Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• a tak przy okazji... jakie kurtki na taką pogodę?

ja "testuje" http://www.wolfgang.pl/?p=shop&product_id=250 plus do tego polar "100" (jedyny mankament, że "przyspałem" jak kupowałem bodajże polar i nie mogę go podpiąc do kurtki....)
    "Ja to całe życie na farcie lece i jeszcze nigdy nie wpadłem... i nie wpadnę.." bo "nie studiowałem informatyki ale to co wiem wystarczy, żeby sobie jakoś radzić w życiu"

Komentarz

• http://allegro.pl/item504243210_salo...ja_2_lata.html

http://allegro.pl/item507274713_nowe...ja_2_lata.html

to tyle w temacie butów zimowych, gdyby naprawde były mi potrzebne to bym się nad takimi zastanawiał
      OFMC

Komentarz

• Wszyscy zostali już prawie wymienieni - po za Ecco

http://www.ecco.com/pl/pl/
        "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
        Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
        Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
        Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
          Dzięki dzięki

Filip, zdecydowanie wezmę pod uwagę bo wycieczka w góry też mnie czeka.
          Columbia jest może w Złotych T ? Oddzielnego nie kojarze, ale pewnie w jakimś sportowym/aalpinistycznym ?

ps. Mam czape tej firmy i jestem happy ;P
          Kempes, bardzo fajne buty zimowe, takie trapery troche, ale zamszowe, bardzo ładne z futerkiem w środku, bardzo fajne. Kupione w CCC w CH Real na Płowieckiej, ale w każdym CCC są. Rozmiar 42, bo normalnie noszę 44, ale to jakieś kajaki były. 30 % przecenione co dawało łącznie 69 zł. Naprawdę polecam
          Ostatnio edytowany przez PeCe; [ARG:4 UNDEFINED].
          Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Troche rozmyje Wam temat

Mam pytanko dotyczace szkla weneckiego. Mianowicie, slyszalem, jakie to one jest drogie, jak to trudno je zdobyc. Wchodze na allegro, a tu wszystko praktycznie maks do 100zl. Czy to jest prawdziwe szklo weneckie? Slyszalem tez o szkle weneckim, ktory ma w srodku nitki zlota. Nie znam sie totalnie na temacie, a potrzebuje sie troche o tym dowiedziec. Z gory dzieki za odpowiedz od kogos kumatego w tym temacie.

Komentarz

• a jak to się ma do ciuchów ?

Komentarz

• Ma sie bardziej do ciuchow niz chyba do jakiegokolwiek tematu na tym forum, chociaz wiem ze tez slabo sie ma ;p

Komentarz

• Zamieszczone przez Strzałek Zobacz posta
                  Wszyscy zostali już prawie wymienieni - po za Ecco

http://www.ecco.com/pl/pl/

Oh, co to kiedyś była za firma. Mam ich ziomowe trapery (czy jak je nazwać) od około 7 lat. Są jak nowe, autentycznie. Po prawdzie to w ostatnich powiedzmy dwóch latach dosyć rzadko ich uzywałem, co nie zmienia faktu, że mają się świetnie- nie do zdarcia.

Aktualnie jednak Ecco chyba mocno obnizyło loty. Fajnych modeli coraz mniej.
                  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                  Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Fuks. Zobacz posta
                    jeden lubi pomarańcze,drugi jak mu nogi smierdzą.
                    Jeden uważa, że elegancja to kwestia wyłącznie ceny, inny, ze to sprawa doboru odpowiednich składników.
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• jeśli chodzi o buty na zimę to ostatnio nabyłem w ZT cieplutkie firmy North Face, ale coś mi się wydaję, ze jedne z ostatnich za tą cenę (249zl).

Komentarz

• Dzięki wszystkim za pomocne wpisy, wprawdzie nie jestem jakimś wytrwałym ''góralem'', bo w górach bywam raz na kilka lat, a ogólnie do pomysłu kupienia butów skłonił mnie niedawny mróz - ale z tego co widze i tak warto kupić dobrą klase bo od co drugiej osoby słysze że przytaczane firmy to długie lata użytkowania.
                        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Kiedy kończą się promocje i rzucają nowy towar z pełną rozmiarówką... przełom stycznia i lutego ?
                          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Promocje to sie dopiero zaczną

Komentarz

• jest ktoś w stanie ocenić czy to oryginał??

http://www.allegro.pl/item522910973_...apromocja.html
                              Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Czemu akurat zegarek Armaniego? Chcialbys jezdzic autem marki Casio?
                                I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
                                zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
                                kiedy zegar życia się zatrzyma,
                                spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

Pracuję...
                                X