Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Doktor- ta Twoja czapka szczerze mowiąc nie do końca mi sie podoba (w tym sensie, ze nie o taką mi chodzi), temat więc odpuszczam...

Rękawiczki chciałbym kupic skórzane, firma bez znaczenia- mają byc trwałe (wysoka jakośc)- i tyle. Jak ktoś coś widział godnego uwagi to niech da znać.

A teksty o tym co dla kogo jest za tanie a co nie zupełnie zbyteczne- nijak mają się do moich pytań (nie do Ciebie Doktor).
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Ja np. kupiłem skórzane rękawiczki "pod filarami" dojeżdżając do pl. Konsytucji. Jest tam sklep z garniturami i przy okazji mają też akcesoria. Z resztą nie ma co jechać aż tam, bo w kazdym sklepie z garniturami będą eleganckie rękawiczki. Zostaw samochód w domu jak bedziesz jechał na uczelnię. Po drodze miniesz co najmniej parę sklepów. Jestem pewien.
      Niesłusznie Skazani

Komentarz

• Źle rozpatrujecie kwestię ceny ona się nie liczy, ważne jest kto płaci
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Oświadczam, że posty użytkownika Kawa w tym konkretnym temacie rozkładają mnie na łopatki

Kurde, gdzie się podziały wszystkie łóżka polowe z bawełnianymi rękawiczkami w Centrum
          Nie ma nigdzie i chodzę jak ten baran z gołymi łapami. Chyba muszę skoczyć do jakiegoś Peeka, no bo nie może być!
          Poważnie pytam, bawełniane rękawiczki wersja "jednorazówka" mnie interesują. Mogę nawet zapłacić 7.50
          Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
            Poważnie pytam, bawełniane rękawiczki wersja "jednorazówka" mnie interesują. Mogę nawet zapłacić 7.50
            Pewnie w KDT dostaniesz. O ile nie zamkną do tej pory.

Komentarz

• Ja swego czasu dostałem w budach na Bartyckiej po lewej stronie.

Bawełna, 7 zł
              "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
              żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
              w środek meczu, nasze twarze mokną,
              nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Kawa- powtarzasz się. Co powoli staje sie nudne. Powtórzysz to jeszcze pare razy zapewne, Twoja sprawa.

Ale nie Twoją sprawą jest to skąd ta czy inna osoba ma na to czy tamto. Szczególnie w sytuacji, gdy bardzo mało w tej sprawie wiesz- i opierasz się jedynie na swoich przypuszczeniach/domniemaniach. No, chyba, ze podobnie jak kilku tutaj jesteś wszechwiedzący- czego przeciez wykluczyć nie można. W takiej sytuacji będe zmuszony zwrócić honor.

Jeszcze raz powtarzam- tego typu komentarze nic do tematu nie wnoszą. Zadałem pytanie, na które jak ktoś zechce to odpowie. I na tym sprawa powinna być zamknięta.
                Ostatnio edytowany przez casual; [ARG:4 UNDEFINED].
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Nie chce mi się wdawać z Tobą w dyskusje, więc wycinam.
                  Ostatnio edytowany przez Kawa; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Doktor Zobacz posta

Ja za swoje ze skóry zapłaciłem... 20pln w Auchanie. Zszyte lepiej niż RL.

Skaj to nie skóra
                    nie grzeją wcale!!

Bawełniane rękawiczki są najlepsze! pozatym mam tendencje do gubienia tej częsci odzieży tak więc raczej drogie rękawiczki nie wchodzą w grę
                    Ostatnio edytowany przez Paluch; [ARG:4 UNDEFINED].
                    OFMC

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
                      Skaj to nie skóra
                      nie grzeją wcale!!
                      Sam jesteś skaj.

Skóra z cielaka to jest
                      Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Którego cielaka skroiłeś, pod podstawówką

Komentarz

• Zamieszczone przez Doktor Zobacz posta
                          Sam jesteś skaj.

Skóra z cielaka to jest
                          Sam nią ruszałem

OFMC

Komentarz

• Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Casual,jaka półka cenowa Cię interere?
                              miałem w tamtym roku zajebiscie ciepłe i wizualnie też niczego sobie rękawiczki Bossa-niestety na którymś z tour de melange jedna z nich się zgubiła.Koszt to chyba 200-300,ale polecam.

Komentarz

• Ja bym chodził nawet w jednej, oczywiście z obydwoma dłońmi

Komentarz

Pracuję...
                                X