Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• xitar
    odpowiedział(a)
    Macie może jakąś sprawdzoną miejscówkę w temacie czyszczenia/renowacji butów? Nie chodzi o jakieś wielkie cuda i metamorfozy. Mam kilka par, głównie czyszczenie, do tego jakieś drobne naprawy. Dobrze by było żeby nie kosztowało to też więcej niż nowe buty

Zostaw komentarz:

• darekforest
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    https://sneakerstudio.pl/product-pol...er-CW1251.html

jeden link, dwa pytania:
    - czy miał ktoś do czynienia z tym sklepem (sneakerstudio.pl)?
    - czy ma ktoś pomysł gdzie mogę dostać bluzę z linka? (bo tam jest wyprzedana)
    Albo ew. jakąś podobną - nie chodzi o markę, tylko o typ i kolor.
    Kilka tygodni temu zamowilem u nich buty. Dopiero po zamowieniu polapalem sie,ze siedziba firmy jest w Polsce. Mieszkam w UK. Troche nerwowka czy buty dojda na czas itd. Po kilku dniach kurier przywioz paczke.

Brakowalo uaktualnienia na stronie Royal Mail gdzie moglem sledzic przesylke. Zadzwonilem,odrazu przekierowanie do konsultantki ktora obiecala kontakt z Royal Mail. Po kilku godzinach otrzymalem maila,ze skontaktowali sie z Royal Mail i wszystko powinno byc uaktualnione. Rzeczywiscie tak bylo !

Jak dla mnie serwis 10/10.
    Ostatnio edytowany przez darekforest; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Ustaw sobie powiadomienia o rozmiarze. Dostaniesz maila jak się pojawi. A pojawia się bardzo często ponownie.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    O tym nie pomyślałem. Bordo jest tylko bez pasków na rękawach, ale i tak dzięki za namiar.

E: G....uzik, jest tylko "XS"

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Polecam Zalando. Za zapis do newslettera dodatkowe 10% rabatu
    https://www.zalando.pl/mezczyzni/?q=...ls+Beckenbauer

Właściwie nie kupuję odzieży już nigdzie indziej. Bierzesz 2 rozmiary do przymiarki i jeden odsyłasz (dostajesz etykietę zwrotną w pudełku do naklejenia)

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    https://sneakerstudio.pl/product-pol...er-CW1251.html

jeden link, dwa pytania:
    - czy miał ktoś do czynienia z tym sklepem (sneakerstudio.pl)?
    - czy ma ktoś pomysł gdzie mogę dostać bluzę z linka? (bo tam jest wyprzedana)
    Albo ew. jakąś podobną - nie chodzi o markę, tylko o typ i kolor.

Zostaw komentarz:

• PabloMag
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez PabloMag Zobacz posta
    Cześć Wszystkim, mam do sprzedania męską kurtkę przeciwdeszczową Helly Hansen Dubliner, kolor Navy (ciemny granat, niemal czarna), rozmiar XL.
    Wymiary - długość 78cm, długość rękawa 69 cm, szerokość pleców 66cm, w ramionach 52 cm.
    Nówka sztuka, nie śmigana, z metkami, dla mnie po prostu nieco za duża. Poniżej linki do obejrzenia kurtki.

380 zł, możliwy odbiór osobisty Warszawa, najchętniej Ursynów/Mokotów lub po 1 linii metra, kontakt priv

https://modivo.pl/helly-hansen-kurtk...4aAmE2EALw_wcB

Cześć Wszystkim, wrzucam również do tego wątku, gdyby kogoś interesował zakup, szczegóły wyżej.

Zostaw komentarz:

• dkdk
    odpowiedział(a)
    W ostatnim czasie kilka razy zamawiałem na Mangooutlet i mogę polecić. Koszulki nosi się calkiem nieźle, wygodna bawełna, ktora moim zdaniem nie wyciaga się tak bardzo jak w tańszych sieciówkach pokroju H&M. Poza tym mają niezłe promocje. Aktualna kolekcja miom zdaniem słaba bo same koszulki w kwiatki ale warto raz na jakis czas sobie zaglądac.

Jeśli chodzi o ubrania eleganckie, to mam zaufanie do Massimo Dutti, szczególnie o ich swetry. Przy odpowiednim dbaniu o nie, potrafią wytrzymać naprawde długo. Czekam obecnie na druga turę wyprzedaży.

Zostaw komentarz:

• Ma(L)kontent
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, więc podpytam o pewną modową wskazówkę na Forum Kibicowskim

Czy pasek z automatyczną klamrą (wiecie, bez dziurek) pasuje do jeansów, czy jest jednak zbyt formalny, typowy garniturowiec?
    Dobre kolego rozkminki.
    To ja zapytam tak:
    Mam pasek na dziurki, ale wygląda jak automatyczny...można do jeans'ów?

Odpowiadając na pytanie- to nie jetem kompetentny w sprawach mody, bo noszę taki pasek czasem do jeans'ów, ale i tak koszule noszę wypuszczone( a teraz podobno to nie modne). Także... WHO KNOWS
    Ostatnio edytowany przez Ma(L)kontent; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Literówka

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, więc podpytam o pewną modową wskazówkę na Forum Kibicowskim

Czy pasek z automatyczną klamrą (wiecie, bez dziurek) pasuje do jeansów, czy jest jednak zbyt formalny, typowy garniturowiec?

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Zarezerwowany znaczy że ktoś dodał go do koszyka i jeśli w ciągu 20 minut go nie kupi to rzecz wraca do obiegu. Jest jednak prosty sposób, żeby to wydłużyć. Wystarczy dodać kolejną rzecz do koszyka żeby czas wszystkich rzeczy został wydłużony. Na początku pewnie jest tak że ludzie dodają wszystko po kolei do koszyka, a dopiero później wybierają konkretne rzeczy.

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    No właśnie widziałem na ich stronie, że rzucają daną markę o konkretnej godzinie, ale za chwilę już niedostępne. Zresztą istnieje ponoć "proceder" polegający na tym, że ktoś wrzuca dany produkt do koszyka, tylko po to, żeby go za opłatą odstąpić faktycznie zainteresowanemu nabywcy Biznesmeny kurcze Dzięki raz jeszcze.

Zostaw komentarz:

• berserk
    odpowiedział(a)
    Kilka dni wcześniej masz w aplikacji info jaka marka będzie rzucona na stocki i o której godzinie, ale zauważyłem, że nawet odświeżenie strony kilka sekund po danej godzinie nie gwarantuje zakupu upatrzonego produktu, może jakieś booty?

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Dzięki Panowie!
    Widzę, że trzeba się tam szybko decydować, bo interesujący produkt za chwile widnieje jako "zarezerwowane" :/

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Forumowicze, korzystacie może z Zalando Lounge? Trzymają się tych terminów dostawy? Gdzieś słyszałem, że niektórzy czekają po kilka tygodni na paczkę
    Ogólnie, warto, czy rzucają to później i tak na 'normalne' Zalando z porównywalnymi cenami?
    Warto, brałem stamtąd bluzy, a dzisiaj zamówiłem kurtkę zimową TH przecenioną z 1100 na 350. Czasami trzeba długo czekać na swój rozmiar ale idzie złapać fajne rzeczy.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X