Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ajmbek

Fuks, wielkie dzięki za info!
    spoko-nop ja wlasnie dzis mam zamiar jechac po jeansy,bo generalnie z sortu który mnie pierwotnie interesowal; nie bylo rozmiarow,wiec bede pewnie zmuszony kupic 4pare tomka,

Komentarz

• szkoda tylko, że jeansy TH są na jeden sezon... :/

no i prawda jest taka, że tylko Madisony jakoś wyglądają... reszta tych denimów jest straszna...

btw. ostatnio w RC była spoko obnizna na spodnie CK... z ponad 500 zł na ok. 200 zł...
      Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta Zobacz posta

Handluję tylko u siebie no i jeżeli chodzi o męskie ciuszki to jest lekka mizeria.
        nadzieja umarła ostatnia

Komentarz

• apropo spodni-Joopa sa jeszcze w miare normalne w van graffie po 200zł.

Komentarz

• Macie jakiś sprawdzonych sprzedawców na allegro sprzedających ORYGINALNE buty ?

Komentarz

• Zamieszczone przez large Zobacz posta
              Macie jakiś sprawdzonych sprzedawców na allegro sprzedających ORYGINALNE buty ?
              http://www.eastend.pl/
              na allegro On chyba tez handluje.
              Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Pytanie mam do kumatych w temacie ciuchów Timberlanda.
                Generalnie od jakiegoś czasu "łowię" sobie na allegro koszule z krótkim/długim rękawem, polówki czy t-shirty - wszystkie oczywiście używane i tanie. Zastanawia mnie fakt mocnego rozjazdu w rozmiarach poszczególnych ciuchów, tzn możesz kupić koszulę w rozmiarze L (i elka jest na metce), która de facto spokojnie nadawałaby się na xl albo i xxlkę. Wiem, że amerykańce mają lekko skrzywioną tablicę rozmiarów ale 2 polówki XL potrafią się w centymetrach różnić dość sporo. W związku z tym nasuwa się myśl, że któraś z nich jest podróbką (co wielkim zaskoczeniem oczywiście nie jest). Mam zatem pytanie: czy macie jakieś sposoby na rozpoznanie podróbek? Wszystkie (łącznie 4) koszule z kołnierzykiem, które kupiłem w ostatnim czasie są metkowane identycznie: metka timberlanda na karku po wewnętrznej stronie + malutki świstek z wyszytym rozmiarem i obok druga z jakimiś pierdołami, wyszyte logo T. na piersi (najczęściej na kieszonce) i ostatnia metka wszyta pionowo na dole za guzikami. Acha, wszystkie guziki logowane Timberlandem.

Dla przykładu :

http://allegro.pl/item537231019_timb...a_rozm_39.html

Na koniec dodam, że ciuchy są tanie bo to na pewno mocno starsze modele. Te, produkowane "współcześnie" są już inaczej metkowane.
                Ostatnio edytowany przez rolnik; [ARG:4 UNDEFINED].
                jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
                  Pytanie mam do kumatych w temacie ciuchów Timberlanda.
                  Generalnie od jakiegoś czasu "łowię" sobie na allegro koszule z krótkim/długim rękawem, polówki czy t-shirty - wszystkie oczywiście używane i tanie. Zastanawia mnie fakt mocnego rozjazdu w rozmiarach poszczególnych ciuchów, tzn możesz kupić koszulę w rozmiarze L (i elka jest na metce), która de facto spokojnie nadawałaby się na xl albo i xxlkę. Wiem, że amerykańce mają lekko skrzywioną tablicę rozmiarów ale 2 polówki XL potrafią się w centymetrach różnić dość sporo. W związku z tym nasuwa się myśl, że któraś z nich jest podróbką (co wielkim zaskoczeniem oczywiście nie jest). Mam zatem pytanie: czy macie jakieś sposoby na rozpoznanie podróbek? Wszystkie (łącznie 4) koszule z kołnierzykiem, które kupiłem w ostatnim czasie są metkowane identycznie: metka timberlanda na karku po wewnętrznej stronie + malutki świstek z wyszytym rozmiarem i obok druga z jakimiś pierdołami, wyszyte logo T. na piersi (najczęściej na kieszonce) i ostatnia metka wszyta pionowo na dole za guzikami. Acha, wszystkie guziki logowane Timberlandem.

Dla przykładu :

Na koniec dodam, że ciuchy są tanie bo to na pewno mocno starsze modele. Te, produkowane "współcześnie" są już inaczej metkowane.
                  Oni mają dwie, a w sumie to nawet trzy rozmiarówki. Jedna jest młodzieżowa, gdzie xl masz wielkości m, druga jest normalna, a trzecia dla grubasow gdzie s potrafi być wieksza od normalnej xl.

Zauważyłam, że młodzieżowe rozmiary czesto są podawane z literką P a dla grubasow z G (s/p, l/g).
                  Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
                    Pytanie mam do kumatych w temacie ciuchów Timberlanda.

Dla przykładu :

Wroble cwierkaja ze Timberland ma duze szanse na bankructwo w tym roku

Komentarz

• Się pochwalę
                      Mój najnowszy zakup:

Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                        http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11949672

Panowie potrzebuje porady. Czy rzeczy sprzedawane przez tego użytkownika są oryginalne?
                        Według mnie to są oryginały
                        Futbolistki.pl - Dziewczyny i piłka nożna - http://futbolistki.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Harcerz Zobacz posta
                          Wroble cwierkaja ze Timberland ma duze szanse na bankructwo w tym roku
                          Szkoda by było. Polubiłem ich ciuchy.

Yusta: dzięki, to mi wiele rozjaśniło.
                          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            http://www.eastend.pl/
                            na allegro On chyba tez handluje.
                            To się nazywa profi sklep! Wczoraj zamawiam buciki o 13, dziś o 10 rano już mam je na nogach. Co najfajniejsze - kurier za pobraniem za friko, niewysokie ceny i buty wydają się być naprawdę oryginalne. Zawsze byłem na nie jeśli chodzi o kupowanie butów przez neta, ale zaryzykowałem i jestem zadowolony. Polecam.

Komentarz

• Panowie, jakiś fajny stylowy zegarek damski na białym pasku potrzebuję.
                              Nie za jakąś chora kasę, ale i nie tandetę. Prezent ma być, wiecie...

Coś byście polecili, jakiś dobrze zaopatrzony sklep gdzie nie ma jedynie zegarków za pięciocyfrowe sumy?

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                                Coś byście polecili,
                                Polecam bojkot walentynek

Komentarz

Pracuję...
                                X