Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Z. wydaje mi sie że sprawa jest prosta.
    Sam lans nie jest dla siebie tylko dla innych, w sensie ludzie nie lansują się przed swoim sumieniem (?) ale przed innymi ludźmi - jeśli coś kupią na wyprzedaży to przecież na ulicy i tak nie wiadomo czy to było -50% czy 1000 zł

Tak na chłopski rozum sobie kumam.

ps. Chociaż moją teorie podważa jeden fakt - kupowanie rzeczy na których nie widać firmy.
    Np. wspominane kilka razy koszule Bossa gdzie marke masz tylko na metce i nikt nie skuma czy to Boss czy Wólczanka (z całym szacunem dla W. , porównuje je przez ceny )

ps. Ja tam chodziłem po sklepach różnej kategorii markowej, mam ciuchy z popularnych, mniej popularnych, tańszych ,średnich i w niewielkim stopniu droższych - najważniejsze moim zdaniem to zachowywać twarz i nie udawać kogoś kim się nie jest (sławetny ''przykład'' ludka który je suchy chleb cały miesiąc a całą kase wyda na ciuchy).
    Ostatnio edytowany przez Kempes; [ARG:4 UNDEFINED].
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Jeszcze jedno - wszystkim zainteresowanym polecam przeczytać drugi rozdział ''Gomorry''

Zacytuje kilka fragmencików:

''Angelina Jolie szła powoli po czerwonym chodniku, ubrana w przepiękny kostium z białego gładkiego jedwabiu. Model szyty na miarę, jeden z tych, które najsławniejsi włoscy dyktatorzy mody ofiarowują wielkim gwiazdom. Ten kostium uszył Pasquale w Arzano, w zakładzie krawieckim z szarej strefy. Powiedziano mu tylko: To pojedzie do Ameryki''

''Kwestiami produkcji zajmowali się w Dyrektoriacie przedsiębiorcy kierujący takimi firmami jak Valent, Vip Moda, Vocos, Vitec, które w Casorii, Arzano czy Melito produkowały podróbki wyrobów Valentina, Ferre, Versacego i Armaniego, sprzedawane potem na całym świecie. W 2004 roku dzięki dochodzeniu przeprowadzonemu przez prokuratora DDA z Neapolu Filippa Betrice, udało się oszacować rozmiary imperium finansowego kamorry neapolitańskiej''

Są opisane miasta, kraje, konkretne sklepy.
      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
        Ja się tak zastanawiam czy styczeń będzie taki tradycyjnie przecenowy ...
        W sumie jak cały świat zaczął ''impreze'' już w grudniu to się zastanawiam czy oni wogóle mają jeszcze towaru na styczeń i czy po prostu styczeń nie będzie pełnił roli lutego z zeszłych lat - czyli wkraczania nowych modeli = nowych cen.

Dzisiaj tak luźno pogadałem we Wranglerze (który nie jest wyznacznikiem przecenowym) ale jak chciałem spodnie w interesującym mnie modelu to pokazała mi słownie jedną pare na cały sklep (jk zawze miałem ze 4 , 5 do wyboru). Pytam się jej czy może w styczniu będzie więcej..powiedziała że tak, bo na początku już nowe dostawy dostają. Wnioskuje po tym koniec przecenowego szału (przynajmniej u nich).
        Wczoraj przewinałem kwestie z jakas malolata z P&C to powiedziala ze nastepne przeceny, to co u nich zawsze czyli jeszcze -20% bedzie pod koniec stycznia i zeby kupowac bo wtedy beda resztki, mimo ze była fajna to nie uwierzylem i dobrze. Napewno maja tego sporo w magazynach i ja sie nie grzeje. A jak nic nie kupie trudno, dla mnie to zadne okazje. Chyba ze rzeczywiscie cos sie wygrzebie w VanGraffie.

Bo nie bede sie rzucal na jakies chore ceny, niby przeceny skoro moozna wyniuchac cos za 100.
        Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
        "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
        (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
        Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• kupowal ktos w www.tommy-sklep.com ?

jakie opinie? ciuchy napewno oryginalne? bo ceny niektore ciekawe.

Komentarz

• http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11949672

Panowie potrzebuje porady. Czy rzeczy sprzedawane przez tego użytkownika są oryginalne?
            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Mam kupon do Perfectstore na 10% na zakupy powyzej 200zł wazny do 18.01.2009, ja napewno nie wykorzystam wiec jak ktos bedzie robil zakupy to niech da znac.

pdk kmwtw.

trzeba w polu "uwagi" wpisac kod kuponu.

Mioduski, grudzień 2020:
              Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• 150 PLN na eastend.pl
                "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                w środek meczu, nasze twarze mokną,
                nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Byłem dzisiaj w ZT. Ja nie wiem czy w tych sklepach to uważają, że każdy nosi spedalone, obisłe ciuszki w chujowych kolorach? Z rzeczy, które mnie zainteresowały tylko z jednej znalazłem swój rozmiar! S, M pełno, XL, XXL jak na lekarstwo. Jak już coś się znajdzie to trzeba brać bo są pojedyńcze sztuki. Paranoja jakaś.
                  "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Siekan, toż to mowie od wielu miesiecy. Rozmiary sa pierdolniete w tych sklepach.

W latach swietnosci w to sie miescilem ale to były piekne dni...

Mioduski, grudzień 2020:

Komentarz

• Ze względów na to co sie dzieje za oknami postanowiłem zakupic to i owo.

I tak. Czy w klifowym Fredzie Perry'm maja czapki? Uparłem się, że akurat tej firmy bym chciał, tylko średnio usmiecha mi sie tam w ciemno śmigać, stąd pytanie, może ktos wie... No i jak cenowo...

I czy nadal tylko w Klifie są ciuchy w/w marki?

Albo komuś może wpadły w oko czapki zimowe jakiejś innej firmy, godne uwagi?

Podobne pytanie o jakies fajne rękawiczki, najlepiej skórzane. Gdzie takie cuś dostać? Czy np. Wittchen? Coś takiego chyba...
                      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Bawełniane są lepsze (cieplejsze) i kosztują tylko 5 zł na bazarku.

Endrju - zacne buciki! Kiedyś szukałem białych Le Coqów, ale nic nie znalazłem.

edyta Ale całe białe zacniejsze :

Ostatnio edytowany przez raff; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez raff Zobacz posta
                          Bawełniane są lepsze (cieplejsze) i kosztują tylko 5 zł na bazarku.
                          Ale nie Wittchena.
                          I kosztuje tylko 5zł.

Mioduski, grudzień 2020:

Komentarz

• dla niektórych za tanie.
                            Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• Fred w klifie jest, nie widziałem czapek.
                              Ni ma bawełnianych - tylko akryl na zimę niestety...

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                                Albo komuś może wpadły w oko czapki zimowe jakiejś innej firmy, godne uwagi?

Podobne pytanie o jakies fajne rękawiczki, najlepiej skórzane. Gdzie takie cuś dostać? Czy np. Wittchen? Coś takiego chyba...
                                Ja za swoje ze skóry zapłaciłem... 20pln w Auchanie. Zszyte lepiej niż RL.

Tylko nie wiem czy kwota zakupu Cie zadowala
                                Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Pracuję...
                                X