Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez mort
    Jak już jesteś tak miły to przeszukaj też "Szukam, sprzedam, zamienię" bo być może to tam było napisane - na pewno w którymś z tych dwóch tematów i nie dalej jak dwa tygodnie temu
    Oświadczenia przeleciałem, nic nie widać.

W szukam sprzedam od końca grudnia leciałem- też nic.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

wot jebaka z ciebie
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Wyedytował ciul ******! Nie dość,że nakłamał to jeszcze posty zmienia...Ale ja sobie przypomnę kto to napisał....

Cześć Arczi
        ...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Ja tam w Peek rzadko coś kupuję , bo jak mam za ciuch z USA zapłacić w **** , to wole napisać do siostry , która mi to samo kupi za 50 dolków.
          Zgadzam sie więc z wkurwionym białym niedźwiedziem , że tam to są lipne te przeceny.

Mi się też wydaje , że ktoś pytał o sklep przy Pl.Trzech Krzyży

Komentarz

KKK, a masz jakieś linki do sklepów w USA które mozesz wrzucić?

Komentarz

Hmm raczej nie.Moja siora kupuje te ciuchy w takich sklepach co są w każdej dzielnicy i tam są same przecenione ciuchy.

Znam stronę Guessa gdzie są ceny fabryczne , ale oni nie sprzedają poza USA.
              Trzeba mieć kogoś na miejscu.

Przykładowo za damska top płaci się 10-15 dolarów.To są śmieszne pieniądze , a u nas w Peeku taka kosztuje 250 zł

Komentarz

Skoro już o ubraniach z USA mowa, to może zamawiał ktoś jakieś ciuchy przez internet? Chodzi mi głównie o rzeczy z www.hollisterco.com czy www.abercrombie.com

Może ktoś orientuje się jaki mógłby być przypuszczalny koszt samej wysyłki? Bo o ile ceny produktów są podane, to zastanawiam się jakie dodatkowe opłaty należałoby pokryć. I czy to w ogóle opłacalne patrząc na celny takich ubrań np. na allegro

Komentarz

Widział ktoś gdzie można kupić Reeboki Classici? Najlepiej całe białe? Albo Air Max Ltd albo Ltd2 (oprócz Athletic Foot)?

Komentarz

Zamieszczone przez Luqas
                    Skoro już o ubraniach z USA mowa, to może zamawiał ktoś jakieś ciuchy przez internet? Chodzi mi głównie o rzeczy z www.hollisterco.com czy www.abercrombie.com

Może ktoś orientuje się jaki mógłby być przypuszczalny koszt samej wysyłki? Bo o ile ceny produktów są podane, to zastanawiam się jakie dodatkowe opłaty należałoby pokryć. I czy to w ogóle opłacalne patrząc na celny takich ubrań np. na allegro
                    http://www.kupujwusa.com/
                    http://www.kupwusa.com/
                    http://zaile.com/

poczytać , pomocne stroby.

Zamieszczone przez kiubz
                    KKK, a masz jakieś linki do sklepów w USA które mozesz wrzucić?
                    www.drjays.com
                    www.pickyourshoes.com
                    www.gap.com

więcej stron znajdziesz w linkach które podałem nieco wyżej.

Komentarz

Zamieszczone przez Młody
                      Widział ktoś gdzie można kupić Reeboki Classici? Najlepiej całe białe? Albo Air Max Ltd albo Ltd2 (oprócz Athletic Foot)?

kurde bele , w co drugim reeboku ?
                      LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

Zamieszczone przez Młody

classici były w factory i fashion house w bardzo dobrej cenie (coś koło 130zł ), air maxy mogą być jeszcze w szperze na mokotowskiej, choć ja bym kupował przez allegro albo ebay.uk (to unia więc nie ma cła a większy wybór i dobre ceny).
                        The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

Kurcze , jakimi autobusami można dojechać do Factory ?
                          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez foks
                            Zamieszczone przez Młody

classici były w factory i fashion house w bardzo dobrej cenie (coś koło 130zł ), air maxy mogą być jeszcze w szperze na mokotowskiej, choć ja bym kupował przez allegro albo ebay.uk (to unia więc nie ma cła a większy wybór i dobre ceny).
                            Klasyki byly za ok. 150 zł, jak kupowalem (przecenione prawie 100zł). Szczerze mowiąc było to pare miesiecy temu i nie mam pojęcia czy dalej są na półce.

Air maxy w Arkadii za ..600zł
                            Zdecydowanie taniej wychodzi kupić je w http://www.footlocker.com/catalog/pr...376101/size--/
                            no ale to juz sam sie musisz dowiedziec o zasadach i kosztach wysyłki.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
                              Kurcze , jakimi autobusami można dojechać do Factory ?
                              Jeśli jesteś z Gocławia, a tak wnioskuję to chyba najlepiej 123 na wschodni i SKM do Ursusa albo jedź 111 do PKP Śródmieście i wtedy SKM.
                              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

Dobra, może nie casual, ale skoro temat o ciuchach, to zapytam.

Gdzie najlepiej kupić jakiś w miarę dobry i gustowny garniak do pracy, tak w okolicach 1000 zł.
                                Legia
                                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Pracuję...
                                X