Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Kocur77
    Volvo są produkowane w Austrii, Ople w Polsce, Fiaty w Polsce, BMW większość części na Węgrzech, Toyota na Wyspach - a potem się mówi o "niemieckiej czy japońskiej solidności"
    a ja mam Hondę made in Japan

ubieram się pospolicie choc czasami strzele sobie cos w Trussardi bo mam do tej firmy niewytłumaczalną słabość
    na pohybel wszystkim

Komentarz

Zamieszczone przez CywiL
      Zamieszczone przez mort
      Szczególnie w kwestii rozmiarów - tyle,że na dzis to w ogóle dotyczy 90% rynku (poza "hip-hopowymi" ciuchami).

Taa jasne. Kup teraz w skateshopie duże spodnie.
      Same ***** obciślaki. :\
      Cywil mądrze prawi, ja również tam się zaopatrzam i jest coraz gorzej. Kilka lat temu mogłem przebierać i przebierać i zawsze 5 do wyboru i z bólem odrzucić 4, a teraz przypał, bo tylko 2-3 firmy robią fajne spodnie, często się wymieniają. Chodzi o to, że raz jedna firma ma kolekcję lepszą, a raz inna. Niestety :\
      Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

Zamieszczone przez casual
        Zacny dzień.
        w moim przypadku znacznie bardziej zacna jest sobota, tradycyjnie już: ci sami ludzie, ten sam lokal, będzie dobrze
        Piątek każualowo czilałtowy

Komentarz

Piątek to nawet w fabrykach każualowy - najlepszy dzień tygodnia

O "wieczornym" czilałcie to nawet nie mówię
          ...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Ja też mam Hondę z Japonii
            The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

Zamieszczone przez kiubz

kkk, krótko: ja nie zrozumiałem Ciebie a Ty mnie ;-), mnie trochę wkurzyło Twoje podejście, pewnie niepotrzebnie.

Nikomu nie odmawiam, jak ma kasę- niech robi z nią co chce. Sam od 10 lat nie kupiłem rzeczy niemarkowej, czy to chodzi o ubrania czy płyty, czy sprzęt RTV. Zazwyczaj, jeśli mam kasę to wybieram rzeczy z wyższej półki. Co do dżinsów z Płocka, to ciężko mi się wypowiedzieć, Levisy zawsze kupowałem zargranicą, Diesle w PL, różnica jeśli chodzi o zużycie po roku intensywnego noszenia jest prawie żadna.
              Nie no kiubz mordo Ty moja jak to mawiają ukraińskie prostytutki : "Wsjewo Haraszjewo!"

Zostałem trochę źle odebrany.Chciałem , żeby był temat o ciuchach.I tyle.Wiadomo , że nie o konfekcji z KDT..
              Ktoś czegoś szuka,pyta się i ktoś mu pomaga.

A tu wyszło , że jak jest rozmywany temat Oświadczenia , to źle.Jest temat o ciuchach , to jeszcze gorzej.

Co do Levisów z PL. Ceny ***** wyższe niż na zachodzie , a jakość gówniana.
              To samo się tyczy Wranglerów.Miałem swego czasu dwie pary , ale się sprały błyskawicznie.
              Trzeba pamiętać , że wiele koncernów traktuje Polskę jak kraj leśnych ludów , którym można wciskać drugi sort, czy wadliwe partie.I nie mówię tu tylko o ciuchach.

Ktoś pytał o Cottonfield. Mi się niektóre ciuchy podobają.Ceny jednak mają z kosmosu.
              W zeszłym roku kupiłem sobie bluzę i dość szybko się zbiła i zaczęła mechacić.

Generalnie zauważyłem , że w Polsce jest jeszcze mentalność czasów po PRL-owskich.
              Sporo marek kosztuje u nas proporcjonalnie do zarobków masę kasy. Cottonfield, Marks & Spencer , Esprit..Te firmy, to poziom naszego Reserved.To firmy dla mas na zachodzie.Dla klasy średniej.U nas ***** ceny z kosmosu.

Co do Reserved.Swego czasu byłem mocno spłukany i kupiłem sobie pare spodni na stadionie u Chińczyków i jedną w Reserved. W tych od skośnych śmigałem ze 2 lata i wyglądały całkiem znośnie.Te od R po 2-3 praniach zrobiły się jak szmaty.Tylko przez pierwszy dzień po praniu jakoś się prezentowały.Potem się robił z tego jakiś worek.Rozciągały się strasznie.Od tej pory przestałem kupować spodnie w R.

Podczas letnich promocji kupiłem sobie 2 pary Pierre Cardin po 199 zł. Zajebisty zakup.
              Po paru dniach łażenia w nich wyglądają bardzo dobrze.Nie spierają się itp. Polecam , bo warto zainwestować i mieć fajne spodnie na długi czas.

No i tyle..

Komentarz

Zamieszczone przez kkk
                Sporo marek kosztuje u nas proporcjonalnie do zarobków masę kasy. Cottonfield, Marks & Spencer , Esprit..Te firmy, to poziom naszego Reserved.To firmy dla mas na zachodzie.Dla klasy średniej.U nas ***** ceny z kosmosu.
                Marks & Spencer, to w Anglii jest sieć takich ciut lepszych supermarketów. Mają swoje sklepy przy stacjach benzynowych na autostradach.
                Ciuchy Umbro i Lonsdale są tam tanie jak barszcz, a ostatnio byłam jak funt stał blisko 6 zł, więc teraz to już w ogóle w śmiesznych cenach dla nas są.
                Ja od jakiegoś czasu gustuję w ciuchach A&F.
                Dzięki pewnemu miłemu człowiekowi, który mi je dostarcza jak zlatuje poimprezować do kraju
                Nie są ani bardzo drogie, ani tanie, ale przynajmniej wiem że posłużą mi dłuższy czas i że nie spotkam jednego dnia sześciu osób ubranych w to samo co ja
                Only You

Komentarz

Zgodnie z tytułem tematu - ktoś bodajże w Oświadczeniach wspominał o outlecie z ciuchami Bossa, Hilfigera itp. w okolicach Placu Trzech Krzyży. Niech tenże ktoś napisze gdzie dokładnie?

PS.KKK - co do dżinsów Cardina pełna zgoda

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Mort: Nie dość , że jesteś pijus , to jeszcze do tego leń!

Zamieszczone przez casual
                    Casual Corner, Chmielna 26 (wejść w bramę)
                    Jest na pierwszej stronie tego tematu

Komentarz

W Zarze całkiem elegancje obuwie za... 100 zł.
                      Nawet solidnie wygladają, w Lacoscie (GM) -30, -20% zniżki na większość artykułów, których w mojej opinii nie ma za wiele. W Peek&Clopenburg zasadniczo jak macie kartę, to zniżki na wszytko. Tylko trzeba uważać, bo na 1 piętrze np. sweter Hilfigera kosztuje 520zł i jest bez zniżki, a taki sam wystawiony na parterze kosztuje 200zł mniej. Liczone już z rabatem.
                      Niesłusznie Skazani

Komentarz

W Peeku już jest wyprzedaż? Zasadniczo było 20% od ceny przecenionej jak ma się kartę. Karte można wyrobić na miejscu (tymczasową, twardą przesyłają pocztą) i działa od razu.

Butów w Zarze bardzo nie polecam, baaardzo nietrwałe z mojego doświadczenia.

Komentarz

W peeku jak sie poczeka to bedzie z karta przecena jeszcze 20% na nawet przecenione rzeczy - tak kupilem kurtke RL 1.5 roku temu z prawie 500 dalem 300 z hakiem.

Generalnie ja mam karte i mi poczta przysylaja info kiedy co i jak.
                          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Ale pierdolicie...miałem się nie wpisywać ale mnie zmusiliście

Po primo - KKK ja W 'Casual Corner" to byłem trzy dni po otwarciu wiec moje pytanie dotyczyło outletu w okolicach Placu Trzech Krzyży o którym było napisane w "Oświadczeniach" - ma tam niby byś Boss, Hilfiger itd. Wczoraj rozkminialiśmy ze Szczepanem gdzie to może być i nic nie przyszło nam do głowy. Nie chce mi sie szukać posta ale chyba autor na fali casualowego lansu sie zapędził i nakłamał - jeżeli jest inaczej to z góry przepraszam ale niech napisze gdzie! A jak miał na myśli Casual Corner to niech się w łeb jebnie bo takie to okolice Trzech Krzyży jak nie przymierzając Gdańsk w okolicy Warszawy-kwestia perspektywy.

Co do Peeka - tak się jaracie,że jakbym dwa dni temu nie kupował tam bluzy i polówki to prawie bym Wam uwierzył...Obniżki to są albo na XS (pozdro Cipek) albo XXXXXL (pozdro Buby) - mówię o Ralphie i Bossie. No chyba,że ktoś marzy o wyjebanym na połowę ubrania logo - takie wynalazki są przecenione. No - więc nie wprowadzać w błąd...

Się ***** rozpisałem....

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Ale kto pisał o outlecie w okolicach Placu? Aż przeszukam oświadczenia, ale osobiscie takiego posta nie pamiętam.
                              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Jak już jesteś tak miły to przeszukaj też "Szukam, sprzedam, zamienię" bo być może to tam było napisane - na pewno w którymś z tych dwóch tematów i nie dalej jak dwa tygodnie temu

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X