Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, więc podpytam o pewną modową wskazówkę na Forum Kibicowskim

Czy pasek z automatyczną klamrą (wiecie, bez dziurek) pasuje do jeansów, czy jest jednak zbyt formalny, typowy garniturowiec?
    Dobre kolego rozkminki.
    To ja zapytam tak:
    Mam pasek na dziurki, ale wygląda jak automatyczny...można do jeans'ów?

Odpowiadając na pytanie- to nie jetem kompetentny w sprawach mody, bo noszę taki pasek czasem do jeans'ów, ale i tak koszule noszę wypuszczone( a teraz podobno to nie modne). Także... WHO KNOWS
    Ostatnio edytowany przez Ma(L)kontent; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Literówka
    Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• W ostatnim czasie kilka razy zamawiałem na Mangooutlet i mogę polecić. Koszulki nosi się calkiem nieźle, wygodna bawełna, ktora moim zdaniem nie wyciaga się tak bardzo jak w tańszych sieciówkach pokroju H&M. Poza tym mają niezłe promocje. Aktualna kolekcja miom zdaniem słaba bo same koszulki w kwiatki ale warto raz na jakis czas sobie zaglądac.

Jeśli chodzi o ubrania eleganckie, to mam zaufanie do Massimo Dutti, szczególnie o ich swetry. Przy odpowiednim dbaniu o nie, potrafią wytrzymać naprawde długo. Czekam obecnie na druga turę wyprzedaży.

Komentarz

• Zamieszczone przez PabloMag Zobacz posta
        Cześć Wszystkim, mam do sprzedania męską kurtkę przeciwdeszczową Helly Hansen Dubliner, kolor Navy (ciemny granat, niemal czarna), rozmiar XL.
        Wymiary - długość 78cm, długość rękawa 69 cm, szerokość pleców 66cm, w ramionach 52 cm.
        Nówka sztuka, nie śmigana, z metkami, dla mnie po prostu nieco za duża. Poniżej linki do obejrzenia kurtki.

380 zł, możliwy odbiór osobisty Warszawa, najchętniej Ursynów/Mokotów lub po 1 linii metra, kontakt priv

https://modivo.pl/helly-hansen-kurtk...4aAmE2EALw_wcB

Cześć Wszystkim, wrzucam również do tego wątku, gdyby kogoś interesował zakup, szczegóły wyżej.

Komentarz

Pracuję...
        X