Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Potrzebuję osoby, która zamawiała przez Internet jakieś ciuchy Stone Island. Jakby ktoś mógł polecić jakiś sklep - byłoby rewelacyjnie.
    stoneisland.com
    casualclothing.dk
    thecasualfactory.com
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      stoneisland.com
      casualclothing.dk
      thecasualfactory.com
      Zamawiając na Stoneisland.com mam komunikat, że przesyłka jest dostępna tylko w USA.

Komentarz

• luisaviaroma.com
        farfetch.com
        endclothing.com
        ssense.com
        W vitkacu w Polsce też coś jest.

Komentarz

• Marshall Artist // Przecena :

http://ultrastreet.com.pl/kategoria-...rshall-artist/

UltraStreet Fan Page
          www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Polecam odzież sportową Under Armour. Ubrania może nie takie tanie, ale aktualnie są wyprzedaże w wielu sklepach internetowych. A ubrania napawdę dobrej jakości. Tak wiięc płaci się tutaj nie tylko za markę, ale przede wszystkim za jakość wykonania Szczególnie dobra jest ich bielizna termoaktywna. W ubraniach człowiek się nie poci, jednocześnie jest ciepło. Tak wiec można jeździć na rowerze czy biegać zimą (co wcześniej wydawało mi się nie do pomyślenia).
            Ostatnio edytowany przez pioben; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Pytanie do śmigających w Stone Island.

Rozmiarówka jest standardowa czy jakoś zaniżona/zawyżona względem standardowych?
              Jeśli ktoś ma sweter/bluzę/softshell w rozm. M lub L i mógłby podrzucić przykładowe wymiary (szerokość/długość), będę wdzięczny.

Może być priv żeby nie śmiecić

Komentarz

• Zamieszczone przez Luqas Zobacz posta
                Pytanie do śmigających w Stone Island.

Rozmiarówka jest standardowa czy jakoś zaniżona/zawyżona względem standardowych?
                Jeśli ktoś ma sweter/bluzę/softshell w rozm. M lub L i mógłby podrzucić przykładowe wymiary (szerokość/długość), będę wdzięczny.

Rozmiarówka jak na chłopaczków patyczków.
                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Luqas Zobacz posta
                  Pytanie do śmigających w Stone Island.

Bierz rozmiar wiekszą. SI i CP mają zaniżone rozmiarówki.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
                  Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                  Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                  Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                  Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Która marka butów jest lepsza, Onitsuka Tiger czy Le Coq Sportif?? Nigdy nie miałem żadnych z nich i nie wiem, która jest solidniejsza.
                    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
                      Bierz rozmiar wiekszą. SI i CP mają zaniżone rozmiarówki.

wspominając o SI. Jutro w Zalando Lounge wyprzedaż Stone Island.
                      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                        To pewne? Bo nie mogę teraz znaleźć tego w Zalando Lounge w przyszłych promocjach

Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                        Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                        Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                        Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                          Czy aby nie River Island?
                          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Chłopaki z PFC wrzucili ze będzie SI. Kilka dni temu było Barbour

I wszystko jasne: https://m.facebook.com/story.php?sto...11272172333377
                            Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Trudno się zatem dziwić, że giełda trzyma się mocno, skoro ma takich kumatych graczy, jak ten powyżej.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta

Trudno się zatem dziwić, że giełda trzyma się mocno, skoro ma takich kumatych graczy, jak ten powyżej.
                                Jaco weź się odp. bo to nie ja strzeliłem babola, tylko Zalando. Masz w lkinku powyżej

Komentarz

Pracuję...
                                X