Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://allegro.pl/show_item.php?item=533620388

Myślicie, że to oryginały? Na zdjęciach wyglądają ok, ale cena coś mnie nie przekonuje...

Komentarz

• Podróby.

Ch w d sprzedwacy , bo wciska ludziom kit.

Zobacz na reszte jego asortymentu. Ciuchy i okulary D&G.
      Za takie pieniądze to sprzedaje i w tym jest jeszcze jego marża?!
      Dolar tani nie jest , a "włoskie ciuchy" w USA też tanie nie są.Nawt na przecenach.

Olej to.

Komentarz

• Zamieszczone przez ajmbek
        Rozpinana, z kapturem. Na pewno były XL i XXL, bo takie mierzyłem, ale jakieś mniejsze też by się pewnie znalazły.

Jakieś normalne wzory, czy raczej festyn ?
        nie przegadalem wszystkiego bo nie miałem czasu-ale generalnie cały asortyment przeceniony,czyli kazdy powinien coś dla siebie znalesc-klasyczne polówki,jakies koszule,seria Denim na to wiadomo ze bardziej joł jest-no i jeansy,kazdy model męski(damski pewnie tez) -505.

Komentarz

• Może kogoś zainteresuje.

dzis DO 19:00 - 40% w CASUAL CORNER. UL. CHMIELNA 26!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez ajmbek
            W poprzednim poście może źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że jadąc do Factory spodziewasz się, że będą jakieś konkretne przeceny, a gdy przychodzi co do czego - okazuje się, że nie jest taniej niż w sklepach typu P&C czy Van Graaf, a nieraz nawet drożej. Myślę , że to kwestia szczęścia
            A no właśnie wcale tak nie jest. Większość rzeczy jest cały czas sporo tańsza niż w wymienionych sklepach. Inna kwestia to wybór. Ciężko trafić coś fajnego.
            Jakby kogoś interesowało, to długie polo Bossa jeszcze kilka dni temu można było na pewno kupić w Reducie P&C za 249 PLN. Nie podlega rabatowi.
            My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• w TH Arkadia spodnie 180.

info telefoniczne
              tylko ze pewnie same metroseksualne rozmiary, powycierane, przetarte itp
              "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
              (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
              Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Trochę ubrań Tommiego, z usa:

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1609186

Zapraszam do aukcji!
                The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                  Ten koleś ma raczej oryginały.

Ma ciuchy z USA ,a tam GAP jest raczej tani.
                  Czy ja wiem. Raczej średnia półka cenowa, zresztą podobnie jak TH w USA.
                  Ostatnio głównie ciuchami zza oceanu handluję, dostaję sporo nowych i patrząc na ceny z metek wielkiej różnicy między GAP a TH nie ma.

Daimler 99% ciuchów GAP w Polsce ludzie mają z lumpeksów i nie są to podróby :P
                  I jeżeli chodzi o jakość, to zdecydowanie polecam tę firmę.
                  Only You

Komentarz

• yusta:

Bo sie pogubiłem.

Przecież TH w Stanach jest tani..to samo GAP.
                    Ja oczywiście zdaje sobie sprawe ,że są jeszcze tańsze nie znane nikomu marki , ale o tych nie ma co mówić , bo 99% ludzi w Polsce o nich nigdy nie usłyszy.

Innymi słowy.Ja nie napisałem nigdzie ,że GAP jest tańszy od TH

Komentarz

yusta:

Bo sie pogubiłem.

Przecież TH w Stanach jest tani..to samo GAP.
                      Ja oczywiście zdaje sobie sprawe ,że są jeszcze tańsze nie znane nikomu marki , ale o tych nie ma co mówić , bo 99% ludzi w Polsce o nich nigdy nie usłyszy.

Innymi słowy.Ja nie napisałem nigdzie ,że GAP jest tańszy od TH
                      Oj czepiasz się Tu się wszyscy tym Tommym tak grzeją, że nie miałam serca pisać, że to tanie jest :P

Chociaż w sumie i to i to lata po kilkadziesiąt $ za sztukę czegokolwiek, więc nadal się upieram że jest to średnia cena. Niech będzie że średnia niższa
                      Only You

Komentarz

• Yusta, że tak zapytam, lokal cały czas ten sam?

Komentarz

• Nie no tak ogólnie jest zajawka , ale zrobienie w PL z TH brandu na poziomie nie wiadomo jaki przyprawia mnie cały czas o wkur..

Ja to i tak operuje cenami z różnych miejsc gdzie są same ceny wyprzedażowe

Tam polo TH kosztuje i 15$

Moja żonka ma jeansy z tych jeszcze tańszych brandów za jakieś śmieszne grosze i sie noszą pięknie już drugi roczek.

A ,że zapytam...handlujesz tam u siebie czy coś na necie też?

Jak tak ,to jakiś link na priv bym prosił.

foks wkleił pare , ale jedyny XL jest różowy

Komentarz

jedyny XL jest różowy
                            mógłby jeszcze dorzucić buty Ferrari
                            Ja z kolei Foksiu ubolewam, że żadnej eMki nie ma

Komentarz

• i jakiś rzemyk na szyję

Komentarz

Nie no tak ogólnie jest zajawka , ale zrobienie w PL z TH brandu na poziomie nie wiadomo jaki przyprawia mnie cały czas o wkur..

Ja to i tak operuje cenami z różnych miejsc gdzie są same ceny wyprzedażowe

Tam polo TH kosztuje i 15$

Moja żonka ma jeansy z tych jeszcze tańszych brandów za jakieś śmieszne grosze i sie noszą pięknie już drugi roczek.

A ,że zapytam...handlujesz tam u siebie czy coś na necie też?
                                Ja z ostatniej dostawy wytargałam sobie przekozacką bluzę firmy której ciuchy w porywach kosztują kilkanaście $

Handluję tylko u siebie no i jeżeli chodzi o męskie ciuszki to jest lekka mizeria. Ogólnie w 45 kg paczce mam najwięcej damskich, potem ilościowo na drugim miejscu są dziecięce ciuchy i najmniej jest męskich.

Przez ten mój biznes nieźle zmienił się mi się stosunek do zakupów ciuchowych w sklepie. Od dwóch lat nie kupiłam chyba nic poza butami (nie licząc okazjonalnie kupowanych ciuchów A&F)
                                Only You

Komentarz

Pracuję...
                                X