Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• cytat z regulaminu:
    (...)Towar nie może być zwrócony, jeśli Zamawiający zdjął opakowanie lub plomby zabezpieczające towar.

Myślę, że mail jest najlepszą opcją. Myślałem o tym ale, że temat uważam za ogarnięty to liczyłem, że może ktoś miał taką historię

Interesuje mnie ta beżowa TH. A, że ja z tych mniejszych to wybieram między L a M.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
      Casual, czy ten sweterek/pólówka byłby równie fajny bez aligatora?
      Nie wiem, nie zastanawiałem się nad tym. Zobaczyłem w linku od Kijka tą polówkę, spodobała się- to i wkleiłem. Wszystko.

Co innego kwestia zakupu. Gdybym się decydował na konkretny zakup to firma ma znaczenia, nie ukrywam. I wydaje mi się, że dla większości ma. Gadać o rzeczach, których się i tak nie kupi można długo- co innego zdecydować się na konkretną rzecz w konkretnym sklepie.

kamilsson- nie bardzo wiem co jest tu do rozumienia. Wszystko chyba opisałem jasno i klarownie. Mówiąc krótko- aktualnie najbardziej sobie cenie rzeczy unikatowe. Takie, których nie ma sto innych osób z mojego otoczenia. Żadne wielkie odkrycie- ot zdrowe podejście (moim zdaniem).
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Lacoste -40%, Tommy -50%...

http://img220.imageshack.us/img220/776/dsc00451gg2.jpg
        http://img201.imageshack.us/img201/9699/dsc00455ez2.jpg
        Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• To podróby

a tak na serio Maniek to jaki koszt imprezy wyszedł?

Tego typa z perfectstore to my musimy ogarnąć.Zrobiliśmy mu reklame do uja!
          Może by na hasło legialivepozdrodlakumatych dawał zniżkę jakąś?
          Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• jakoś 330 pln za obie... RC w złotych...
            Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Sorry, ze sie wtrące, ale nurtuje mnie to od kilku dni, zwlaszcza gdy przegladam ten temat.

Generalnie chodzi mi o kupowanie czegos na przecenach. Po pierwsze, nie mam nic do sklepów jak ten w ursusie czy w fashion house w piasecznie. Sprzedaja koncówki etc. Czaje. Prosta sprawa, ktoś chce sobie oszczedzic kupujac przecietne ubranie - jego sprawa. Sam tak czasem robię. Jak sie mocniej zastanowie to chyba dwa razy..

Chodzi mi konkretnie o kupowanie tych superzajebistychfirmkażualowobrytyjskich. Rozumiem, ze kupuje sie to po to, bo a)jest fajne (kwestia gustu) b)uwaza, ze bedzie uchodzil za modnego i fajnego (kwestia gustu) c) zakladam ze jest to trwalsze d) ot ubrania dla dobrze zarabiajacej klasy sredniej. e) cos o czyms zapomnialem, a ktos przypomni.

Rozwine punkt d). Sa to drogie ubrania. Powiedzialbym, ze pewnie kazdy kto widzi kogos oryginalnym ubraniu marek, ktore tu padaja uchodzi za banana/kasiastego. I teraz sedno. Czy obciachem nie jest latanie po sklepach i kupoawnie tego tylko i wylacznie na przecenach 70%?

Rozumiem, ze ceny sa z kosmosu - ale jak ktos chce sie bawić w takie ubrania to... No, bez jaj smieszne jest jak ktoś chce miec mnóstwo 'modnych' ubran typu lacoste/burbery/etc a szczypie sie i szuka mega obnizek.

Nie wiem czy zostane dobrze zrozumiany. Nie chodzi mi o to, ze sie woze i uwazam, ze powinno sie kupować wylacznie rzeczy za pierwsza cene. Zdaje sobie sprawe, ze producenci ladnie leca w kulki przy tych cenach. Ale... jesli kupuje sie lacosta albo cos w ten desen w 70% obnizce, czyli prawdopodobnie kolekcja sprzed roku / albo uszkodzona to czy to nie traci tego czegos?

Przeciez w zamysle to nie mialo byc traktowane jak reserved czy crop.

Krótko mówiac czy to nie jest taka pólka cenowa, gdzie szczypanie sie jest juz smieszne i obciachowe? Takie udawanie, ze mnie na coś stać, mimo ze w sumie mnie nie stać...

Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                Może by na hasło legialivepozdrodlakumatych dawał zniżkę jakąś?
                Ja kiedys robiac u niego zakupy dostalem kupon promo chyba 10% do wykorzystania u niego, szkoda tylko ze termin tego kuponu uplywał z 5 dni pozniej

Z. chetnie Ci odpowiem, w swoim imieniu tylko jak znajde ktoregos dnia wiecej czasu zeby sklecic ze 3 w miare madre zdania co by za rok nie byc w Marvinach w kategorii najgłupszy post
                "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                  Krótko mówiac czy to nie jest taka pólka cenowa, gdzie szczypanie sie jest juz smieszne i obciachowe? Takie udawanie, ze mnie na coś stać, mimo ze w sumie mnie nie stać...
                  Coś jest w tym co mówisz, tylko też widzisz - kwestia skali. Dla mnie jeśli Maniek za dwie polówki płaci 330PLN, to wciąż są ceny kuriozalne. Średnio 165PLN za koszulkę to, nawet po przecenie, dla mnie kwota z księżyca.

Ja tam za dwa identycznej jakości produkty zapłaciłem w sumie 99PLN. Różnią się haftem, fakt nieco mniej prestiżowy. ale chyba jakoś to przeżyję I nie mówicie że nie są identyczne, bo kiedyś bezczelnie wziąłem dwie polóweczki i porównałem materiał, kołnierzyk, ściągacze a nawet guziki - wszystko to samo. Jedyna różnica w metka i cena. No ale kto co lubi.

I won mi od Reserved

ps. inna sprawa, że to zależy też od zarobków. Nie potrafię powiedzieć, czy jeśli za kilka lat nie będę zarabiał kilka tysięcy PLNów więcej, to nie będę kupował tych droższych. Ale wtedy będzie mnie na to stać i tu wracamy do istoty postu Z.

ps2.
                  d) ot ubrania dla dobrze zarabiajacej klasy sredniej.
                  myślę, że to jest najbliższe prawdy. Dobrze zarabiasz, chcesz dobrze wyglądać, a dobry wygląd zazwyczaj identyfikowany jest z tzw. "prestiżowymi" markami. Mnie to nie razi do momentu, aż ktoś nie lata po mieście w ciuchach na które "nie chciałby nawet splunąć gdyby nie miały aligatora".
                  Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• "Its not what you wear, but how you wear it."

Komentarz

• Reserved ma coraz fajniejsze rzeczy.
                      W Reducie, też jest PC, ale mniej ludzi i porządek w nim jest,
                      bo co się dzieje w Arkadii czy GM to porażka.

Komentarz

• Ze dwa lata Reserved miał raczej słabe, kiedys miałem od nich pare rzeczy potem jakby cos im sie stało w głowe i przestali robic fajne rzeczy. Moze warto wpasc i zobaczyc co i jak.

Reduta to jest to na Kasprzaka przypadkiem? Cały towar ten sam?
                        Bo ja nie kumaty, a pracuje 10 minut wlasnie od tej Reduty chyba.

edyt: a nie Reduta, to obok BlueCity. :glupek: w sumie tam tez daleko nie jest
                        Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                        "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                        (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                        Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• W Reducie Peek jest rzeczywiście porządny. Wszystko poukładane, są rozmiary, często nawet ceny są niższe niż w GM, istny raj

A co do posta Z. to ja nie mam zamiaru wydawać 2 czy 3 razy tyle tylko dlatego, że jest tam krokodyl, aligator czy inny taki. Jakość jest taka sama, wiem bo pracuje w sklepie odzieżowym i nie raz gadałem ze znajomymi z TH, którzy mówili, że gdyby nie to, że dostają te ciuchy za darmo to by ich nie nosili. Przyczyna jest prosta, jakość takiej polówki jest identyczna jak innej ale bez znaczka TH.
                          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Dla mnie Reserved było ciekawe jak im projektował ex gość od GAP-a
                            To było na samym początku.

Teraz Reserved prócz 2-3 kolekcji ma jak dla mnie ciuchy przeciętne(wzory)
                            Mnie strasznie drażnią bluzy i t-shirty z tymi napisami typu : California School czy Atlantic High.Paćkają te napisy czasem niepotrzebnie i na siłę.

Do jeansów od R też sie bardzo zraziłem.Po paru praniach miałem workowate spodnie.Szybko też sie przecierał materiał.Nowe kolekcje kosztują po 130-160 zł.To troche dużo.Dołoże 40zł i mam jeansy Pierre Cardin czy nawet za tą samą cene "tańsze" marki z PC.

Co do pytań Z.

Kupowanie na przecenach to norma na całym świecie.Ludzie kupują markowe ciuchy bo są fajne,lepsze jakościowo lub zwyczajnie dla "prestiżu"
                            Mi sie podobają kolekcje RL głónie.TH w Polsce raczej nie kupie , bo ceny są z kosmosu i nie wiem z czego wynikają.W USA to nie jest drogi brand.
                            A co do luxury brands , to nawet po przecenach przeciętnego Kowalskiego na nie nie stać.Równowaga jest zachowana.

Komentarz

• To Centrum Handlowe Reduta, jaki to przystanek autobusowy ?
                              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• A czort wie jak on sie nazywa. Wysiadasz koło Blue City i już. Zresztą widać jest po prawej stronie jak jedziesz z Centrum w stronę Ursusa CH Reduta więc ciężko nie zauważyć.
                                "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

Pracuję...
                                X