, nie wiem czy to nie były Złote Kutasy. Ale kosztowały coś ponad 200 zł, a ja swoje dostałem ze stanów za 25$ więc pomyślałem, że to bez sensu.
                            No dokładnie, to jakiś skandal jest. Nie dość, że w Polsce nie ma nawet 1/100 butów, które normalnie są w każdym sklepie w Stanach, to jeszcze te polskie ceny są z kosmosu. Nike AF1 w USA można znaleźć poniżej 50 dolców, a w Polsce za mniej niż 400 zł jeszcze nie widziałem (chyba, że jakieś końcówki serii, tak jak w tej Warszawskiej Nike - ale rozmiar 13 mało kto ma). Może teraz, jak dolar podrożał ta różnica nie jest aż tak widoczna, ale mimo wszystko...

Zamieszczone przez PeroPułtusk Zobacz posta
                            w sklepie Warszawska Nike, z tego co mi napisali na mail, można indywidualnie zamówić dany rozmiar (o ile jest dostępny) więc to ze danego modelu nie ma w sklepie internetowym lub nawet w stacjonarnym nic nie znaczy, bo mogą sprowadzić.
                            to chyba lepiej już samemu sobie zamówić z footlockera czy pickyourshoes.
                            Ostatnio edytowany przez raff; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Doktor Zobacz posta
                              ....
                              Wszystko pieknie, 70% oprocz portfeli i torebek :P
                              Tyle ze akurat trafilem na ZT i niestety tam bieda w wyborze.

Nawet nie probowalem szukac garniaka dla siebie.
                              Oscar Jacobson tez garniaki -50%(czyli koło 900) ale same male rozmiary.
                              Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• >Doktor

Wielkie dzięki za info - ja urwałem się z pracy i podrałowałem do Klifu, gdzie był mały ruch, ale i mały wybór - kupiłem zaledwie jeden krawat, koszulę i sweter. Pognałem później do Arkadii i tam już znacznie lepiej. Za cenę jednego garnituru odp...m się jak stróż w Boże Ciało: 2x Kaszmirowe swetry, krawat, gajer + dodatki - zapłaciłem niecałe 700...
                                Bez promocji wydałbym za ciuchy ok 2150 zł.
                                Fajne gajery w Vistuli od 1300-1500 się zaczynają.
                                I niestety - koszule były lekko mówiąc cienkie.

Nie wiem, czy wiesz, ale od poniedziałku do wtorku było coś podobnego w Wólczance. Szkoda, że tak krótko.

Tak czy siak masz u mnie piwo za info

Komentarz

Pracuję...
                                X