Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kojarzy ktos taka kamizelke (na dlugi rekaw) jak ponizej lub cos w tym stylu, co mozna by uzyc zamiast polara pod kurtke zimowa, albo na chlodniejsze dni jesien/wiosna bez kurtki lub do auta, ale z kieszonka na klatce piersiowej (moga byc tez wewnetrzne kieszenie dodatkowo jak w kurtkach) :

https://www.zalando.pl/springfield-c...2t00w-k11.html

https://www.decathlon.pl/kurtka-hybr...d_8397433.html to moze byc za cieple.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Czekam na razie na black friday. No zobaczymy czy w tym roku będzie coś ciekawszego jeśli chodzi o oferty sklepow.W zeszłym roku raczej niewielkie zniżki, rzędu 20% czyli nie to co w uk czy w usa ( w uk żyje obecnie moja siostra tak wiec na black friday zaopatruje się w wiele rzeczy).
      Jak nic sie nie trafi to poczekam po prostu do styczniowych wyprzedaży.

Jesli chodzi o marki to nie zwracam na nie uwagi, staram się raczej dobierać rzeczy pod kątem jakości i materiałów. niezłe promocje widziałem tutaj
      Ostatnio edytowany przez Damians; [ARG:4 UNDEFINED].
      https://prima-med.info/
      Centrum Medyczno-Diagnostyczne Prima-Med
      ul. Cieszyńska 16
      30-015 Kraków
      NIP: 945-146-13-57
      Regon: 350524730
      tel. +48 12 347 84 00
      email: rejestracja@prima-med.info

Komentarz

• Peaceful Hooligan / Wakefield Shirt / Blue / Wyprzedaż (-57%)

https://ultrastreet.com.pl/produkt/p...ld-shirt-blue/

UltraStreet Fan Page
        www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Miał ktoś styczność z wiatrówkami Lyle & Scott? Zastanawiam się nad taką https://www.zalando.pl/lyle-and-scot...2h00f-k12.html. Brać bez obaw czy może w podobnej cenie dostanę coś lepszego?
          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Nie wypowiem się odnośnie wiatrówek od L&S, ale z doświadczenia wiem, że warto poczekać na obniżkę ceny. Często na ich ubrania dają fajne promocje.

Komentarz

• Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
              Nie wypowiem się odnośnie wiatrówek od L&S, ale z doświadczenia wiem, że warto poczekać na obniżkę ceny. Często na ich ubrania dają fajne promocje.
              Na Zalando czy w innych sklepach?
              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Na Zalando, choćby ostatnio polóweczki L&S -50 % z takich super okazji, a tak to regularne zniżki, tylko trzeba się przyczaić na konkretną rzecz W Clobberze z kolei na Mazowieckiej możesz przymierzyć ich rzeczy w sklepie stacjonarnym, też mają rabaty.

Komentarz

• Forumowicze, korzystacie może z Zalando Lounge? Trzymają się tych terminów dostawy? Gdzieś słyszałem, że niektórzy czekają po kilka tygodni na paczkę
                  Ogólnie, warto, czy rzucają to później i tak na 'normalne' Zalando z porównywalnymi cenami?

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                    Forumowicze, korzystacie może z Zalando Lounge? Trzymają się tych terminów dostawy? Gdzieś słyszałem, że niektórzy czekają po kilka tygodni na paczkę
                    Ogólnie, warto, czy rzucają to później i tak na 'normalne' Zalando z porównywalnymi cenami?
                    Warto. Trzeba pamiętać jedynie ze na zwrot masz 14 dnia a nie jak na zwykłym Zalando 100
                    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                      Forumowicze, korzystacie może z Zalando Lounge? Trzymają się tych terminów dostawy? Gdzieś słyszałem, że niektórzy czekają po kilka tygodni na paczkę
                      Warto, brałem stamtąd bluzy, a dzisiaj zamówiłem kurtkę zimową TH przecenioną z 1100 na 350. Czasami trzeba długo czekać na swój rozmiar ale idzie złapać fajne rzeczy.

Komentarz

• Dzięki Panowie!
                        Widzę, że trzeba się tam szybko decydować, bo interesujący produkt za chwile widnieje jako "zarezerwowane" :/

Komentarz

• Kilka dni wcześniej masz w aplikacji info jaka marka będzie rzucona na stocki i o której godzinie, ale zauważyłem, że nawet odświeżenie strony kilka sekund po danej godzinie nie gwarantuje zakupu upatrzonego produktu, może jakieś booty?
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

• No właśnie widziałem na ich stronie, że rzucają daną markę o konkretnej godzinie, ale za chwilę już niedostępne. Zresztą istnieje ponoć "proceder" polegający na tym, że ktoś wrzuca dany produkt do koszyka, tylko po to, żeby go za opłatą odstąpić faktycznie zainteresowanemu nabywcy Biznesmeny kurcze Dzięki raz jeszcze.

Komentarz

• Zarezerwowany znaczy że ktoś dodał go do koszyka i jeśli w ciągu 20 minut go nie kupi to rzecz wraca do obiegu. Jest jednak prosty sposób, żeby to wydłużyć. Wystarczy dodać kolejną rzecz do koszyka żeby czas wszystkich rzeczy został wydłużony. Na początku pewnie jest tak że ludzie dodają wszystko po kolei do koszyka, a dopiero później wybierają konkretne rzeczy.

Komentarz

• Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, więc podpytam o pewną modową wskazówkę na Forum Kibicowskim

Czy pasek z automatyczną klamrą (wiecie, bez dziurek) pasuje do jeansów, czy jest jednak zbyt formalny, typowy garniturowiec?

Komentarz

Pracuję...
                                X