Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Możecie się podzielić doświadczeniami z kurtkami Napapijri (Napapijri Rainforest). Jak wygląda kwestia rozmiarówki, standardowa czy trzeba na coś zwrócić szczególną uwagę? Jak z jakością i knserwacją? Planuję zakup online więc muszę dobrze dobrać rozmiar bo ze zwrotem oże być problem. Z góry dziękuję za info.

Komentarz

• Czy New Balance odkupiło jakoś winy sponsorowania tych kurwiszonów zza miedzy? Nie wiem, czy dalej ich ebać, czy jednak coś kupić.
      ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• A jak mogło to zrobić? No, chyba, że sponsorowanie KTS Weszło Syśka Stanowskiego Cię interesuje?
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Bluzy marki ENCLAVA, warte ceny? ktoś miał styczność ?
          LEGIA TO MY
          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Gazelki po ponad 3 latach kończą swój żywot więc rozglądam się za jakimiś sneakersami. Ktoś miał styczność z Handball-ami i może coś powiedzieć - jak z żywotnością i wygodą? W zalando jak coś jest promocja.
            https://www.zalando.pl/adidas-origin...5o07w-k11.html
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Kiedyś pisałem, że są 3 wersje. Spezial, Special i wersja letnia. Ogólnie ja oceniam je jako top3 klasyków, ale są najbardziej specyficzne pod kilkoma względami. Są ciaśniejsze, mają trochę inną wyściółkę, dlatego mam w nich 45 1/3 zamiast 44 2/3 w pozostały. Jutro rozpiszę się dłużej.

Komentarz

• Te z Zalando w moim poście to rozumiem jest ta wersja letnia?
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Jakieś wrażenia z używania koszulek TheNorthFace? Interesowały mnie podstawowe modele z małym logo na piersi, ale jak pomacałem, to mnie zniechęciło. Koło stówki, a gramatura jak w najtańszych fruit of the loom.
                  Wytrzymują próbę czasu/prania ?

Komentarz

• Potrzebuje kupić buty Adidas Hamburg, ktoś wie, czy w Warszawie lub okolicach gdzieś dostanę?
                    Na allegro sprawdzałem w przeciwieństwie do lat poprzednich obecnie jest tylko kilka aukcji, ale akurat bez mojego rozmiaru.
                    Ewentualnie bardzo proszę o namiar na sprawdzony sklep stacjonarny lub internetowy z tego typu lub podobnymi butami.

Komentarz

• Szukam hamburgow już od początku roku i jedyne co widzę, to systematyczny spadek dostępności. Zupełnie tak jakby przestali je produkować. Pisałem do world boxa, adidasa, pytałem w sklepach stacjonarnych i nigdzie nic nie wiedzą. Za granicą to samo. Jeśli jest tutaj ktoś (bardzo) kumaty, to rowniez jestem ciekaw, kiedy i czy będą dostępne.
                      Mioduski won
                      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Peaceful Hooligan / Warsaw Casuals T-shirt / Granat

https://ultrastreet.com.pl/produkt/p...-shirt-granat/

UltraStreet Fan Page
                        www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Sprzedam nówkę sztukę czapeczkę Barbour International z metkami. Fajna kolorystyka. 100 pln. Odbiór osobisty w Warszawie do dogadania.

Ostatnio edytowany przez Mat; [ARG:4 UNDEFINED].
                          podpis under construction

Komentarz

• Henri Lloyd / LABROT REGULAR CREW NECK KNIT / Ciemny Szary / Przecena (-50%)

https://ultrastreet.com.pl/produkt/h...-ciemny-szary/

UltraStreet Fan Page
                            www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Gdzie w Warszawie można w miarę się ubrać , pokupować różne ciuchy? Bo do Ptaka pod Łodzią nie chce mi się jechać

Komentarz

• Wyprzedaż (-20%, -30%, -40%, -50%)

https://ultrastreet.com.pl/kategoria...iB53Rk4uw7bLIY

UltraStreet Fan Page
                                www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X