Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, więc podpytam o pewną modową wskazówkę na Forum Kibicowskim

Czy pasek z automatyczną klamrą (wiecie, bez dziurek) pasuje do jeansów, czy jest jednak zbyt formalny, typowy garniturowiec?
    Dobre kolego rozkminki.
    To ja zapytam tak:
    Mam pasek na dziurki, ale wygląda jak automatyczny...można do jeans'ów?

Odpowiadając na pytanie- to nie jetem kompetentny w sprawach mody, bo noszę taki pasek czasem do jeans'ów, ale i tak koszule noszę wypuszczone( a teraz podobno to nie modne). Także... WHO KNOWS
    Ostatnio edytowany przez Ma(L)kontent; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Literówka
    Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• W ostatnim czasie kilka razy zamawiałem na Mangooutlet i mogę polecić. Koszulki nosi się calkiem nieźle, wygodna bawełna, ktora moim zdaniem nie wyciaga się tak bardzo jak w tańszych sieciówkach pokroju H&M. Poza tym mają niezłe promocje. Aktualna kolekcja miom zdaniem słaba bo same koszulki w kwiatki ale warto raz na jakis czas sobie zaglądac.

Jeśli chodzi o ubrania eleganckie, to mam zaufanie do Massimo Dutti, szczególnie o ich swetry. Przy odpowiednim dbaniu o nie, potrafią wytrzymać naprawde długo. Czekam obecnie na druga turę wyprzedaży.

Komentarz

• Zamieszczone przez PabloMag Zobacz posta
        Cześć Wszystkim, mam do sprzedania męską kurtkę przeciwdeszczową Helly Hansen Dubliner, kolor Navy (ciemny granat, niemal czarna), rozmiar XL.
        Wymiary - długość 78cm, długość rękawa 69 cm, szerokość pleców 66cm, w ramionach 52 cm.
        Nówka sztuka, nie śmigana, z metkami, dla mnie po prostu nieco za duża. Poniżej linki do obejrzenia kurtki.

380 zł, możliwy odbiór osobisty Warszawa, najchętniej Ursynów/Mokotów lub po 1 linii metra, kontakt priv

https://modivo.pl/helly-hansen-kurtk...4aAmE2EALw_wcB

Cześć Wszystkim, wrzucam również do tego wątku, gdyby kogoś interesował zakup, szczegóły wyżej.

Komentarz

• https://sneakerstudio.pl/product-pol...er-CW1251.html

jeden link, dwa pytania:
          - czy miał ktoś do czynienia z tym sklepem (sneakerstudio.pl)?
          - czy ma ktoś pomysł gdzie mogę dostać bluzę z linka? (bo tam jest wyprzedana)
          Albo ew. jakąś podobną - nie chodzi o markę, tylko o typ i kolor.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Polecam Zalando. Za zapis do newslettera dodatkowe 10% rabatu
            https://www.zalando.pl/mezczyzni/?q=...ls+Beckenbauer

Właściwie nie kupuję odzieży już nigdzie indziej. Bierzesz 2 rozmiary do przymiarki i jeden odsyłasz (dostajesz etykietę zwrotną w pudełku do naklejenia)
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• O tym nie pomyślałem. Bordo jest tylko bez pasków na rękawach, ale i tak dzięki za namiar.

E: G....uzik, jest tylko "XS"
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ustaw sobie powiadomienia o rozmiarze. Dostaniesz maila jak się pojawi. A pojawia się bardzo często ponownie.
                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  https://sneakerstudio.pl/product-pol...er-CW1251.html

jeden link, dwa pytania:
                  - czy miał ktoś do czynienia z tym sklepem (sneakerstudio.pl)?
                  - czy ma ktoś pomysł gdzie mogę dostać bluzę z linka? (bo tam jest wyprzedana)
                  Albo ew. jakąś podobną - nie chodzi o markę, tylko o typ i kolor.
                  Kilka tygodni temu zamowilem u nich buty. Dopiero po zamowieniu polapalem sie,ze siedziba firmy jest w Polsce. Mieszkam w UK. Troche nerwowka czy buty dojda na czas itd. Po kilku dniach kurier przywioz paczke.

Brakowalo uaktualnienia na stronie Royal Mail gdzie moglem sledzic przesylke. Zadzwonilem,odrazu przekierowanie do konsultantki ktora obiecala kontakt z Royal Mail. Po kilku godzinach otrzymalem maila,ze skontaktowali sie z Royal Mail i wszystko powinno byc uaktualnione. Rzeczywiscie tak bylo !

Jak dla mnie serwis 10/10.
                  Ostatnio edytowany przez darekforest; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Macie może jakąś sprawdzoną miejscówkę w temacie czyszczenia/renowacji butów? Nie chodzi o jakieś wielkie cuda i metamorfozy. Mam kilka par, głównie czyszczenie, do tego jakieś drobne naprawy. Dobrze by było żeby nie kosztowało to też więcej niż nowe buty

Komentarz

Pracuję...
                    X