Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 3 miesiące temu kupiłem buty Adidas Haven. Dzisiaj siatka wygląda tak. Czy to się nadaje do reklamacji?

Komentarz

• Potrzebuje basic t-shirt do noszenia, czyli:
      - biały,
      - bez nadruku ani loga,
      - im wieksza gramatura tym lepiej,
      - rozmiary wieksze

Gdzie znajde takie wysokiej jakosci? Czy tez dac sobie spokoj i zamowic z Fruit of the loom?

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
        Potrzebuje basic t-shirt do noszenia, czyli:
        - biały,
        - bez nadruku ani loga,
        - rozmiary wieksze

Gdzie znajde takie wysokiej jakosci? Czy tez dac sobie spokoj i zamowic z Fruit of the loom?
        Nie wiem jak z rozmiarem, ale pierwsze 3 wytyczne spełniają podkoszulki w Big Starze. Po bardzo wielu praniach nadal są bardzo kształtne pod szyją, co rzadko się zdarza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
          Nie wiem jak z rozmiarem, ale pierwsze 3 wytyczne spełniają podkoszulki w Big Starze. Po bardzo wielu praniach nadal są bardzo kształtne pod szyją, co rzadko się zdarza.
          Najlepsze jakościowo są w Reserved. Trójpak coś koło 70 złotych, jakość bardzo dobra.

Komentarz

• Szybkie pytanko. Gdzie w Warszawie stacjonarnie kupię Ray Bany? Oczywiście najlepiej, żeby był to jakiś outlet, co by było taniej trochę Ew. jakaś zaufana strona ?
            LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• http://www.4eyes.pl/
              Kupowałem na Chmielnej - wybor i obsluga w porzadku, jak porownywalem ceny to tez wypadalo ok.

Komentarz

• ja polecam https://aurum-optics.pl
                mają kilka salonów + sklep w necie. Kupowałem kilka razy, zawsze bez problemów.

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                  Potrzebuje basic t-shirt do noszenia, czyli:
                  - biały,
                  - bez nadruku ani loga,
                  - rozmiary wieksze

Fruit to straszny syf, jedna z najgorszych firm, piszę to jako osoba co siedzi w temacie. Od siebie polecę Tee Jaysa model 8000. Gramatura dobra, bawełna wysoko jakościowa, przyjemna w dotyku i wytrzymała. Cena powinna być w granicach 15-20 zł. No i odpuściłbym sobie zakupy w Reserved czy innych housach, jakość gorsza, a na pewno stosunek ceny do niej.
                  Mioduski won
                  Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                  Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Kupował z Was coś w tym sklepie ? Jestem tu zainteresowany czapeczką, cena mocno korzystna w porównaniu z innymi. Pytanie więc, czy nie robią jakichś wałków ?

https://thehatstore.pl/baseball-cap-...AaAkHfEALw_wcB
                    Ostatnio edytowany przez kresowiak1993; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Peaceful Hooligan / Gravel Polo / Biały / SS18

http://ultrastreet.com.pl/produkt/pe...n-gravel-polo/

UltraStreet Fan Page
                      www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Popieram, dobry optyk. Czasem są dobre promocje.

Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                        http://www.4eyes.pl/
                        Kupowałem na Chmielnej - wybor i obsluga w porzadku, jak porownywalem ceny to tez wypadalo ok.
                        Za nasze miasto. I za te barwy. Oddamy całe życie swe...
                        Bo na Woli fajno jest...

Komentarz

• Panowie,

Niedługo wybieram się na urlop, gdzie w Warszawię znajdę dobre okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją do 150 pln?

Komentarz

• Beka mi zostało parę gładkich t-shirtow w gramaturze 210. Koszulki byly szyte w Warszawie. Napisz jaki rozmiar potrzeba.

UltraStreet Fan Page
                            www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez je_martin Zobacz posta
                              Panowie,

Niedługo wybieram się na urlop, gdzie w Warszawię znajdę dobre okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją do 150 pln?
                              Polecam tu:

ArcticaWarszawa.pl

to na ul. Choragwi Pancernej - na tyłach ambasady Białorusi.
                              "Leć melodio, leć najkrwawsza ulicami mej stolicy.
                              Będziesz z nami już na zawsze nad Powstaniem dymem wisieć."

1988': "Obywatelu pomóż milicji - pobij się sam!"
                              2011': "Obywatelu pomóż POlicji - pobij się sam!"

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                                Kojarzycie markÄ™ galanterii Betlewski? Paski majÄ… Å‚adne i cena zachÄ™cajÄ…ca (w porÃłwnaniu np z Witchenami), ale jak jakość?
                                Polecacie?
                                Ja kupowałem pasek Betlewski na zeskory.com. Jakość bardzo wysoka, ładnie wykończony, porządna klamra, naturalna skóra. Zgodzę się też, że cena bardzo przystępna dlatego zastanawiam się jeszcze nad innym kolorem, żeby mieć do brązowych butów. Teraz mam ten czarny

Komentarz

Pracuję...
                                X