Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A akurat dobre rękawiczki są więcej warte niż polo i służą też zdecydowanie dłużej.
    Rękawiczki mają to do siebie że zazwyczaj dostają nóg
    Mam pewne podejrzenia kto podpierdolił mi moje zajebiste grube bawełniane które mi kiedyś sprezentował św. M., ale nie będę się powtarzał

Komentarz

• Drogi Daimosie, rozmywaczu, widziałem je kiedyś jak spierdalały Jerozolimskimi.... jedna miała na sobie pierścień wielki... którego też na horyzoncie nikt ostatnio nie widział

Komentarz

• Mort, ktoś do Ciebie

ej generalnie rękawiczki,szalik i okulary to najbardziej gubiące się atrybuty i na żadne z nich nie wydam wiecej niz 30 zł co uroczyscie oswiadczam...no chyba ze bede miał tyle kapusty ze bedzie mi wsjo jedno czy zgubie czy nie
        OFMC

Komentarz

• ja bym do tego dodał czapki i komórki..
          ale nie ma co się szczypac generalnie

Komentarz

• z tym ze czapek nie nosze ze względu na bujny lok
            OFMC

Komentarz

• Ja panowie w kwestii... butów.
              Przyszedł ten czas że muszę kupić zimowe gdyż nogi mi odmarzają. Nigdy nie lubiłem grubych trepów ani podobnego rodzaju obuwia ale w tym roku nie wytrzymuje już, zwłaszcza że poza domem przebywam całe dnie i jak wracam to nie czuje stóp.

Zapewne najlepsze sa takie z futerkiem w środku (nie wiem jak to nazwac ) i pytanie, czy ktos poleca jakis konkret sklep ? Zapewne są w jakichs Deichmannach i innych masowych sklepach - nie wiem kompletnie, nigdy nie szukałem. Ale może ktoś po prostu ma dobre doświadczenie z czymś i może polecić
              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Komentarz

• dodają do zestawu kocioł ze smołą?

salomon robi ciepłe,trwałe buty na zime!
                  OFMC

Komentarz

• Ja ze swojej strony polecam firmę Columbia.http://www.columbia.com/SubCategory/.../510/Mens.aspx

Kupiłem półtora roku temu,i tak jak rozwalam buty na momencie,tak te są nie do zajechania,przy okazji bardzo ciepłe.I w góry można w nich iść.
                    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Dzięki dzięki

Filip, zdecydowanie wezmę pod uwagę bo wycieczka w góry też mnie czeka.
                      Columbia jest może w Złotych T ? Oddzielnego nie kojarze, ale pewnie w jakimś sportowym/aalpinistycznym ?

ps. Mam czape tej firmy i jestem happy ;P
                      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Nie bez kitu , prosiłbym wszystkich o darowanie komentarzy na zasadzie :

3 myliony za buty?!!!!!!!

Komentarz

• Za co jak za co,ale za porządny obuw,jestem w stanie uiścić sporo.
                          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Ty to już jesteś uzależniony , to żadna nowość dla nas.

Komentarz

• co do butów na zimę to szukaj:
                              - Salomona (ja np. wiedząc, że w te zimę nie czeka mnie zadna wedrówka w góry miałem jazdę na takie http://www.allegro.pl/item508202987_...gwarancja.html, ale w zadnym sklepie nie mogłem ich znaleźć...)

-Caterpillar - buty nie do zaj****nia... kupiłem sobie jakieś 4/5 lat temu i dalej można na nich spokojnie polegać (oczywiście przy odpowiednim dbaniu środek buta.. )

-Timberland - http://images.usoutdoorstore.com/uso...il_grge_07.jpg teraz w podobnych śmigam i na razie mnie nie rusza...

-Merrell - ale jakoś te modele ze sklepów nie podpasiły mi.... a internetu nie preferuję kupowania butów...

-Badura - polski producent ale znowu jakoś nie mogę wyszukać tych modeli co mi sie podobają w sklepie... tylko net (http://www.allegro.pl/item519859682_..._44_i4053.html)

-Nike - na bank w Arkadii zresztą z Złotych też chyba były takie - czarne za kostkę cena coś koło 200 całkiem nieżle się prezentowały... ale jakoś do końca nie byłem przekonany..

zwracaj uwagę na buty nieprzemakalne i najlepiej co by miały podeszwę na vibramie..

a no i do bucików polecam porządne skarpetki.... szczególnie jak wybieramy się na jakieś "łazikowanie"...
                              "Ja to całe życie na farcie lece i jeszcze nigdy nie wpadłem... i nie wpadnę.." bo "nie studiowałem informatyki ale to co wiem wystarczy, żeby sobie jakoś radzić w życiu"

Komentarz

• Z turystycznego obuwia polecam jeszcze Jack Wolfskin lub Aku. Obie marki dostępne w sieci sklepów Horyzont, mają wiele przecenionych modeli. (http://www.e-horyzont.pl)
                                Aku dostępne są jeszcze np w Alpinie przy SGH.
                                Z niższej półki cenowej całkiem niezłe obuwie robi Quechua z Decathlonu. No ale nie zawsze ładne.
                                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                                X