Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://allegro.pl/item373900381_nike...rozmiary_.html
    Co myslicie o tych butach?A i co myslicie o ciuchach Reportera? chodzi mi glownie o jakosc.
    Ktos bedacy bardziej w temacie ode mnie moze polecic jakies fajne buciki "tego kroju" do 300zl.

Ps.linki mile widziane
    Ps2.moglby jakis dobry czlowiek polecic zestaw spodnie + polo do ok 300 zl tez?linki jak cos
    Ostatnio edytowany przez Układ; [ARG:4 UNDEFINED].
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Doktor Zobacz posta

Takie bede sciagac z UK. Legijna wersja

oprocz barw to sa obciachowe jak dla mnie :P

Komentarz

• Zamieszczone przez uklad sloneczny Zobacz posta
        http://allegro.pl/item373900381_nike...rozmiary_.html
        Co myslicie o tych butach?A i co myslicie o ciuchach Reportera? chodzi mi glownie o jakosc.
        Ktos bedacy bardziej w temacie ode mnie moze polecic jakies fajne buciki "tego kroju" do 300zl.

Ps.linki mile widziane
        Ps2.moglby jakis dobry czlowiek polecic zestaw spodnie + polo do ok 300 zl tez?linki jak cos

http://www.butsklep.pl/go/_category/...b894ef74dd3839 zerknij tutaj
        Kłamstwo poniża ludzką godność i zawsze było cechą niewolników ,cechą ludzi małych.

Komentarz

• W Redfordzie od dzisiaj 50% przeceny. Również na buty i torebki. Oczywiście cyrki jak co roku- o 11 otwierali a pierwsi ludzie zaczeli się gromadzić dwie godziny wcześniej. Niektórzy nawet z drugiego końca Polski przyjechali (był ktoś z Katowic, jacyś ludzie z pomorza itd.). Byłem około 10.30 i po pół godziny czekania wjazd. Jakimś cudem udało mi się zakupić dwie upragnione pary butów i wyjazd. Potem transfer do Burberry- gdzie miły pan informuje mnie, że przeceny zaczynają się na początku lipca (scenariusz podobny jak w zeszłym roku) więc odchodze niepocieszony z kwitkiem. Tak czy siak polecam promocje w Redfordzie- butów od jasnej cholery, fajne paski poprzeceniane, dużo ciuchów, ale radze się zainteresowanym śpieszyć- towar znika w oczach.

http://www.redfordandgrant.com/
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• jakby ktoś był zainteresowany to są na sprzedaż takowe. nówki , rozmiar US10. Cena 360.

Komentarz

• A jaki to rozmiar w numeracji europejskiej?
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Komentarz

• 43.

Komentarz

• Zamieszczone przez dyha Zobacz posta
                  43.
                  Za małe
                  Zapamiętał.

Komentarz

• a co, napiszę żeby was trochę powkurwiać
                    dzisiaj wybrałem się na zakupy do Outlet Village Madrid i Factory Outlet Las Rozas Madrid - zdecydowanie polecam każdemu, kto chce zrobić ZAJEBISTE zakupy!!! tak naprawdę, to chyba warto zrobić sobie wycieczkę weekendową z Warszawy na shopping, nie powinniście być stratni
                    ja trafiłem na swój dzień - w Gant'cie przy zakupie powyżej 4 produktów 50% przeceny od ceny outletowej (60-70% ceny wyjściowej). nie musieli mi 2 razy powtarzać elegancka kurteczka typu tych, które kilka tygodni temu tutaj namiętnie wklejaliście za 55 euro (ze 185 ), koszula garniturowa za 40 ze 110, polówki 30-40 eurasów z 80/90
                    do tego torba podróżna Samsonite za 85 ze 180 + wymarzona na notebooka której szukałem 2 lata
                    do tego doszły 2 koszule Massimo Dutti
                    dla chłopaka, który pytał się o Hacketta - jak masz na niego ciśnienie, wybierz się tutaj. baaardzo duży wybór - wszystko okrągłe 50% w dół. koszule za ok. 60-70, polówki 50, porcięta po 80-90, full marynarek i garniturów. generalnie wszystko bardzo fajne, ale odnoszę wrażenie, że to świetne ciuchy dla 40 latka, a nie dla młodszej generacji. no chyba że chodzi Ci o koszule do rugby
                    świetnie zaopatrzony Burberry, Loewe, CK, Carolina Herrera itd. do tego wielkie sklepy Nike, Puma, TH (ale tylko linia "wytartych ciuchów"), Timberland, Diesel, Nautica, Quicksilver i jakieś 150 innych
                    !viva Espana!
                    "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
                    "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• To ja was moge bardziej powkurwiac :P
                      Jestem w Stanach a tutaj naprawde zajebiscie mozna sie obkupic. Polo Hilfigera za 25 dolarow, spodnie z materialu tej firmy okolo 40, bluza Abercrombie za niewiele wiecej niz 20 i jeansy tej firmy za 30. Fakt, ze wiekszosc tych towarow kupilem albo w Outletach albo na przecenach, jednak w Polsce zaplacilbym za takie ubrania duuuuzo wiecej. Przy obecnym kursie dolara do USA naprawde wart o sie wybrac na zakupy. Na samym laptopie "odzyskalem" okolo 600 zlotych.

Komentarz

• Musicie ludzi wkurwiać? Pierdolta się. Obaj. A szczególnie Ty, Laska

Ehh, takim to dobrze...

Tym Hackettem to już totalnie mnie Laska wnerwiłeś
                        Zapamiętał.

Komentarz

• Panowie, może jakaś wysyłka?

A tak serio, to orientujecie się może czy gdzieś w Berlinie/pod Berlinem istnieją jakieś miejsca warte odwiedzenia pod kątem "szopingu" ?
                          "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                          żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                          w środek meczu, nasze twarze mokną,
                          nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Arczi, nie ma ksera Z rozmarówką All-Starów niestety są w Warszawie megaproblemy, więc wygrały takie:

159PLN.

Komentarz

• Można wiedzieś gdzie zakupione? Cena przystępna.
                              Zapamiętał.

Komentarz

• Converse w Galerii Mokotów.
                                Polowałem na takie tylko sznurowane, niestety nie było. Z pozostałych ze sznurowanych w rozmiarach 41-42.5 są jeszcze beżowe, szare i czerwone. Białe niestety w rozmiarach "kajak". Trzeba jednak zaznaczyć że rozmiarówka jest bardzo zaniżona. Na mnie były dobre 41., a tak małej nogi nie miałem od podstawówki
                                Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X